Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dizaina vinila flīzes

Allura 0.7 DR7

Allura LVT flīzes piedāvā plašāko izvēli dizaina, krāsu, izmēru un formu ziņā. No klasiskiem koka dēļiem līdz modernām betona un terrazzo flīzēm. Apvienojiet maksimālu sniegumu un lieliskas dizaina iespējas.

 • Allura 0.7 DR7
 • Allura 0.7 DR7
 • 63645 dark serene oak
  Allura Dryback 0.7 Wood

  Allura Dryback 0.7 Wood

  Allura Dryback 0.7 ir pilnībā līmējams grīdas segums ar vislabāko specifikāciju mūsu Allura produktu portfelī. Šī dizaina vinila flīžu kolekcija nodrošina plašāko dizaina variantu izvēli un izcilas produktu īpašības, piemēram, labāko izmēru stabilitāti. Allura Dryback 0.7 grīdas segumu augstā veiktspēja padara tos piemērotus jebkuram lietojumam.

  47 Allura Dryback 0.7 kolekcijas Wood grīdas segumu dizaina varianti sniedz neticamu dizaina izvēles brīvību ar plašākajām izvēles iespējām visdabīgākajam efektam. Dēļu izmēri ir no XXL (180 x 32 cm) līdz 75 x 15 cm, kas ir ideāli piemērots skujiņveida klājumiem. Koka šķiedra ir izstrādāta, lai padarītu plašo dizaina variantu klāstu reālistisku. Daļa reljefo tekstūru ir pilnībā saskaņotas ar apakšā esošo dizainu.

 • 63691 pink natural stone
  Allura DR7 Material

  Allura DR7 Material

  Allura Dryback 0.7 ir pilnībā līmējams grīdas segums ar vislabāko specifikāciju mūsu Allura produktu portfelī. Šī dizaina vinila flīžu kolekcija nodrošina plašāko dizaina variantu izvēli un izcilas produktu īpašības, piemēram, augstāko formas stabilitāti. Allura DR 0.7 grīdas segumu īpašības padara tos piemērotus jebkuram lietojumam.

  Allura DR 0.7 Material kolekcijas 47 dizaina varianti sniedz plašu dizaina izvēles brīvību. Papildus labi zināmajam betona dizainiem ir vēl citi lieliski akmens efekti un pat mākoņu un debesu dizaini, kas ir ideāli piemēroti akcentiem un zonu veidošanai biroju vai mazumtirdzniecības telpu projektos. Līdz ar kvadrātveida flīžu izmēriem 50 x 50 cm un 100 x 100 cm Material kolekcija ietver drosmīgus dēļu izmērus, kas sniedz vēl vairāk dizaina iespēju. Krāsu shēma visā produktu klāstā aicina kombinēt dažādus produktus.

Par Allura DR

Kolekcija, kas iedvesmo

Allura DR 0.7 ir pilnībā līmējamā versija Forbo LVT produktu portfelī. Šis grīdas segums ir izstrādāts visprasīgākajam lietojumam. Allura nodrošina izturību, maksimālu veiktspēju visos apstākļos, un to aizsargā 0,7 mm biezs nodiluma slānis, kā arī vienmērīgā PUR laka. Materiāla uzlabotā konstrukcija ir piemērota gan lielam formātam, gan interesanta dizaina klājumiem, ko nodrošina izcila izmēru stabilitātei. Allura DR 0.7 ir dizainera sapnis – tam ir unikāli dizaina, krāsas, izmēra un formas risinājumi.

Allura Dryback 0.7 Wood kolekcijā ir iekļauti 47 dabīgā koka dizaina varianti ar dažādu izmēru dēļiem.
Allura Dryback 0.7 Material kolekcijā ir iekļauti 47 unikāli dizaina varianti ar dažādām formām.

ILGTSPĒJĪBA
• Nesatur ftalātus, minimālas emisijas iekštelpās
• Ražots Eiropā, izmantojot 100% atjaunojamo enerģiju
• Pilnīga pārredzamība ar trešo pušu apstiprinātām EPD
• Ražošana, neradot atkritumus

DIZAINS
• Reālistiski koka un citu materiālu dizaina varianti – tos visus ekskluzīvi izstrādājusi mūsu dizaina komanda
• Radoša brīvība ar dažādu izmēru izvēli, piemēram, skujiņveida un XL klājumi
• Plašs klāsts, kas paredzēts krāsu kombinēšanai un apvienošanai produktu klāsta ietvaros

KVALITĀTE
• Izturīgākais un uzticamākais risinājums jebkura izmēra telpām
• Maksimāla drošība un veiktspēja, pateicoties pielīmētam produktam
• Ražošanā izmantoti tikai 100% droši un izsekojami, REACH atbilstoši materiāli
• Pierādīta PUR aizsardzība pievilcības un izturības saglabāšanai pat prasīgos apstākļos

Allura Dryback ir pieejams ar 0,7, 0,55 un 0,4 mm biezu nodiluma slāni.

Allura Dryback

Jūsu Allura risinājums

Atrodiet piemērotāko Allura risinājumu

Katrs projekts ir atšķirīgs, un katram ir savas specifiskas prasības. Tas var būt saistīts ar pamatni, noslodzes apjomu, kādam ir pakļauts grīdas segums, vai projekta izmēru. Mūsu LVT produktu portfelī ir ietverti risinājumi visu veidu lietojumam. Atkarībā no jūsu projekta prasībām varat izvēlēties atbilstošu LVT konstrukciju: pilnībā līmējamu, brīvi stāvošu segumu, fiksējamu brīvi stāvošu segumu, savietojamu vai puzles tipa brīvi stāvošu segumu.

Piedāvājam arī Allura Decibel, mūsu klusuma čempionu. Allura Decibel nodrošina citiem Allura grīdas segumiem raksturīgo izskatu un veiktspēju, kā arī atbilst 19 dB akustiskajām prasībām.

Tālāk redzamajos attēlos parādītas katra grīdas seguma veida unikālās īpašības un tas, kā ir veidotas dažādās konstrukcijas.

Kā precizēt pasūtījumu?
Katrai Allura kolekcijai ir unikāls identifikators, kas apzīmē konstrukciju.
● DR7 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,70 mm
● DR5 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,55 mm
● DR4 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,40 mm
● FL1 – Allura Flex nodiluma slānis 1,0 mm
● FL5 – Allura Flex nodiluma slānis 0,55 mm
● CL5 – Allura Click Pro nodiluma slānis 0,55 mm
● PZ7 – Allura Puzzle nodiluma slānis 0,70 mm
● AD8 – Allura Decibel nodiluma slānis 0,80 mm
● AD3 – Allura Decibel nodiluma slānis 0,35 mm

Katrai krāsai ir krāsu salikuma numurs, piemēram, 60284. Pievienojiet iepriekš norādīto kodu kā sufiksu aiz krāsu salikuma numura, lai precizētu nepieciešamo Allura konstrukciju.

Piemērs: jūs vēlaties Allura Flex dizainu dark twine un nodiluma slāņa biezumu 0,55 mm. Dark twine krāsu salikuma numuram 63655 pievienojiet FL5: 63655FL5.

Allura Dryback

Attēli un video

Allura DR attēli un video

Allura Dryback kolekcijā ir plašs dizaina variantu klāsts dažādos izmēros, kas sniedz nebeidzamas dizaina iespējas. Allura dizaina vinila flīzes ir teicami piemērotas kombinēšanai un apvienošanai ar citām Forbo grīdas segumu kolekcijām, piemēram, Tessera paklājflīzēm un Flotex grīdas segumiem. Iedvesmojoties no visām Allura dizaina vinila flīžu sniegtajām iespējām!

Ieklāšana un kopšana

Allura Dryback and Coral entrance flooring

Specifikācijas

Allura_60063_60061

NCS & LRV

NCS & LRV vērtības

Lejupielādēt Allura Dryback NCS & LRV

LRV
Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, veicot krāsu izvēli. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100 %, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu telpā. Šis apstāklis ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir gaismas atstarošanas vērtība, kuru var redzēt tekstā pie virsmas palielinājuma.

NCS
NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu neatkarīgi no tā, vai tā ir standarta krāsa vai viena no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.
Dabīgo krāsu sistēma (NCS) ir izstrādāta, lai identificētu produkta krāsas vērtību, intensitāti un toni. Izmantojot NCS sistēmu, ir iespējams identificēt krāsas un krāsu grupas un saskaņot tās, neskatoties uz izmantoto materiālu. Šādā veidā var noteikt krāsas dažādiem interjera aspektiem. Visiem Forbo Flooring produktiem ir NCS kods, kuru var redzēt tekstā pie virsmas palielinājuma, kā arī mūsu lejupielādes centrā.

Allura NCS & LRV