Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura dr7 material

Allura Dryback 0.7 ir pilnībā līmējams grīdas segums ar vislabāko specifikāciju mūsu Allura produktu portfelī. Šī dizaina vinila flīžu kolekcija nodrošina plašāko dizaina variantu izvēli un izcilas produktu īpašības, piemēram, augstāko formas stabilitāti. Allura DR 0.7 grīdas segumu īpašības padara tos piemērotus jebkuram lietojumam.

Allura DR 0.7 Material kolekcijas 47 dizaina varianti sniedz plašu dizaina izvēles brīvību. Papildus labi zināmajam betona dizainiem ir vēl citi lieliski akmens efekti un pat mākoņu un debesu dizaini, kas ir ideāli piemēroti akcentiem un zonu veidošanai biroju vai mazumtirdzniecības telpu projektos. Līdz ar kvadrātveida flīžu izmēriem 50 x 50 cm un 100 x 100 cm Material kolekcija ietver drosmīgus dēļu izmērus, kas sniedz vēl vairāk dizaina iespēju. Krāsu shēma visā produktu klāstā aicina kombinēt dažādus produktus.

Materiāli

Allura DR7 Material

  Par Allura DR

  Kolekcija, kas iedvesmo

  Allura DR 0.7 ir pilnībā līmējamā versija Forbo LVT produktu portfelī. Šis grīdas segums ir izstrādāts visprasīgākajam lietojumam. Allura nodrošina izturību, maksimālu veiktspēju visos apstākļos, un to aizsargā 0,7 mm biezs nodiluma slānis, kā arī vienmērīgā PUR laka. Materiāla uzlabotā konstrukcija ir piemērota gan lielam formātam, gan interesanta dizaina klājumiem, ko nodrošina izcila izmēru stabilitātei. Allura DR 0.7 ir dizainera sapnis – tam ir unikāli dizaina, krāsas, izmēra un formas risinājumi.

  Allura Dryback 0.7 Wood kolekcijā ir iekļauti 47 dabīgā koka dizaina varianti ar dažādu izmēru dēļiem.
  Allura Dryback 0.7 Material kolekcijā ir iekļauti 47 unikāli dizaina varianti ar dažādām formām.

  ILGTSPĒJĪBA
  • Nesatur ftalātus, minimālas emisijas iekštelpās
  • Ražots Eiropā, izmantojot 100% atjaunojamo enerģiju
  • Pilnīga pārredzamība ar trešo pušu apstiprinātām EPD
  • Ražošana, neradot atkritumus

  DIZAINS
  • Reālistiski koka un citu materiālu dizaina varianti – tos visus ekskluzīvi izstrādājusi mūsu dizaina komanda
  • Radoša brīvība ar dažādu izmēru izvēli, piemēram, skujiņveida un XL klājumi
  • Plašs klāsts, kas paredzēts krāsu kombinēšanai un apvienošanai produktu klāsta ietvaros

  KVALITĀTE
  • Izturīgākais un uzticamākais risinājums jebkura izmēra telpām
  • Maksimāla drošība un veiktspēja, pateicoties pielīmētam produktam
  • Ražošanā izmantoti tikai 100% droši un izsekojami, REACH atbilstoši materiāli
  • Pierādīta PUR aizsardzība pievilcības un izturības saglabāšanai pat prasīgos apstākļos

  Allura Dryback ir pieejams ar 0,7, 0,55 un 0,4 mm biezu nodiluma slāni.

  Allura Dryback

  Ieklāšana un kopšana

  Allura Dryback and Coral entrance flooring

  Specifikācijas

  Allura_60063_60061

  NCS & LRV

  NCS & LRV vērtības

  Lejupielādēt Allura Dryback NCS & LRV

  LRV
  Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, veicot krāsu izvēli. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100 %, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu telpā. Šis apstāklis ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir gaismas atstarošanas vērtība, kuru var redzēt tekstā pie virsmas palielinājuma.

  NCS
  NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu neatkarīgi no tā, vai tā ir standarta krāsa vai viena no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.
  Dabīgo krāsu sistēma (NCS) ir izstrādāta, lai identificētu produkta krāsas vērtību, intensitāti un toni. Izmantojot NCS sistēmu, ir iespējams identificēt krāsas un krāsu grupas un saskaņot tās, neskatoties uz izmantoto materiālu. Šādā veidā var noteikt krāsas dažādiem interjera aspektiem. Visiem Forbo Flooring produktiem ir NCS kods, kuru var redzēt tekstā pie virsmas palielinājuma, kā arī mūsu lejupielādes centrā.

  Allura NCS & LRV

  Trapeces forma

  Allura trapeces forma

  Jaunā trapeces forma ir skaists Allura kolekcijas papildinājums. Forma ir izgriezta no 50 x 50 cm flīzes, un tā ļauj izveidot bezgalīgas kombinācijas. Kombinācijas var veidot gan no krāsām, kombinējot krāsas, un no formām, kombinējot ar 50 x 50 cm flīzēm tajā pašā krāsā, vai pat ar dēļiem no koka kolekcijas.
  Trapeces formas ir pieejamas ar 4 dažādiem cementa dizaina variantiem un 4 marmora dizaina variantiem.

  Trapeces formas produkti ir ideāli piemēroti krāsu shēmu izveidei vairākās kārtās ar negaidītām kombinācijām, lai radītu interesi un zinātkāri, kā arī iedvesmotu jaunām idejām. Īpaši piemērota telpām, kurās ekstraverti var gūt enerģijas lādiņu, piemēram, vietās, kurās cilvēki sarunājas, piemēram, atvērtām publiskām telpām spontānai mijiedarbībai vai daļēji atvērtām telpām dialogam vai apmaiņai ar idejām.

  Allura Trapezoid icon

  Attēli & video

  Allura Material attēli & video

  Allura Dryback kolekcijā ir plašs dizaina variantu klāsts dažādos izmēros, kas sniedz nebeidzamas dizaina iespējas. Allura dizaina vinila flīzes ir teicami piemērotas kombinēšanai un apvienošanai ar citām Forbo grīdas segumu kolekcijām, piemēram, Tessera paklājflīzēm un Flotex grīdas segumiem. Iedvesmojoties no visām Allura dizaina vinila flīžu sniegtajām iespējām!