Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dizaina vinila flīzes

Allura Flex 1.0 FL1

Elastība un izturība, kā arī reālistiski koka un materiālu raksti padara Allura Flex par grīdas seguma sistēmu, kas sniedz jums dizaina izvēles brīvību. Flex flīzes izcilā izmēru stabilitāte atrisina būtiskas problēmas projektos, piemēram, samazina dārgo dīkstāvi, tās var atkārtoti izmantot un tas samazina ietekmi uz vidi.

 • Allura Flex 1.0 FL1
 • Allura Flex 1.0 FL1
 • Allura Flex 1.0 FL1
 • Allura 63406 bleached timber
  Allura Flex" 1.0 Wood

  Allura Flex 1.0 Wood

  Allura Flex" 1.0 ir labākais brīvi stāvošā LVT grīdas seguma risinājums prasīgam lietojumam, piemēram, veikalu un biroju telpām. Allura Flex grīdas segumus var ieklāt kā pilnībā brīvi stāvošus platībā līdz 150 m2. Allura Flex ir otrās paaudzes Flex tehnoloģija, kuru izmanto tikai Forbo un kas sastāv tikai no funkcionāliem slāņiem. Pateicoties šai tehnoloģijai, Allura Flex grīdas segumiem ir izcila formas stabilitāte, izturība, veiktspēja un kvalitāte.
  47 Allura Flex" 1.0 kolekcijas Wood grīdas segumu dizaina varianti sniedz neticamu dizaina izvēles brīvību ar plašākajām izvēles iespējām visdabīgākajam efektam. Dēļu izmēri ir no XL (150 x 28 cm) līdz 75 x 15 cm, kas ir ideāli piemērots skujiņveida klājumiem. Koka šķiedra ir izstrādāta, lai padarītu plašo dizaina variantu klāstu reālistisku. Daļa reljefo tekstūru ir pilnībā saskaņotas ar apakšā esošo dizainu.

 • 63675 oxidized strata
  Allura Flex" 1.0 Material

  Allura Flex 1.0 Material

  Allura Flex" 1.0 ir labākais brīvi stāvošā LVT grīdas seguma risinājums prasīgam lietojumam, piemēram, veikalu un biroju telpām. Allura Flex grīdas segumus var ieklāt kā pilnībā brīvi stāvošus platībā līdz 150 m2. Allura Flex ir otrās paaudzes Flex tehnoloģija, kuru izmanto tikai Forbo un kas sastāv tikai no funkcionāliem slāņiem. Pateicoties šai tehnoloģijai, Allura Flex grīdas segumiem ir izcila izmēru stabilitāte, izturība, veiktspēja un kvalitāte.

  39 Allura Flex" 1.0 kolekcijas Material grīdas segumu dizaina varianti sniedz neticamu dizaina izvēles brīvību. Papildus labi zināmajam betonam ir vēl citi lieliski akmens efekti un pat mākoņu un debesu dizaina varianti, kas ir ideāli piemēroti akcentiem un zonu veidošanai biroju vai mazumtirdzniecības telpu projektos. Līdz ar kvadrātveida flīžu izmēriem 50 x 50 cm un 100 x 100 cm Material kolekcija ietver drosmīgus dēļu izmērus, kas sniedz vēl vairāk dizaina iespēju. Krāsu shēma visā produktu klāstā aicina kombinēt dažādus produktus.

Par Allura Flex"

Stabils un elastīgs grīdas seguma risinājums

Allura Flex" 1.0 ir labākais brīvi stāvošā LVT grīdas seguma risinājums prasīgam lietojumam, piemēram, veikalu un biroju telpām. Allura Flex grīdas segumus var ieklāt kā pilnībā brīvi stāvošus platībā līdz 150 m2 un ar fiksācijas līmi lielākiem klājumiem. Forbo brīvi stāvošie LVT grīdas segumi samazina dārgi izmaksājošo dīkstāvi un ļauj veikt atkārtotu izmantošanu vai pārstrādi dzīves cikla beigās. Flex grīdas segumi ir gatavi izmantošanai aprites ekonomikā!

Allura Flex ir otrās paaudzes Flex tehnoloģija, kuru izmanto tikai Forbo un kas sastāv tikai no funkcionāliem slāņiem. Pateicoties šai tehnoloģijai, Allura Flex grīdas segumiem ir izcila formas stabilitāte, izturība, veiktspēja un kvalitāte.

Allura Flex" 1.0 Wood kolekcijā ir iekļauti 47 dabīgā koka dizaina varianti ar dažādu izmēru dēļiem.
Allura Flex" 1.0 Material kolekcijā ir iekļauti 39 unikāli dizaina varianti ar dažādām formām.

ILGTSPĒJĪBA
• Gatavs izmantošanai aprites ekonomikā
• Nesatur ftalātus, minimālas emisijas iekštelpās
• Ražots Eiropā, izmantojot 100% atjaunojamo enerģiju
• Vismaz 20% kontrolēta pārstrādāta satura un pilnībā pārstrādājams dzīves cikla beigās, tādējādi samazinot ietekmi uz vidi

DIZAINS
• Reālistiski koka un materiālu dizaina varianti – tos visus ekskluzīvi izstrādājusi mūsu dizaina komanda
• Radoša brīvība ar dažādu izmēru izvēli, piemēram, skujiņveida un XL klājumi
• Allura Flex var ieklāt kopā ar mūsu Tessera un Flotex dēļiem un flīzēm bez pārejas joslām, tādējādi nodrošinot integrētus grīdas dizainus.

KVALITĀTE
• Konstrukcija tikai no funkcionāliem slāņiem, kas nodrošina labāko stabilitāti un veiktspēju
• Īpašā pamatkārtas konstrukcija nodrošina papildu komfortu un uzlabotu trieciena trokšņu samazinājumu.
• 1 mm nodiluma slānis nodrošina labāko iespējamo specifikāciju tirgū stiprām un izturīgām brīvi stāvošām flīzēm.

Allura Flex ir pieejams ar 1,0 un 0,55 mm biezu nodiluma slāni.

Allura Flex

Jūsu Allura risinājums

Atrodiet piemērotāko Allura risinājumu

Katrs projekts ir atšķirīgs, un katram ir savas specifiskas prasības. Tas var būt saistīts ar pamatni, noslodzes apjomu, kādam ir pakļauts grīdas segums, vai projekta izmēru. Mūsu LVT produktu portfelī ir ietverti risinājumi visu veidu lietojumam. Atkarībā no jūsu projekta prasībām varat izvēlēties atbilstošu LVT konstrukciju: pilnībā līmējamu, brīvi stāvošu segumu, fiksējamu brīvi stāvošu segumu, savietojamu vai puzles tipa brīvi stāvošu segumu.

Piedāvājam arī Allura Decibel, mūsu klusuma čempionu. Allura Decibel nodrošina citiem Allura grīdas segumiem raksturīgo izskatu un veiktspēju, kā arī atbilst 19 dB akustiskajām prasībām.

Tālāk redzamajos attēlos parādītas katra grīdas seguma veida unikālās īpašības un tas, kā ir veidotas dažādās konstrukcijas.

Kā precizēt pasūtījumu?
Katrai Allura kolekcijai ir unikāls identifikators, kas apzīmē konstrukciju.
● DR7 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,70 mm
● DR5 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,55 mm
● DR4 – Allura Dryback nodiluma slānis 0,40 mm
● FL1 – Allura Flex nodiluma slānis 1,0 mm
● FL5 – Allura Flex nodiluma slānis 0,55 mm
● CL5 – Allura Click Pro nodiluma slānis 0,55 mm
● PZ7 – Allura Puzzle nodiluma slānis 0,70 mm
● AD8 – Allura Decibel nodiluma slānis 0,80 mm
● AD3 – Allura Decibel nodiluma slānis 0,35 mm

Katrai krāsai ir krāsu salikuma numurs, piemēram, 60284. Pievienojiet iepriekš norādīto kodu kā sufiksu aiz krāsu salikuma numura, lai precizētu nepieciešamo Allura konstrukciju.

Piemērs: jūs vēlaties Allura Flex dizainu dark twine un nodiluma slāņa biezumu 0,55 mm. Dark twine krāsu salikuma numuram 63655 pievienojiet FL5: 63655FL5.

Allura Dryback

Attēli & video

Allura Flex attēli & video

Allura Flex kolekcijā ir plašs dizaina variantu klāsts dažādos izmēros, kas sniedz nebeidzamas dizaina iespējas. Allura Flex flīzes ir teicami piemērotas kombinēšanai un apvienošanai ar citām Forbo grīdas segumu kolekcijām, piemēram, Tessera paklājflīzēm un Flotex grīdas segumiem. Iedvesmojoties no visām Allura Flex sniegtajām iespējām!

Ieklāšana un kopšana

Allura Flex ieklāšana un kopšana

Forbo Allura Flex dizaina vinila flīzes ir viegli ieklāt, tīrīt un kopt.

Vairāk informācijas atradīsiet sadaļā: Lejupielādes

vai Allura Flex ieklāšanas video

Forbo piedāvā plašu kājslauķu sistēmu Coral kājslauķi lai saglabātu jūsu Allura grīdu tīru!

Allura Flex & Coral entrance flooring

NCS & LRV

NCS un LRV vērtības

Lejupielādēt Allura Flex NCS & LRV tabulu

LRV
Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, veicot krāsu izvēli. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100 %, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu telpā. Šis apstāklis ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir gaismas atstarošanas vērtība, kuru var redzēt tekstā pie virsmas palielinājuma.

NCS
NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu neatkarīgi no tā, vai tā ir standarta krāsa vai viena no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.
Dabīgo krāsu sistēma (NCS) ir izstrādāta, lai identificētu produkta krāsas vērtību, intensitāti un toni. Izmantojot NCS sistēmu, ir iespējams identificēt krāsas un krāsu grupas un saskaņot tās, neskatoties uz izmantoto materiālu. Šādā veidā var noteikt krāsas dažādiem interjera aspektiem. Visiem Forbo Flooring produktiem ir NCS kods, kuru var redzēt tekstā pie virsmas palielinājuma, kā arī mūsu lejupielādes centrā.

Allura NCS & LRV

Tehniskā informācija

Allura Flex