Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dizaina vinila flīzes

Allura 0.55 / 0.7

Allura LVT flīzes piedāvā plašāko izvēli dizaina, krāsu, izmēru un formu ziņā. No klasiskiem koka dēļiem līdz modernām betona un terrazzo flīzēm. Apvienojiet maksimālu sniegumu un lieliskas dizaina iespējas - Allura Wood un Allura Material.

 • Allura 0.55 / 0.7
 • Allura 0.55 / 0.7
 • Allura 0.55 / 0.7
 • Allura 0.55 / 0.7
 • Allura 0.55 / 0.7
 • Allura Wood 60082 natural rustic pine
  Allura Wood

  Allura Wood

  Mūsu jaunā Allura Wood LVT kolekcija piedāvā 49 koka dizainus dažādos dēļu izmēros. Papildus parastā 120 x 20 cm un 100 x 15 cm izmēra dēļiem mēs piedāvājam arī ļoti mazus 50 x 15 cm dēļus un XXL dēļus 180 x 32 cm izmērā. Kolekcija ir papildināta arī ar mūsdienīgi gariem un šauriem 150 x 15 cm dēļiem.

  Kolekciju veido gan klasiski, gan mūsdienīgi koka dizaini ar kontrastējošiem un vientoņa rakstiem. Jaunā patentētā tekstūra padara dizainus un rakstus reālus. Wood klāstā ir 4 dizaini ar digitālo apdruku, kas paver iespēju vēl interesantākiem grīdas risinājumiem.

 • Allura Material 62513 grigio concrete
  Allura Material

  Allura Material

  Allura Material dizainu veido gan klasisks akmens, gan mūsdienīgs betons ar jaunu reljefu struktūru. Kolekcijas modernās betona, klasiskās akmens un dzīvīgās terrazzo tekstūras ļauj radīt skaistus grīdas dizainus.

  CIRCLE flīzes ir jaunums Allura Material kolekcijā: tās ir 50 x 50 cm izmēra flīzes, kurām ir izgriezts Ø 40 cm aplis. Jaunās aplveida flīzes nodrošina papildu dizaina iespējas.

 • Allura Strip 63505 iron
  Allura Strips

  Allura Strips

  Lai vēl vairāk izceltu mūsu Allura dizaina vinila flīzes, tās iespējams papildināt ar četru dažādu krāsu joslām. Allura joslas var kombinēt ar jebkuru no Allura wood un material dizainiem!

Par Allura LVT

Allura dizaina vinila flīzes

Allura 0,55/0,7 ir mūsu LVT dizaina vinila flīžu klāsta PILNĪBĀ LĪMĒJAMĀ versija. Allura dizaina vinila flīzes piedāvā plašāko izvēli dizaina, krāsu, izmēru un formu ziņā - no klasiskiem koka dēļiem līdz modernām betona un terrazzo flīzēm, kas apvieno maksimālu sniegumu un lieliskas dizaina iespējas.

Kolekcija piedāvā vairāk nekā 100 dažādus dizainus dažādos dēļu un flīžu izmēros. Mēs piedāvājam izmērus, sākot no maziem 50 x 15 cm dēļiem līdz XXL dēļiem - 180 x 32 cm, kā arī 100 x 100 cm izmēra flīzes. Kolekciju esam papildinājuši arī ar jauniem, mūsdienīgiem mazajiem dēļiem, kuru izmērs ir 150 x 15 cm, kā arī ar jauno apļveida flīzi, ar kuras palīdzību var radīt krāsainus akcentus.

Kolekcijai ir divi dizaina virzieni: WOOD and MATERIAL.

WOOD
Allura Wood kolekciju veido gan klasiski, gan mūsdienīgi koka dizaini ar kontrastējošiem un vientoņa rakstiem. Jaunā patentētā tekstūra padara reālus koka dizainus.
Wood klāstā ir 4 dizaini ar digitālo apdruku, kas paver iespēju vēl interesantākiem grīdas risinājumiem.

MATERIAL
Allura Material dizainu veido gan klasisks akmens, gan mūsdienīgs betons ar jaunu reljefu struktūru. Jaunās apļveida flīzes nodrošina papildu dizaina iespējas. Lasīt vairāk par Circle flīzēm.

Visi dizaini ir pieejami ar 0,7 un 0,55 nodiluma slāni.

Allura dryback icon

Radīts ar iedvesmu

Allura, radīta ar iedvesmu

Mūsu Allura LVT kolekcija ir izgatavota ar iedvesmu un zināšanām. Tā atspoguļo LVT grīdas segumu nākamo paaudzi, kuru ir radījuši Forbo profesionāļi. Tā ir paredzēta gala lietotājiem un grīdas segumu speciālistiem.

Forbo pēta to, kā cilvēki strādā, dzīvo un mijiedarbojas mūsdienu vidē. Šīs zināšanas mēs sasaistām ar nākotnes tendencēm un ēku mainīgo dinamiku. Mēs izmantojam savus atklājumus, lai radītu inovācijas un diferencētu mūsu klāstu ar dizaina un funkciju palīdzību.

Mēs risinām tagadējos un nākotnes izaicinājumus, sniedzot atbildes uz tādiem būtiskiem jautājumiem kā dīkstāves laika samazināšana, grīdu atkārtota izmantošana un ietekmes uz vidi samazināšana.

Mēs mīlam dizainu un nebeidzamās iespējas, ko piedāvā Allura gan kā atsevišķa kolekcija, gan apvienojumā ar citiem Forbo materiāliem.

Mūsu darbinieki lepojas ar Allura LVT klāstu un vēlas pastāstīt, kā viņi strādā un kā ir tapušas Allura kolekcijas.
Noskatieties 6 Forbo darbinieku stāstus, kur katram ir dažādi pienākumi un pieredze Allura dizaina vinila flīžu radīšanā.

Allura luxury vinyl tiles; the story of Arjen Roelofs

Atrodiet savu Allura risinājumu

Katrs projekts ir atšķirīgs, un katram ir savas specifiskas prasības. Tas var būt saistīts ar telpas izmēru, pamatgrīdu vai plānoto noslodzes apjomu. Mūsu Allura klāstā jūsu atradīsiet sev piemērotu risinājumu – pilnībā līmējamas flīzes, ar klik sistēmu savienojamus paneļus vai uz fiksācijas ieklājamus materiālus. Noklikšķiniet uz augstāk redzamajiem attēliem, lai redzētu pielietojuma iespējas.

Kā pareizi izvēlēties materiālu?
Katrai mūsu kolekcijai ir unikāls identifikācijas numurs, kas norāda produkta funkciju.
• DR7 — Allura nodiluma slānis 0,70 mm
• DR5 — Allura nodiluma slānis 0,55 mm
• DR4 — Allura nodiluma slānis 0,40 mm
• FL1 — Allura Flex nodiluma slānis 1,0 mm
• FL5 — Allura Flex nodiluma slānis 0,55 mm
• CL5 — Allura Click Pro nodiluma slānis 0,55 mm
• EA7 — Allura Ease nodiluma slānis 0,70 mm
• PZ7 — Allura Puzzle nodiluma slānis 0,70 mm

Katrai krāsai ir krāsu salikuma numurs, piemēram, 63496. Pievienojiet šo krāsas kodu pirms identifikācijas numura, lai precizētu nepieciešamo formātu.

Piemērs. Jūs vēlaties grey waxed oak no Allura Flex kolekcijas ar nodiluma slāni 0.55mm. Norādiet grey waxed oak krāsu, kas ir 63496, un aiz tā pievienojiet FL5: 63496FL5.

Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

Attēli & Video

Allura attēli & video

Allura klāstā ir vairāk nekā 100 dizainu dažādos dēļu un flīžu izmēros, kas paver nebeidzamas dizaina iespējas. Allura LVT var teicami kombinēt arī ar citiem Forbo grīdas segumiem, piemēram, Tessera paklājflīzēm un Flotex. Atveriet tālāk redzamo attēlu galeriju un smelieties iedvesmu no iespējām, ko sniedz Allura dizaina vinila flīzes.

Ieklāšana & kopšana

Allura ieklāšana & kopšana

Forbo Allura dizaina vinila flīzes ir viegli ieklājamas un kopjamas.

Instrukcijas lejupielādei:

Allura tīrīšana & kopšana


Allura 62522 natural concrete | 63434 cool concrete dots

Tehniskā informācija

Allura technical specifications table