Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dizaina vinila flīzes

Allura Flex

Forbo Allura Flex LVT risina daudzus mūsdienu izaicinājumus, pateicoties ieklāšanai ar fiksācijas līmi. Šīs kvalitatīvās, izmēru ziņā stabilās flīzes sniedz atbildes uz tādiem būtiskiem jautājumiem, kā dīkstāves laika samazināšana, grīdu atkārtota izmantošana un ietekmes uz vidi samazināšana. Allura Flex piedāvā koka raksta dizainus Allura Flex Wood, kā arī betona un akmens dizainu klāstu: Allura Flex Material.

Allura Flex
 • Allura Flex Wood 60374 natural collage oak
  Allura Flex Wood

  Allura Flex Wood

  34 Allura Flex Wood dizaini sniedz plašu dizaina brīvību. Dēļi ir pieejami 4 izmēros, kuru starpā ir XL dēlis 150 x 28 cm izmērā un skujiņveida raksta dēļi. Matētajai virsmai ir dabisks izskats un smalks kokšķiedras raksts ar reālistisku tekstūru.

  Allura Flex ir ļoti augsta izmēru stabilitāte, pateicoties daudzajiem materiāla slāņiem un stikla šķiedrai. Flīzes ir viegli un ātri ieklājamas, izmantojot tikai fiksācijas līmi.

 • 62522 natural concrete
  Allura Flex Material

  Allura Flex Material

  Allura Flex Material kolekcija piedāvā interesantas marmora, metāla, betona un akmens tekstūras. Pieklusinātās krāsas sniedz plašas dizaina iespējas jebkura tipa telpās. Dizaini ir pieejami 50 x 50 cm un 100 x 100 cm izmēra flīzēs.

  Šīs kvalitatīvās, izmēros stabilās, heterogēnās brīvi stāvošās flīzes var pielīmēt ar fiksācijas līmi. Tas risina tādus būtiskus izaicinājumus kā dīkstāves laika samazināšana, grīdu atkārtota izmantošana un ietekmes uz vidi samazināšanu.

Par Allura Flex

Allura Flex augstākās kvalitātes brīvi stāvošās flīzes

Allura Flex kolekcijā ietilpst augstas kvalitātes, izmēros stabilas, heterogēnas brīvi stāvošas flīzes un dēļi, kas tiek līmēti ar fiksācijas līmi. Pateicoties ieklāšanai ar fiksācijas līmi, Allura Flex vinila flīzes risina daudzus tagadējos un nākotnes izaicinājumus, sniedzot atbildes uz tādiem būtiskiem jautājumiem kā dīkstāves laika samazināšana, grīdu atkārtota izmantošana un ietekmes uz vidi samazināšana.

Allura Flex ir ražots ar domu par dizainu, kvalitāti un vienkāršu lietošanu.


MĪLESTĪBA PRET DIZAINU
● Kolekcija ietver 50 dažādus Wood un Material dizainus, kas ir ekskluzīvi pieejami Forbo.
● Izmēru izvēle, tostarp XL opcija un skujiņveida raksta forma, nodrošina nebeidzamas iespējas radīt unikālu grīdas seguma koncepciju.
● Allura Flex LVT var ieklāt kopā ar mūsu Tessera un Flotex dēļiem un flīzēm, izmantojot vienu fiksācijas līmi un nav nepieciešams izmantot pārejas profilus.

Prasīgums pret kvalitāti
● Allura Flex ir ļoti augsta izmēru stabilitāte, pateicoties daudzajiem materiāla slāņiem un stikla šķiedrai.
● 1 mm nodiluma slānis nodrošina labāko iespējamo specifikāciju tirgū šāda veida materiālam.
● Īpašā pamatkārtas uzbūve nodrošina papildu komfortu un uzlabotu trieciena trokšņu samazinājumu.

Ar domu par vieglu lietošanu un vidi
● Viegla un ātra ieklāšana, kurai nepieciešama tikai fiksācijas līme, lai ieklātu flīzes ilgam kalpošanas laikam.
● Nesatur ftalātu, ļoti zems emisiju līmenis telpās un izgatavots ar 100 % atjaunojamu elektroenerģiju.
● Vismaz 25 % kontrolētu otrreizēji pārstrādātu vielu pamatkārtā, kas samazina ietekmi uz vidi.

Allura Flex ir izgatavots ar iedvesmu, liekot lietā mūsu Forbo profesionāļu zināšanas. Noskatieties video ar Forbo darbinieku stāstiem, radot Allura dizaina vinila flīzes

Allura Flex product construction

Radīts ar iedvesmu

Allura, radīta ar iedvesmu

Mūsu Allura LVT kolekcija ir izgatavota ar iedvesmu un zināšanām. Tā atspoguļo LVT grīdas segumu nākamo paaudzi, kuru ir radījuši Forbo profesionāļi. Tā ir paredzēta gala lietotājiem un grīdas segumu speciālistiem.

Forbo pēta to, kā cilvēki strādā, dzīvo un mijiedarbojas mūsdienu vidē. Šīs zināšanas mēs sasaistām ar nākotnes tendencēm un ēku mainīgo dinamiku. Mēs izmantojam savus atklājumus, lai radītu inovācijas un diferencētu mūsu klāstu ar dizaina un funkciju palīdzību.

Mēs risinām tagadējos un nākotnes izaicinājumus, sniedzot atbildes uz tādiem būtiskiem jautājumiem kā dīkstāves laika samazināšana, grīdu atkārtota izmantošana un ietekmes uz vidi samazināšana.

Mēs mīlam dizainu un nebeidzamās iespējas, ko piedāvā Allura gan kā atsevišķa kolekcija, gan apvienojumā ar citiem Forbo materiāliem.

Mūsu darbinieki lepojas ar Allura LVT klāstu un vēlas pastāstīt, kā viņi strādā un kā ir tapušas Allura kolekcijas.
Noskatieties 6 Forbo darbinieku stāstus, kur katram ir dažādi pienākumi un pieredze Allura dizaina vinila flīžu radīšanā.

Allura luxury vinyl tiles; the story of Arjen Roelofs

Atrodiet savu Allura risinājumu

Katrs projekts ir atšķirīgs, un katram ir savas specifiskas prasības. Tas var būt saistīts ar telpas izmēru, pamatgrīdu vai plānoto noslodzes apjomu. Mūsu Allura klāstā jūsu atradīsiet sev piemērotu risinājumu – pilnībā līmējamas flīzes, ar klik sistēmu savienojamus paneļus vai uz fiksācijas ieklājamus materiālus. Noklikšķiniet uz augstāk redzamajiem attēliem, lai redzētu pielietojuma iespējas.

Kā pareizi izvēlēties materiālu?
Katrai mūsu kolekcijai ir unikāls identifikācijas numurs, kas norāda produkta funkciju.
• DR7 — Allura nodiluma slānis 0,70 mm
• DR5 — Allura nodiluma slānis 0,55 mm
• DR4 — Allura nodiluma slānis 0,40 mm
• FL1 — Allura Flex nodiluma slānis 1,0 mm
• FL5 — Allura Flex nodiluma slānis 0,55 mm
• CL5 — Allura Click Pro nodiluma slānis 0,55 mm
• EA7 — Allura Ease nodiluma slānis 0,70 mm
• PZ7 — Allura Puzzle nodiluma slānis 0,70 mm

Katrai krāsai ir krāsu salikuma numurs, piemēram, 63496. Pievienojiet šo krāsas kodu pirms identifikācijas numura, lai precizētu nepieciešamo formātu.

Piemērs. Jūs vēlaties grey waxed oak no Allura Flex kolekcijas ar nodiluma slāni 0.55mm. Norādiet grey waxed oak krāsu, kas ir 63496, un aiz tā pievienojiet FL5: 63496FL5.

Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

Attēli & Video

Allura attēli & video

Allura Flex klāstā ir Wood un Material dizaini dažādos dēļu un flīžu izmēros, kas paver izcilas dizaina iespējas. Allura LVT var teicami kombinēt arī ar citiem Forbo grīdas segumiem, piemēram, Tessera paklājflīzēm un Flotex segumiem. Apskatiet tālāk redzamo attēlu galeriju un smelieties iedvesmu no iespējām, ko sniedz Allura Flex brīvi stāvošās flīzes.

Tehniskā informācija

Allura technical specifications table