Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum

Marmoleum Click

Põnev kujundada, lihtne paigaldada. Marmoleum Click esitleb uut hõlpsalt paigaldatavate puitkiudplaadist valmistatud Marmoleumi tahvlite kollektsiooni, mis on pealt kaetud 2,5 mm Marmoleumiga ja tagant müra summutava korgiga. Tahvleid on kolmes suuruses ja 23 värvitoonis, mis tagab teile piiramatud kujundusvõimalused. See naturaalne põrandakate ei ole mitte ainult taktiilne ja mugav, vaid ka antistaatiline, vastupidav ja hõlpsalt hooldatav.

  • Marmoleum Click
  • Marmoleum Click
  • Marmoleum Click
  • Marmoleum Click 333724 orbit
    Marmoleum Click

    Marmoleum Click

    Meie Marmoleum Clicki tahvlid on väga vastupidavad ja neid on lihtne hooldada. Siledat pinda on kerge puhastada ja selle kaunid värvid ei luitu aja jooksul. Marmoleum Click on saadaval 23 värvitoonis ja kolmes suuruses tahvlitena, mis pakub suurepäraseid kujundusvõimalusi ainulaadse põranda loomiseks.

Kollektsioon

Kollektsioon

Projekteerimine
Iga Marmoleum Clicki tahvel on valmistatud vett tõrjuvast puitkiudplaadist, mis on tagant kaetud müra summutava korgiga ja pealt 2,5 mm Marmoleumiga.

Suurepärased kujundusvõimalused
Forbo Marmoleum Click on saadaval 23 värvitoonis – rahustavatest neutraaltoonidest kuni erksate julgete toonideni. Tahvleid on kolmes suuruses: suuremad 90 x 30 cm ja 60 x 30 cm ning ruudukujuline 30 x 30 cm. Marmoleum Clicki plaatide abil saate luua oma kodule ja elustiilile omaseid ahvatlevaid põrandakujundusi.

Anti- ja bakteriostaatilised
Looduslike koostisosade tõttu on meie Marmoleum Clicki põrandad hea valik teile ja keskkonnale. Marmoleum Click parandab astmaatilise allergiaga inimeste elukvaliteeti. Selle antistaatilised omadused tõrjuvad tolmu ja pori ning aitavad kaasa sisekeskkonna ja õhukvaliteedi parandamisele. Lisaks pärsivad tõestatud bakteriostaatilised omadused kahjulike mikroorganismide paljunemist.

Looduslikud koostisosad
Marmoleum on valmistatud looduslikest koostisosadest, nt linaseemneõlist, vaigust ja lubjakivist. Tänu neile looduslikele koostisosadele näeb põrand välja ja tundub naturaalne ning tegemist on ühe kõige säästvama põrandakatte valikuga.

Taktiilne ja mugav
Tänu looduslikele koostisosadele saavutab Marmoleum Click kiiresti toatemperatuuri, tagades majas hubasuse ja soojuse. Meie Marmoleum Clicki põrandaid saab kasutada isegi koos põrandaküttega. See on taktiilne põrandakate, mis tundub jala all mugav ning sobib ideaalselt elamiseks ja mängimiseks.

17 dB löögimüra summutusvõime
Marmoleum Clickil on hea 17 dB müra summutusvõime, mistõttu on tegemist „vaikse” põrandakattega. Võite saavutada veelgi parema, 21 dB müra summutusvõime, kui paigaldate Marmoleum Clicki Forbo vahtaluskihi peale, mis aitab hoida mürataset miinimumi lähedal.

Lihtne hooldada
Marmoleum Clickil on tugev ja kaitsev Topshield™-viimistlus. See on erakordselt vastupidav ja lihtsalt hooldatav põrandakate. Siledat pinda on kerge puhastada – kuiv lapp tolmu jaoks ning neutraalne puhastusvahend ja märg lapp plekkide jaoks – ja selle kaunid värvid ei luitu aja jooksul.

Lihtne paigaldada
Marmoleum Clicki paigaldamine käib kiiresti ja lihtsalt. Pole vajadust kasutada liimi ega oodata. Laduge see maha ja kõndige peal. Otsene eelis on see, et paigalduskulud vähenevad märkimisväärselt. Kaudsed eelised on veelgi suuremad, sest säästate palju vaeva ja raha.

Vastupidav põrandakate
Meie 9,8 mm kogupaksusega Marmoleum Clicki põrandad on väga tugevad ja vastupidavad. Peal olev 2,5 mm paksune Marmoleumi kiht on nii tugev, et see säilitab suurepäraselt oma kuju, isegi nõudlikel pindadel. Tegelikult on põrand nii vastupidav, et võite selle endaga isegi uude koju kolimisel kaasa võtta.

Marmoleum Click 633701-633707-633860-333251

Ruudustikud & põrandakujundused

Marmoleum Clicki ruudustikud & põrandakujundused

23 värvitoonis ja kolmes suuruses tahvlitena saadaolev Marmoleum Click võimaldab luua teie kodule ja elustiilile omaseid paeluvaid isiklikke ruume. Oleme kujundanud mitmeid ruudustikke, et aidata teil luua omaenda põrandakujundust. Lisavõimaluste nägemiseks minge Marmoleum Clicki ruudustike ülevaatelehele

Meie Forbo põrandaplaneerija aitab teil leida veelgi rohkem võimalusi ja saate luua enda värvikombinatsioone. Teie kujundus kuvatakse tõeliste põrandatena tõelistes keskkondades. Klõpsake siia Forbo põrandaplaneerija lehele minekuks

Marmoleum Click floorplanner

Paigaldamine

Marmoleum Clicki paigaldus

Marmoleum Clicki paigaldamine käib kiiresti ja lihtsalt. Lihtsalt sobitage tahvlid spetsiaalse keele ja soonega lukustussüsteemi abil kokku ning sõna otseses mõttes klõpsake need oma kohale. Seda saab paigaldada plaat plaadi haaval. Kuna Marmoleum Clicki tahvlid on laiad ega jäta kokkupandult vuuke, on lihtne saada kena ja sile lõpptulemus ilma ajakuluta.

Välinge 5G lukustussüsteem tagab kindla liimivaba paigalduse. Laduge see maha ja kõndige peal. Muidugi võib ka Marmoleum Clicki jaemüüja teie põranda paika panna, kui te seda paremaks peate.

Võite saavutada parema, 21 dB mürasummutusvõime, kui paigaldate Marmoleum Clicki Forbo vahtaluskihi peale, mis aitab hoida mürataset miinimumi lähedal.

Marmoleum Clicki võib paigaldada igasugusele pinnale. Lisaettevalmistust läheb tarvis ainult siis, kui põrand või aluskiht on väga ebatasane (erinevused 2 mm või rohkem). Igast Marmoleum Clicki tahvlite kastist leiab põhjaliku paigaldusjuhendi.

Marmoleum Click installation instructions

Pakend
• Marmoleum Clicki 30 x 30 cm ruudud tarnitakse seitset ruutu sisaldavates kastides – umbes 0,6 m2.
• Marmoleum Clicki 60 x 30 cm tahvlid tarnitakse seitset tahvlit sisaldavates kastides – umbes 1,26 m2.
• Marmoleum Clicki 90 x 30 cm tahvlid tarnitakse seitset tahvlit sisaldavates kastides – umbes 1,89 m2.

Marmoleum Click Installation

Põrandaliistud

Marmoleum Click Põrandaliistud

Meie Marmoleum Clicki tahvlid tuleb paigaldada seinast eemale. Selle vahe kinnikatmiseks pakume kahte tüüpi põrandaliiste: Marmoleum MF Clicki põrandaliist ja Marmoleum MP katteliist.

Marmoleum MF Clicki põrandaliist
Originaal-Marmoleumi pinnaga MDF-põrandaliist. Põrandaliist on hõlpsasti saetav ja seda saab kinnitada kas liimi või kruvidega. Iga liistu pikkus on 2,40 meetrit. Kastis on 4 liistu.

Marmoleum MP katteliist
2,3 cm laiune Marmoleumi riba, mille alumisel poolel on teip. Iga liistu pikkus on 2,40 meetrit. Kastis on 4 liistu.

Mõlemad liistud on ladudes saadaval kõikides Marmoleum Clicki värvitoonides.

Marmoleum Click skirting & strip

Puhastus ja hooldus

Puhastus ja hooldus

Forbo Marmoleumi põrandaid on hõlbus puhastada ja hooldada tänu uuenduslikule ning vastupidavale tehaseviimistlusele Topshield2, mida ei tohi eemaldada.

Laadige siit alla Marmoleumi puhastuse ja hoolduse juhendid

Marmoleum floorcare

Teabetrükis

Marmoleum Click brochure

Tehnilised andmed

Marmoleum Click technical specifications

NCS & LRV

Marmoleum Click NCS & LRV

Laadige siit alla Marmoleum Clicki tehnilised andmed

LRV & NCS-i koodide vahekaart

Arhitektuuris on valguse peegeldumise väärtus (LRV) valgusallikaga valgustamisel pinnalt peegelduva nähtava ja kasutatava valguse protsent. LRV-ga tuleb värvi valimisel arvestada. Värvi ligikaudne LRV näitab nähtava valguse hulka, mida värv peegeldab. Musta värvi valguse peegeldamise väärtus on 0% ja see neelab kogu valguse. Valge värvi valguse peegeldamise väärtus on 100% ja see hoiab hoone heleda ning jahedana. Samuti on see seotud elektri kasutamisega, kuna heledamate värvide puhul on vaja vähem valgustust, mis otseselt keskkonda säästab. Kõigil Forbo toodetel on valguse peegeldamise väärtus, mille leiate kollektsiooni lehekülgedelt koos iga kauba kirjeldusega.
NCS-värvikoodid kirjeldavad iga materjali värvi. Värvi numbrikoodidega (nn NCS-tähistega), näiteks NCS S 1080-Y70R, saab iga värvi täpselt kirjeldada. NCS on määratlenud 1950 standardiseeritud värvi värviruumi iga kümnendiku juures, kajastades kogu värviskaalat. Iga tähistuse värviproov on visuaalselt identne iga teise sama tähisega värviprooviga, olgu see siis standardiseeritud värv või 1950 standardvärvi vahele jääv värv. Sel viisil leiate ruumis teiste värviliste esemetega sobivad põrandakatte värvid.
„Looduslike värvide süsteem” (NCS) on välja töötatud toote värvi väärtuse, intensiivsuse ja tooni tuvastamiseks. NCS-i mõõtmissüsteemi kasutades saab tuvastada ja sobitada värve ja värvigruppe olenemata kasutatavast materjalist. Sel viisil saab määratleda hoone interjööri eri aspektide värvikoordinaadid. Kõigil Forbo toodetel on NCS-kood, mille leiate kollektsiooni lehekülgedelt koos iga kauba kirjeldusega.

Marmoleum Click NCS & LRV