Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Imitatsioonkatted

Allura

Allura imitatsioonkatteplaadid pakuvad suurimat kujunduste, värvitoonide, mõõtude ja vormide valikut alates klassikalistest puiduilmega laudadest ning lõpetades nüüdisaegsete betooni ja terratsot imiteerivate plaatidega. Siin on koos parimad toimivusnäitajad ja suurepärased kujundusvõimalused - Allura Wood & Allura Material.

 • Allura
 • Allura
 • Allura
 • Allura
 • Allura
 • Allura Wood 60082 natural rustic pine
  Allura Wood

  Allura Wood

  Meie uus imitatsioonkatteplaatide kollektsioon Allura Wood LVT toob tarbija ette 49 puiduilmelist kujundust erinevate lauamõõtudega. Peale tavamõõdus 120 × 20 cm ja 100 × 15 cm laudade pakume väga lühikesi laudu mõõduga 50 × 15 cm ja XXL-laudu mõõduga 180 × 32 cm. Kollektsiooni on lisandunud ka uus moodne pikk ja kitsas laud mõõduga 150 × 15 cm. Veel enam kujundusvõimalusi annab kalasabamustrina paigaldamist võimaldav lauamõõt.

  Kollektsioon hõlmab mati pinna ja loomuliku puidusüü imitatsiooniga kujundusi alates klassikalistest ja lõpetades nüüdisaegsetega. Uus mustrit järgiv reljeef äratab puitu imiteeriva kujunduse tõeliselt ellu.

 • Allura Material 62513 grigio concrete
  Allura Material

  Allura Material

  Allura Material hõlmab eriilmelisi uue reljeefse struktuuriga tooteartikleid alates klassikalisest kivist ja lõpetades nüüdisaegse tsemendiga. Pakume mõõte 50x50cm ja 100x100cm.

  Uued ümmarguse väljalõikega plaadid pakuvad rohkem kujundusvõimalusi.

 • Allura Strip 63505 iron
  Allura Strips

  Allura Strips

  Et veelgi rikastada meie Allura kollektsiooni imitatsioonkatteplaatide kujundust, on saadaval neli erineva värvitooniga eriribad. Sarja Allura Strips tooteid saab segada ja sobitada kõigi sarjade Allura Wood ning Material toodetega, et luua soovikohane kujundus.

Teave Allura kohta

Teave Allura kohta imitatsioonkatteplaadid

Sari Allura 0.55/0.7 on meie Allura imitatsioonkatete tootevaliku TÄIELIKULT KINNILIIMITAV versioon. See kinniliimitav imitatsioonpõrandakate tagab suurima kindluse ja parimad toimivusnäitajad ning annab lõputult kujundusvõimalusi.

Allura 0.55/0.7 pakub suurimat kujunduste, värvitoonide, mõõtude ja vormide valikut. See on saavutatud hoolikalt valitud kujundustega, mille värvitoonid ja välimus on teadlikult omavahel kooskõlla viidud.

Kollektsioon toob kasutaja ette üle saja kujunduse mitmesuguses mõõdus laudade ja plaatidena. Pakume mõõte alates väikestest 50 × 15 cm laudadest kuni XXL-laudadeni ning 180 × 32 cm ja 100 × 100 cm plaate. On lisandunud uus moodne pikk ja kitsas laud mõõtmetega 150 × 15 cm ning samuti uus ümmarguse väljalõikega plaat Circle, mille abil saab luua värvikaid aktsente.

Kollektsioon hõlmab kahte kujundussuunda: WOOD ja MATERIAL.

WOOD
kollektsiooni Allura Wood kuuluvad puiduilmelised kujundused alates klassikalistest ja lõpetades nüüdisaegsetega. Nende hulgast võib leida nii kontrastseid kui ka lihtsaid puidumustreid. Uus mustrit järgiv reljeef äratab puitu imiteeriva kujunduse tõeliselt ellu.
Puidumustrite sari sisaldab nelja digitaalselt prinditud tooteartiklit, mille abil saab luua veel rabavamaid põrandakujundusi.

MATERIAL
Allura Material hõlmab eriilmelisi uue reljeefse struktuuriga tooteartikleid alates klassikalisest kivist ja lõpetades nüüdisaegse tsemendiga. Uued ümmarguse väljalõikega plaadid pakuvad rohkem kujundusvõimalusi. Lisateave sarja Circle plaatide kohta

Kõik kujundused on saadaval 0,55 mm ja 0,7 mm kulumiskihiga.

Allura dryback icon

Vaimustusega loodud

Allura, vaimustusega loodud

Allura imitatsioonkatete kollektsioon on loodud vaimustusega, teadmistele tuginedes ning kujutab endast imitatsioonpõrandakatete järgmist põlvkonda. Meie äripindadele mõeldud põrandakatete asjatundjad on loonud selle lõppkasutajate ja põrandakatteäri spetsialistide jaoks.

Forbos uuritakse, kuidas inimesed tänapäeva äriinterjööris töötavad, elavad ja suhtlevad. Me ühendame need teadmised tulevikusuundumuste ja hoone muutuva dünaamikaga, me kasutame oma järeldusi, et oma tootevalikut kujunduse ja funktsiooni kaudu uuendada ning muust eristuvaks muuta.

Lahendame praeguseid ja tulevasi probleeme, andes vastused olulistele küsimustele, näiteks kuidas säästa väärtuslikku aega ooteaja lühendamisega, taaskasutada põrandaid ja vähendada keskkonnamõju.

Oleme vaimustuses kujundamisest ja lõpututest võimalustest, mida Allura pakub, nii omaette kollektsioonina kui ka koos Forbo muude toodetega.

Meie töötajad on oma Allura imitatsioonkatete sarja üle uhked ja soovivad teile rääkida, kuidas nad töötavad ja kuidas on loodud Allura kollektsioonid.
Vaadake allpool kuue Forbo töötaja lugu. Neil kõigil on Allura imitatsioonkatteplaatide valmistamisel oma ülesanded ja oskused.

Allura luxury vinyl tiles; the story of Arjen Roelofs

Leidke oma Allura lahendus

Iga projekt on erinev ja oma eriliste nõudmistega. See võib seostuda aluspõranda, ruumi läbiva liikluse mahu või projekti suurusega. Kindel on aga see, et meie Allura tootevalikus on olemas teie jaoks õige lahendus.

KLÕPSAKE ALLTOODUD PILTIDEL, ET NÄHA, KUS MIDA KASUTADA.

Kuidas tellimust kirjeldada?
Kõigil meie kollektsioonidel on kordumatu tunnusnumber, mis näitab toote funktsiooni.
DR7 – Allura, kulumiskiht 0,70 mm
DR5 – Allura, kulumiskiht 0,55 mm
DR4 – Allura, kulumiskiht 0,40 mm
FL1 – Allura Flex, kulumiskiht 1,0 mm
FL5 – Allura Flex, kulumiskiht 0,55 mm
CL5 – Allura Click Pro, kulumiskiht 0,55 mm
EA7 – Allura Ease, kulumiskiht 0,70 mm
PZ7 – Allura Puzzle, kulumiskiht 0,70 mm

Igal värvitoonil on värvitooni number, näiteks 63496. Soovitud formaadi kirjeldamiseks lisage ülaltoodud kood järelliitena värvitooni numbri järele.

Näide: te soovite kollektsiooni Allura Flex halli vahatatud tamme kulumiskihi paksusega 0,55 mm. Võtke halli vahatatud tamme värvitooni number, mis on 63496, ja lisage selle järele FL5: 63496FL5.

Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

Pildid ja video

Allura Pildid ja video

Allura hõlmab üle saja kujunduse mitmesuguses mõõdus laudade ja plaatidena, andes lõputult kujundusvõimalusi. Ka sobivad Allura imitatsioonkatted ülihästi kombineerimiseks Forbo muude põrandakatete, näiteks Tessera plaatvaipade ja Flotexi flokeeritud põrandakatetega. Avage allpool asuv pildigalerii ja laske end innustada võimalustest, mida pakuvad Allura imitatsioonkatteplaadid.

Tehnilised andmed

Allura technical specifications

Paigalduse ja hoolduse

Paigalduse ja hoolduse

Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt - Allalaadimine

Allura