Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Imitatsioonkatted

Allura Fusion

Sõna „Fusion“ tähistab värvipastade kokkusulatamise või -segamise protsessi. See on võte, mille korral olemasolevate Allura kujunduste kulumiskihti lisatakse paiguti läbipaistvat ja läbipaistmatut toonitud pastat. Pastade segunemisel tekib juhuslik efekt, mis muudab iga lauakujulise või tavaplaadi tõeliselt ainulaadseks ning annab kujundusele sügavuse.

Kollektsiooni kuulub neli laua- ja kolm plaadivarianti ning neid saab selgelt siduda (ka artikli numbri järgi) Allura sarja tavapäraste artiklitega. Sel viisil on võimalik kasutada segamini Fusionit ja Allura põhikollektsiooni.

 • Allura Fusion
 • Allura Fusion
 • Allura Fusion
 • Allura Fusion
 • Allura Fusion
 • Allura Fusion
 • Allura Fusion tabletop
  Allura Fusion

  Allura Fusion

  See kuiva tagaküljega 0.70 LVT sari sisaldab seitset uuenduslikku ja ainulaadset põrandakatteartiklit. Kujundused, värvitoonid ja fotod on loodud inspireerima disainereid, sisearhitekte ja muid kliente, kes hindavad kujundust ning suhtuvad avatult uuenduslikesse, tavapärasest erinevatesse põrandakattetoodetesse.

Teave Allura Fusioni kohta

Allura Fusion - värvipastade kokkusulatamine

Allura Fusioni kuiva tagaküljega 0.70 LVT sari sisaldab seitset uuenduslikku ja ainulaadset põrandakatteartiklit. See kollektsioon on saanud 2018. aastal disainiauhinna Red Dot parima tootekujunduse eest. Kujundused, värvitoonid ja fotod on loodud inspireerima disainereid, sisearhitekte ja muid kliente, kes hindavad kujundust ning suhtuvad avatult uuenduslikesse, tavapärasest erinevatesse põrandakattetoodetesse.

Värvipastade kokkusulatamine
Sõna „Fusion“ tähistab värvipastade kokkusulatamise või -segamise protsessi. See on võte, mille korral olemasolevate Allura kujunduste kulumiskihti lisatakse paiguti läbipaistvat ja läbipaistmatut toonitud pastat. Pastade segunemisel tekib juhuslik efekt, mis muudab iga lauakujulise või tavaplaadi tõeliselt ainulaadseks ning annab kujundusele sügavuse. Selle protsessi käigus valime eri pastade maksimaalse segamise, luues mitmesuguseid läbipaistvaid ja läbipaistmatuid värvitoone. Aeg-ajalt on tulemuseks sirge joon eri pastaojade vahel, aga üldjuhul saame rafineeritud segu ja juhusliku liikumise, mida pole võimalik saavutada tavapäraste trükivõtetega.

Meie loomingu sügavus
Värvipastad on juba osa Allura pärandist üleni lausvärvitud laudadena, eriti kollektsioonis Solid Oaks, kus tugevate värvidega luuakse erksad ja jõulised värvitoonid. Sama joont jätkates oleme välja töötanud kaks lauakujulist tooteversiooni, kus omavahel segunevad kolm lausvärvi, mis loovad üllatavalt rabava välisilme. Kujundus, mis kombineerib pasta ja selle all oleva trükimustri, loob sügavuse, mida puiduilmega laudade korral lisaks võimendab sügav puidureljeef.

Kasutage Allura Fusioni segamini teiste Allura sarja toodetega
Kollektsiooni kuulub neli laua- ja kolm plaadivarianti ning neid saab selgelt siduda (ka artikli numbri järgi) Allura sarja tavapäraste artiklitega. Sel viisil on võimalik kasutada segamini Fusionit ja Allura põhikollektsiooni, mida samuti näidatakse selle sarja fotodel.

Allura Fusion roomshot

Auhinnavõitja

Allura Fusion saab 2018. aasta disainiauhinna Red Dot

The Allura Fusion collection is rewarded with a Red-Dot Award for best product design in 2018. The Red Dot Award: Product Design, whose origins date back to 1955, appraises the best products created every year. The evaluation process is based on various judging criteria which are constantly adapted to new technical, social, economic and ecological requirements.

Do you want to know why the Allura Fusion collection has received the Red-Dot Award for best product design in 2018? Check our press release here:

Allura Fusion receives Red-Dot Design Award 2018

Reddot design award 2018

Pildigalerii

Pildigalerii Allura Fusion

Klõpsake allpool olevatel piltidel, et saada innustust kujundusvõimalustest, mida pakuvad kollektsiooni Allura Fusion põrandakatted.

Pühendunud igaühe tervisele

Pühendunud igaühe tervisele

Forbo Flooring Systems on seadnud eesmärgiks luua siseruumides parem keskkond. Ohutud, hügieenilised ja mugavad põrandad toetavad tervist.

Allura Fusioni laudu ja plaate on lihtne paigaldada, paigaldamisel ei teki prahti ega tolmu ja tulemusena saadakse hügieeniline vastupidav põrandakattelahendus, mida on hõlbus hooldada.

Soovite lisateavet meie pühendumuse kohta teie tervisele ja heaolule?

CHO full logo

Tehnilised andmed

Allura Fusion roomshot

Video

Allura Fusion - Värvipastade kokkusulataminvVaadake, kuidas me teeme oma Allura LVT tooteid:

Puhastus ja hooldus

Allura puhastus ja hooldus

Forbo's Allura LVT on lihtne puhastada ja hooldada tänu väga vastupidavale PUR-viimistlusele.

Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt - Allalaadimine

Allura Fusion