Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Imitatsioonkatted

Allura Decibel

Helisummutavate imitatsioonkatete uus standard. Allura Decibel loob uue helisummutavate imitatsioonkatete standardi. Puidu-, kivi- ja betooniilmeliste kujunduste tasakaalustatud värvivalik toob kokku kauni põrandakujunduse ja suurepärased toimivusnäitajad nii mürasummutuse (19 dB) kui ka mõõtmete stabiilsuse poolest.

 • Allura Decibel
 • Allura Decibel
 • Allura Decibel 8SL04 silt slabstone
  Allura Decibel

  Allura Decibel

  Allura Decibeli helisummutavad imitatsioonkatteplaadid on loodud uuenduslikkusest ja kujundamisest vaimustudes ning keskkonnale mõeldes. Kollektsioonidest Wood ja Material pärinevas 30 kujunduses on koos kaunis põrandalahendus, head toimivusnäitajad ja suurepärased helisummutusomadused (19 dB).

  Tänu põhitehnoloogiale D3S on see parima mõõtmete stabiilsusega põrandakate, mis selle tüübi korral võimalik.

Teave Allura Decibeli kohta

Allura Decibeli helisummutavad imitatsioonkatteplaadid

Allura Decibel loob uue helisummutavate imitatsioonkatete standardi. Puidu-, kivi- ja betooniilmeliste kujunduste tasakaalustatud värvivalik toob kokku kauni põrandakujunduse ja suurepärased toimivusnäitajad nii mürasummutuse (19 dB) kui ka mõõtmete stabiilsuse poolest.

Allura Decibeli helisummutavad imitatsioonkatteplaadid ja -lauad on loodud uuenduslikkusest ja kujundamisest vaimustudes ning keskkonnale mõeldes.

VAIMUSTAV UUENDUSLIKKUS
● Põhitehnoloogia D3S tagab seda tüüpi põrandakattele parima mõõtmete stabiilsuse.
● Hea helisummutus (19 dB) ja väljapaistev jääktäkkekindlus on suurepärases tasakaalus.
● Lihtne ja kiire paigaldamine. Plaadid kinnituvad vaid nakkeainega, mis tagab aga pikaajalise toimivuse.

VAIMUSTAV KUJUNDUS
● 30 tooteartiklist koosnev sari pakub väga tõetruid kollektsioonide Wood ja Material kujundusi, mida leiab vaid Forbo toodete hulgast.
● Sarja värvitoonid on mõeldud omavahel segamiseks ja sobitamiseks, et luua omaenda ainulaadne põrandakavand.
● Allura Decibel täidab kõik imitatsioonkatetele esitatavad esteetilised nõuded, sealhulgas kaldservad ja metalliefektid, kui see on asjakohane.

VAIMUSTAV KESKKONNAHOID
● Täiesti ftalaadivaba põrandakate, väike heide siseruumidesse, toodetud parima võimaliku keskkonnaprofiiliga.
● Kasutusea lõppedes hõlbus eemaldada ringlussevõtuks või taaskasutamiseks, mis tagab minimaalse keskkonnamõju.
● Vähendab ruumis löögimüra ja on jala all mugav.

Allura Decibel acoustic vinyl tiles

Vaimustusega loodud

Allura, vaimustusega loodud

Allura imitatsioonkatete kollektsioon on loodud vaimustusega, teadmistele tuginedes ning kujutab endast imitatsioonpõrandakatete järgmist põlvkonda. Meie äripindadele mõeldud põrandakatete asjatundjad on loonud selle lõppkasutajate ja põrandakatteäri spetsialistide jaoks.

Forbos uuritakse, kuidas inimesed tänapäeva äriinterjööris töötavad, elavad ja suhtlevad. Me ühendame need teadmised tulevikusuundumuste ja hoone muutuva dünaamikaga, me kasutame oma järeldusi, et oma tootevalikut kujunduse ja funktsiooni kaudu uuendada ning muust eristuvaks muuta.

Lahendame praeguseid ja tulevasi probleeme, andes vastused olulistele küsimustele, näiteks kuidas säästa väärtuslikku aega ooteaja lühendamisega, taaskasutada põrandaid ja vähendada keskkonnamõju.

Oleme vaimustuses kujundamisest ja lõpututest võimalustest, mida Allura pakub, nii omaette kollektsioonina kui ka koos Forbo muude toodetega.

Meie töötajad on oma Allura imitatsioonkatete sarja üle uhked ja soovivad teile rääkida, kuidas nad töötavad ja kuidas on loodud Allura kollektsioonid.
Vaadake allpool kuue Forbo töötaja lugu. Neil kõigil on Allura imitatsioonkatteplaatide valmistamisel oma ülesanded ja oskused.

Allura luxury vinyl tiles; the story of Arjen Roelofs

Pildid ja video

Allura Decibel pildid ja video

Meie Alllura Decibeli helisummutavad imitatsioonkatteplaadid toovad tarbija ette laia valiku kollektsioonide Wood ja Material kujundusi, mis võimaldavad luua põrandakujundusi väga erinevates kasutuskohtades. Avage allpool asuv pildigalerii ja laske end innustada võimalustest, mida pakub Allura Decibel.

Paigalduse ja hoolduse

Paigalduse ja hoolduse

Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt - Allalaadimine

Allura