Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterogeenne vinüül

Modul'up 19 dB

Tulevikule pühendunud. Modul'up on parim lahtiselt paigaldatav põrandakate suure käidavusega kohtadesse. Selle saab paigaldada kiiresti ja liimita ning väljavahetamine on veelgi ajasäästlikum ja kulutõhusam. Modul'up on saadaval helisummutava (19 dB) ja kompaktse versioonina. Mõlemad variandid pakuvad parimat võimalikku kvaliteeti ja vastupidavust. Modul'up 19 dB pakub rohkem kui 90 värvitooni neljas kujundussarjas: Wood, Material, Graphic ja Colour.

 • Modul'up 19 dB
 • Modul'up 19 dB
 • Modul'up 19 dB
 • Modul'up 19 dB
 • Sarlon | Modul'up 8422 carbon oak
  Modul'up 19 dB Wood

  Modul'up 19 dB Wood

  Sarlon Woodi tootevalik loob sooja õhkkonna kõikjal, kus seda vaja läheb. Selles on ühendatud puitpõranda ehe ja looduslähedane välimus ning tippkvaliteediga vinüülpõrandakatte eelised.
  Valikusse kuuluvad mitmekesised puiduilmelised mustrid ja nendega sobivad värvitoonid, sealhulgas kujundus Chill Oak, mille laudade värvitoon tõetruult varieerub. Hybrid Wood Concrete on tõeliselt silmatorkava disainiga – siin on kalasabamustris puit pandud kokku piklike betoonplaatidega, ja see sobib hästi kokku nii puidu- kui ka betooniilmeliste kujundusvariantidega. Korduva osa mõõtmed on 300 × 200 cm.

 • Sarlon | Modul'up 212 grey canyon
  Modul'up 19 dB Material

  Modul'up 19 dB Material

  Kollektsioon Sarlon Material pakub moodsaid mustreid, mille loomisel olid inspiratsiooniks populaarsed põrandakattematerjalid, näiteks tsement, betoon, kivi ja tekstiil. Tsemendi- ja betooniilmelised mustrid on kõrgelt hinnatud ja laialt kasutusel. Nüüd kuulub sarja ka õrnalt metalne Slabstone, loomulik ja elav kivi välimusega Stromboli ning hübriidne betooni- ja kiviefektiga Dissolved Stone. Nairobi ja Canvas kasutavad eri mastaabis ja keerukusega tekstiilikoe efekti. Mõlemad mustrid sobivad värvitoonide kombinatsioonilt väga hästi kohtadesse, kus on vaja tagasihoidlikku kontrasti.

 • 4804 copper stardust
  Modul'up 19 dB Colour

  Modul'up 19 dB Colour

  Sarlon Colour pakub värvikat valikut ühtlase ja peene tekstuuriga kogu pinda katvaid kujundusi. Uni ja Stardusti kujundus kasutab värvilist kulumiskihti. See annab intensiivse sügava värvitooni efekti. Tootesari kajastab värvilahenduste uusimaid arengusuundi ja seda on lihtne kombineerida peaaegu kõigi kujundustega kogu kollektsioonis. Mängulise Color Splashi mustrist õhkub värvikat positiivsust. See orgaaniline, julge ja värvikaküllane kujundus hõlmab 24 värvitooni ja korduva osa mõõtmed on 600 × 200 cm.

 • sarlon | Modul'up 9406 coral terrazzo
  Modul'up 19 dB Graphic

  Modul'up 19 dB Graphic

  Sarlon Graphicu tootevalik hõlmab imelisi graafilisi ja orgaanilisi mustreid, mis mõjuvad põrandal ülimalt omanäoliselt. Topography ja uue Doodle’i käsitsi joonistatud tekstuur kandub terratso graafilise tõlgendusena üle Graphito mustrisse. Terrazzo on loodud päris kivide järgi. Kõige julgem on Kubik, milles sulanduvad kokku Doodle’i ja Graphito mustrid. Kõik Graphicu tooted annavad inspiratsiooni kollektsiooni muude osadega kombineerimiseks.

Teave Modul'upi kohta

Teave Modul'upi kohta

Modul'upi lahtiselt paigaldatav põrandakate – tulevikule pühendunud.
Modul'up on parim lahtiselt paigaldatav põrandakate suure käidavusega kohtadesse. Selle saab paigaldada kiiresti ja liimita, ent väljavahetamine on veelgi ajasäästlikum ja kulutõhusam.

Seda on kogu maailmas müüdud miljoneid ruutmeetreid, mis tõestab, et Modul'upi liimivaba kontseptsioon on usaldusväärne ja töökindel. Tänu korduskasutatavusele sobib see kollektsioon kestlike lahenduste loomiseks.

Modul'up on saadaval helisummutava (19 dB) ja kompaktse versioonina. Mõlemad variandid pakuvad parimat võimalikku kvaliteeti ja vastupidavust, mida nüüd täiustab kõigile toodetele lisatud XtremPUR™-i kaitse.

Mõlema eeliseks on liimita paigaldamine ja need sobivad suurepäraselt käidavatesse kohtadesse: võrreldes tavaliste liimitavate põrandakatetega lüheneb paigaldusaeg kuni poole võrra, tavapärast tegevust häiritakse minimaalselt ja ruumidesse ei jää liimilõhna.

Modul'upiga kaetud põrandal saab käia kohe pärast paigaldamist. Et aluspõrand vajab väga vähest ettevalmistamist, annab Modul'upi kasutamine võrreldes tavaliste liimitavate põrandakatetega maksumuselt üle 20% kokkuhoidu.

Kogu helisummutavate ja kompaktsete toodete valik on saadaval rohkem kui 90 mustri ja värvitooniga. Nii saab kontseptsiooni kasutada väga mitmesugustes valdkondades ja erilaadse dünaamikaga.


Sarlon | Modul' up 307 pastel blue Nairobi | 337 Indigo blue canvas

Müra summutus ja täkestus

Müra summutus ja täkestus

Forbo Flooring on asjatundja mürasummutuse alal. Teie töö- või elukeskkonda võivad mõjutada kaks erinevat müratüüpi: löögimüra summutus ja ruumisisese löögimüra summutus.

Ruumisisese löögimüra summutus
Ruumisisese löögimüra summutus on seotud ruumis endas esineva löögimüraga. Standardis NF-S31-074 on kõik põrandakatted liigitatud eri kategooriatesse. Kõik Forbo Sarloni põrandakatted on liigitatud klassi A: oma klassi parimaks!

Löögimüra summutus
Löögimüra summutus on seotud läbi põranda ühest ruumist alumistesse korrustesse kanduva müraga. See on kõige levinum mürasummutuse meede. Forbo on selles valdkonnas teenäitajaks ja meie Sarloni põrandad pakuvad ülal paiknevatest ruumidest tuleva löögimüra erineval tasemel summutamist. Normiks on EN ISO 717-2 ning meie Sarloni põrandakatete summutusvõimeks selle löögimüra summutamise meetme põhjal on 15 ja 19 dB.

Täkestus
Et põrandad jääksid kauniks, peavad need olema tugevad. Üheks suureks probleemiks võib olla surve all tekkinud täkestus. Täkkekindlus peab aja jooksul ja tippsurve juures säilima. Jääktäkete kindlus on põrandakatete peamine omadus ja Forbo Sarlon pakub teile oma klassi parimat vastupidavust.

Sarlon 19 dB
Meie Sarlon 19 dB põrandad pakuvad teile iga projekti jaoks parimaid võimalikke akustilisi omadusi sellise jääktäkestusega, mis on seda tüüpi põrandakatte puhul oma klassi parim.

Sarlon 15 dB
Rangete nõudmiste korral on oluline rullitavus ja põranda võtavad enda alla rasked koormused. Sarlon 15 dB tagab teile parima võimaliku akustilise põrandakatte lahenduse koos väga hea jääktäkkekindlusega.

Olukord määrab selle, mis toimib teie projekti puhul kõige paremini, kuid Forbo garanteerib, et saate parima saadaoleva akustiliste põrandate lahenduse.

Sarlon acoustic flooring

Mitmekesisuse kontseptsioon

Mitmekesisus, üheskoos parem

Sarlon 15 dB on osa meie uuest kontseptsioonist „Mitmekesisus, üheskoos parem“: üks kujunduskontseptsioon, mis hõlmab enneolematult paljusid erilaadseid põrandakattetooteid – helisummutavaid, kompaktseid, liimitavaid või täiesti lahtiselt paigaldatavaid.

Selle kontseptsiooni alla kuuluvad meie helisummutavate põrandakatete kollektsioonid Sarlon 15 dB ja 19 dB ning Modul'upi lahtiselt paigaldatavad põrandakatted. Need tootevalikud pakuvad funktsioonilist mitmekesisust, kuid neid seob üks värvilahenduste kontseptsioon. See värvilahenduste kontseptsioon hõlmab üle 90 värvitooni ja mustri.

See tähendab, et erinevad tootevalikud saavad üksteist täiendada, ja kui projekti jaoks läheb vaja eri omadusi, on alati võimalik kombineerida erinevaid põrandakattetooteid, olgu need siis lahtiselt paigaldatavad, helisummutavad või kompaktsed.

Sarlon ja Modul'up on üheskoos paremad.

Vaadake alltoodud videot, et saada lisateavet mitmekesisuse kontseptsiooni kohta ja lasta end innustada põrandakujunduse näidetest.

Sarlon diversity

XtremPUR™

XtremPUR™ – kindel kaitse

Kõiki Sarloni kollektsiooni tooteid katab XtremPUR™. See on äärmiselt hästi toimiv kaitselakk, mis tagab parima võimaliku kaitse plekkide, lohistamisjälgede ja kriimustuste vastu ning annab kauni mati pinna.

Plekikindel
XtremPUR™-i lakk tagab parima võimaliku kaitse plekkide vastu. Meie Sarloni põrandakatted sobivad ideaalselt tervishoiuasutustesse, kus plekke võivad tekitada mahaloksunud kemikaalid.

Kerge puhastada minimaalse aja- ja rahakuluga
XtremPUR™ loob pinnale ruumilise kaitsekihi, mis tõrjub mustust nagu tõeline kilp. Põrandat on kerge puhastada, ei lähe vaja vaha ega läiget. See säästab põrandate puhastamisel ka aega ja raha.

Vastupidav ja kauakestev
Järeleproovitud kõige raskemates ja agressiivsemates tingimustes. XtremPUR™-i pinnakaitse tõrjub suurepäraselt lohistamisjälgi ja kriimustusi. XtremPUR™ on kõige vastupidavam lahendus. See püsib kaua kaunis, isegi suure käidavusega kohtades ja nõudlikel aladel.

Matt pealispind
XtremPUR™ parandab põranda välimust, andes sellele tõetruuma ilme ja vähendades läiget.

Xtreme PUR protection

Pildid ja video

Sarlon pildid ja video

Vaadake alltoodud videot, et saada lisateavet mitmekesisuse kontseptsiooni kohta ja lasta end innustada põrandakujunduse näidetest.

Tehnilised andmed

Sarlon | Modul'up technical specifications table