Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

ESD ja puhasruumide põrandakatted

Colorex SD

Colorexi kollektsioonid pakuvad esindusliku kaubamärgi juhtivaid ja staatilist energiat hajutavaid suure tihedusega püsivate mõõtmetega plaate.

Colorex SD võimaldab elektrostaatilise laengu ohutut maandamist läbi kogu plaadi paksuse. Juhtiv must süsinik moodustab peenikeste mustade juhtide tiheda võrgustiku. Colorex SD on alaliselt staatilist energiat hajutav.

 • Colorex SD
 • Colorex SD
 • Colorex SD
 • Colorex SD Niagara
  Colorex SD

  Colorex SD

  Colorex SD is a static dissipative homogeneous floor covering in tile format. The technology ensures permanent ESD properties throughout the life of the product, regardless the humidity level of the area. Because of the dense of network of conductive veins, static charges flow easily through the floor to earth.

 • Colorex Signal 150237 Amazonas
  Colorex Signal

  Colorex Signal

  Colorex Signal are permanent static dissipative tiles which can be used as an additional, permanent safety measure to indicate emergency exits or to mark escape routes or other spaces. Yellow, green and red are internationally used colours to warn for danger or draw attention.

Hooldus

Colorex hooldus

Sellised kahjustused nagu põletused, ülemäärane kulumine või kemikaalide mõjul pleekimine on eemaldatavad tavalise ekstsentriklihvijaga. Kasutage alustamiseks liivapaberit teralisusega 80 ja seejärel teralisust kuni 240. Pärast lihvimist saab pinna esialgse kvaliteedi ja välimuse taastada punase tallaga kuivlihvimisega.

Maintenance

Paigaldus

Paigaldus

Colorexil on mitu paigaldusvõimalust.
1. Colorexi liimimine põrandale.
2. Colorex tõstetud põrandapaneeli peal.
3. Colorex lahtiselt laotud plaatidena.

Kogu lisateabe saamiseks klõpsake „lugege veel”.

1. Colorexi liimimine põrandale
Colorexi saab paigaldada betoonist aluspõrandale. Seda tehakse sageli kõigepealt juhtiva krundi ning seejärel vasklindi ja juhtiva liimi kandmisega. Kui Colorex on peale pandud, juhib vasklint elektrilised laengud maasse, millega see on ühendatud. Kui juhtivus ei ole vajalik, kasutatakse tavalist krunti ja liimainet. Betoonile paigaldatud Colorex võib taluda raskeid koormusi, näiteks kahveltõstukit, põrandat kahjustamata. ESD alade plaatide kokkukeevitamine on valikuline, kuid puhasruumides on see nõutud. Sel puhul on hea teada, et kuna Colorexi plaadid ei tõmbu kokku, ei lähe õigesti tehtud keevitus kunagi lahti.
2. Colorex tõstetud põrandapaneeli peal
Sageli pannakse Colorex puhasruumides või andmekeskustes kasutatavate tõstetud põrandapaneelide peale. Tänu Colorexi tugevusele ja erakordsetele omadustele võivad tõstetud põranda valmistajad teha Colorexiga igasuguseid kasutusalast tulenevaid võimalikke ehitusi. Kuivõrd Colorexil on ülimalt väike emissioon ja suur tihedus, võib seda augustada õhuvoolu süsteemide jaoks, mida sageli kasutatakse koos tõstetud põrandatega. Suure liikumiskoormuse taluvus ja parandamisvõimalus välimuse halvenemiseta tõstavad Colorexi kõikide muude alternatiivide hulgast esile.
3. Colorex lahtiselt laotud plaatidena
Colorex Plus on väga vastupidav lahtiselt laotavatest plaatidest koosnev põrandakattesüsteem kõigi nende alade jaoks, kus kulukad ettevalmistustööd ja seisuajad on lihtsalt välistatud. Eritöötlus või ettevalmistus ei ole vajalik, kui põrand on rõhtne. Colorex Plus on paigaldatav hetketegevusi katkestamata või häirimata ja on kohe kasutatav. Colorex Plusi kärgjas alusstruktuur võib kasutuse ajal isegi vajaduse korral niiskust ventileerida. Colorex Plusi plaadid ühendatakse omavahel ainulaadse kalasabasüsteemi abil, mis jääb pinna alla peitu ning nende tõelisel Colorexi pinnal on järeleproovitud omadused ja eelised. Colorex Plus on kättesaadav väga vastupidava elektrit juhtiva (EC) variandina. Tellimuse alusel saab seda ka staatilisi laenguid hajutava (SD) variandina. Lisaks on mittejuhtivate paigalduste jaoks olemas ka antistaatiline variant. Peale selle võib koostatud süsteemi katta libisemiskindla plaadiga, mille saab ühendada kõikide suure koormusega alade Colorex Plusi tüüpi plaatidega. Koos Colorex Plusiga saab kasutada selleks välja töötatud kaldpindu ja liiste, et leida iga olukorra jaoks täiuslik lahendus. Isegi kahveltõstukid ei ole Colorex Plusi jaoks mingi probleem.
Pakume allalaadimiseks mitmeid paigaldusjuhiseid.

Installation

Normid & sertifikaadid

Normid ja sertifikaadid

Meie klientide parima ohutuse nimel mõõdame ja salvestame kõikide tootepartiide juhtivuse. Selle kvaliteedijuhtimistoimingu alusel koostame mõõtetulemuste aruande, kus on näidatud iga partii juhtivusväärtuste hajuvus. Need aruanded on klientide jaoks tellimisel kättesaadavad.

Colorex SD/EC ühtlane struktuur koos tiheda juhtivate voolujuhtide võrgustikuga on eluaegse juhtivuse garantii. Juhtivus on püsiv ega sõltu õhuniiskusest või temperatuuritingimustest.
Koos asjakohaste ESD jalatsitega on Colorex EC täielikult kooskõlas standardites IEC 61340-5-1 ja ANSI/ESD S20.20 ESD kaitstud aladel (EPA) inimeste maandamise kohta kehtestatud nõuetega.

- Süsteemi inimene/jalats/põrandasüsteem takistus < 35 MΩ
- Keha pinge < 100 V

Fraunhofer logo

Toote projekteerimine

Toote projekteerimine

Me valmistame plaate selleks, et tagada püsivad ja heas omadused ning kõrvaldada eluohtlikke probleeme, nagu emissioon, kokkutõmbumine või juhtivate omaduste vähenemine. Plaate saab paigaldada palju kiiremini ja lihtsamalt ning vähemate jäätmetega kui lehti, eriti väikestes ja keskmistes või ebakorrapärase kujuga ruumides.
Colorex pakub kõiki tavaliselt ESD lehtedest toodetega seostatavaid omadusi koos ülalnimetatud lisaeelistega, mida annab paigaldus plaatidena. ESD lehtedest tooted vajavad suuremat plastifikaatorisisaldust, mis võib põhjustada emissiooni. Seevastu Colorexi plaatidel on väga väike plastifikaatorisisaldus ja seetõttu väga väike emissioon.

Colorexi ehitus:
1. Vasklint
2. Juhtiv liim
3. Aluspõrand
4. Juhtivad juhid

Colorex construction