Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

colorex sd

Colorex SD on plaatidena pakutav staatilist elektrit hajutav homogeenne põrandakate, millel on alalised ESD-vastased omadused. Tänu tihedale hajutavate soonte võrgustikule liiguvad staatilised laengud hõlpsalt põranda kaudu maapinda. Colorex SD plaadid suudavad taluda kõige nõudlikumaid tingimusi ja pakkuda täiuslikku lahendust eriti tundlike alade jaoks nagu puhasruumid, ning nõudlikele tootmiskohtadele, näiteks elektroonika, bioteaduste ja töötleva tööstuse valdkonnas.

Toode

Colorex SD

  Teave Colorex SD

  Colorex SD staatilist elektrit hajutavad plaadid

  Colorex SD võimaldab ohutut elektrostaatilist lahendust läbi kogu plaadi paksuse mustade elektrit juhtivate soonte kaudu.

  Omadused
  Alaliselt staatilist elektrit hajutav

  Kirjeldus
  Alaliselt staatilist elektrit hajutav põrandakate. Plaadid on omavahel ühendatud elektrit juhtiva liimainega ja maandatud vaskriba kaudu.

  Kasutusalad
  Uued laboriruumid, puhasruumid, farmaatsialaborid, tootmiskohad, serveriruumid, andmekeskused ja operatsioonisaalid.

  Colorex product construction

  Pildid

  Colorex EC pildid

  Paigaldus

  Paigaldus

  Colorexil on mitu paigaldusvõimalust.
  1. Colorexi liimimine põrandale.
  2. Colorex tõstetud põrandapaneeli peal.
  3. Colorex lahtiselt laotud plaatidena.

  Kogu lisateabe saamiseks klõpsake „lugege veel”.

  1. Colorexi liimimine põrandale
  Colorexi saab paigaldada betoonist aluspõrandale. Seda tehakse sageli kõigepealt juhtiva krundi ning seejärel vasklindi ja juhtiva liimi kandmisega. Kui Colorex on peale pandud, juhib vasklint elektrilised laengud maasse, millega see on ühendatud. Kui juhtivus ei ole vajalik, kasutatakse tavalist krunti ja liimainet. Betoonile paigaldatud Colorex võib taluda raskeid koormusi, näiteks kahveltõstukit, põrandat kahjustamata. ESD alade plaatide kokkukeevitamine on valikuline, kuid puhasruumides on see nõutud. Sel puhul on hea teada, et kuna Colorexi plaadid ei tõmbu kokku, ei lähe õigesti tehtud keevitus kunagi lahti.
  2. Colorex tõstetud põrandapaneeli peal
  Sageli pannakse Colorex puhasruumides või andmekeskustes kasutatavate tõstetud põrandapaneelide peale. Tänu Colorexi tugevusele ja erakordsetele omadustele võivad tõstetud põranda valmistajad teha Colorexiga igasuguseid kasutusalast tulenevaid võimalikke ehitusi. Kuivõrd Colorexil on ülimalt väike emissioon ja suur tihedus, võib seda augustada õhuvoolu süsteemide jaoks, mida sageli kasutatakse koos tõstetud põrandatega. Suure liikumiskoormuse taluvus ja parandamisvõimalus välimuse halvenemiseta tõstavad Colorexi kõikide muude alternatiivide hulgast esile.
  3. Colorex lahtiselt laotud plaatidena
  Colorex Plus on väga vastupidav lahtiselt laotavatest plaatidest koosnev põrandakattesüsteem kõigi nende alade jaoks, kus kulukad ettevalmistustööd ja seisuajad on lihtsalt välistatud. Eritöötlus või ettevalmistus ei ole vajalik, kui põrand on rõhtne. Colorex Plus on paigaldatav hetketegevusi katkestamata või häirimata ja on kohe kasutatav. Colorex Plusi kärgjas alusstruktuur võib kasutuse ajal isegi vajaduse korral niiskust ventileerida. Colorex Plusi plaadid ühendatakse omavahel ainulaadse kalasabasüsteemi abil, mis jääb pinna alla peitu ning nende tõelisel Colorexi pinnal on järeleproovitud omadused ja eelised. Colorex Plus on kättesaadav väga vastupidava elektrit juhtiva (EC) variandina. Tellimuse alusel saab seda ka staatilisi laenguid hajutava (SD) variandina. Lisaks on mittejuhtivate paigalduste jaoks olemas ka antistaatiline variant. Peale selle võib koostatud süsteemi katta libisemiskindla plaadiga, mille saab ühendada kõikide suure koormusega alade Colorex Plusi tüüpi plaatidega. Koos Colorex Plusiga saab kasutada selleks välja töötatud kaldpindu ja liiste, et leida iga olukorra jaoks täiuslik lahendus. Isegi kahveltõstukid ei ole Colorex Plusi jaoks mingi probleem.
  Pakume allalaadimiseks mitmeid paigaldusjuhiseid.

  Installation

  Teabetrükis

  Teabetrükis

  Colorex teabetrükis:
  Tehnilised andmed

  Colorex technical specifications table

  NCS & LRV

  Colorex SD | EC NCS & LRV

  Laadige siit alla Colorex SD | EC LRV & NCS dokument

  Valguspeegeldustegur
  Arhitektuuris on valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määr protsentides, mis peegeldub pinnalt, kui seda valgustab mõni valgusallikas. Valguspeegeldustegur võib mõjutada mitmesuguseid otsuseid selle kohta, millist värvitooni valida. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõik Forbo tooted kannavad valguspeegeldustegurit. Selle võib leida pealispinna suurenduse kõrval olevast tekstist.


  NCS-i kood
  NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS-i määratluste abil (nagu NCS S 1080-Y70R) saab täpselt kirjeldada igat värvitooni. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määratlenud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste ruumis asuvate värviliste objektidega.

  Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et kindlaks määrata värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel on värvid ja värvirühmad sõltumata kasutatavast materjalist alati määratletavad ning sobitatavad. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõik Forbo tooted kannavad NCS-i koodi. Selle võib leida pealispinna suurenduse kõrval olevast tekstist ja meie allalaadimiskeskusest.

  Sphera SD | EC NCS & LRV