Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

ESD- ja puhasruumide põrandakate

Colorex Plus

Colorex Plus on väga vastupidav liimivabadest plaatidest koosnev põrandakattesüsteem kõigi kasutusalade jaoks, kus aluspõranda kulukas ettevalmistamine või tööseisak tekitaks probleeme. Colorex Plusi saab paigaldada põhitegevust segamata ja seda saab kasutada kohe pärast paigaldamist, isegi kahveltõstukiga. Colorex Plus on saadaval staatilist elektrit juhtiva (EC), põhi- ja libisemiskindla (R10) variandina.

 • Colorex Plus
 • Colorex Plus
 • Colorex EC 50222 Niagara
  Colorex Plus EC

  Colorex Plus EC

  Colorex Plus EC plaadid on väga vastupidavad, lahtise paigaldusega ja alaliselt staatilist elektrit juhtivad. Elektrijuhtivuse tagab kalasabasüsteemi abil loodud plaatidevaheline ühendus, mis on vaskriba kaudu maandatud. Colorex Plus EC töökindlus on tagatud olenemata ala niiskustasemest.

  Plaatidel on kõik Colorexiga seotud eelised ja ainulaadne kalasabasüsteem, mis jääb pinna alla peitu. Colorex Plus EC võib pakkuda õige lahenduse, kui renoveerimist vajab ESD-rajatis, puhasruum, farmaatsialabor või tootmiskoht. See sobib, kui probleemiks on tööseisak, niisked põrandad või halva kvaliteediga aluspõrandad.

 • Colorex Plus Basic Adula 611005
  Colorex Plus Basic

  Colorex Plus Basic

  Colorex Plus Basic plaadid on väga vastupidavad, lahtise paigalduse ja antistaatiliste omadustega. Need on saadaval selliste kohtade jaoks, kus elektrijuhtivus ei ole nõutav. Colorex Plus Basicu süsteem tagab väga hea keemilise vastupidavuse. Suurte kahjustuste korral on võimalik põrand parandada.

  Colorex Plus Basicu plaatidel on kõik Colorexiga seotud eelised ja ainulaadne kalasabasüsteem, mis jääb pinna alla peitu. Colorex Basic Plus võib pakkuda õige lahenduse igapäevast põhjalikku puhastust vajavate suure käidavusega alade jaoks, alates ladudest ning lõpetades kaupluste ja kaubanduskeskustega. See on ideaalne põrandakattelahendus, kui probleemiks on tööseisak, niisked põrandad või halva kvaliteediga aluspõrandad.

 • Colorex Plus R10 Quartz 661007
  Colorex Plus R10

  Colorex Plus R10

  Colorex Plus R10 plaadid on väga vastupidavad, lahtise paigaldusega ja suurema libisemiskindluse (R10) tagamiseks reljeefse pinnaga. Pinna struktuur suurendab ohutust kohtades, kus on põranda saastumise risk näiteks pulbri või vee mahavoolamise tõttu.

  Colorex Plus R10 plaatidel on kõik Colorexiga seotud eelised ja ainulaadne kalasabasüsteem, mis jääb pinna alla peitu. Colorex Plus R10 on ideaalne põrandakattelahendus libisemiskindlust vajavatel aladel, näiteks elektroonika tootmiskohtades, töötlevas tööstuses ja bioteaduste sektoris.

Teave Colorex Plus

Colorex Plus: liimivaba põrandakate

Colorex Plus on suurepäraselt toimiv liimivabadest plaatidest põrandakattesüsteem kõigi kasutusalade jaoks, kus aluspõranda kulukas ettevalmistamine või tööseisak tekitaks probleeme. Aluspõranda eritöötlus või ettevalmistus ei ole vajalik, kui põrand on enam-vähem mõistlikult loodis. Colorex Plusi saab paigaldada põhitegevust katkestamata ja kasutada kohe pärast paigaldamist, isegi kahveltõstukiga.

Colorex Plusi plaatidel on kõik Colorexiga seotud eelised ja ainulaadne kalasabasüsteem, mis jääb peitu pinna alla. Colorex Plus on saadaval kolme eri kujuga:

Colorex Plus EC
Väga vastupidav liimivaba põrandasüsteem Colorex Plus EC on alalise elektrijuhtivusega tänu kalasabasüsteemi abil loodud plaatidevahelisele ühendusele ja vaskriba kaudu maandatud. Colorex Plus EC töökindlus on tagatud olenemata ala niiskustasemest. Nõuetekohaste ESD-jalatsite kasutamise korral vastab standardi IEC 61340-4-5 nõuetele. Colorex Plus EC sobib ESD-rajatiste, puhasruumide, farmaatsialaborite ja tootmiskohtade renoveerimiseks. Sobib, kui probleemiks on tööseisak, niisked põrandad või halva kvaliteediga aluspõrandad.

Colorex Plus R10
Väga vastupidav reljeefse pinnaga liimivaba põrandakattesüsteem suurema libisemiskindluse tagamiseks (R10). Pinna struktuur suurendab ohutust kohtades, kus on põranda saastumise risk näiteks pulbri või vee mahavoolamise tõttu. Colorex Plus R10 sobib kasutamiseks tootmiskohtades (elektroonika, töötlev tööstus, bioteadused).

Colorex Plus Basic
Väga vastupidav liimivaba põrandasüsteem, mis annab ülihea keemilise vastupidavuse, kui elektrijuhtivus ei ole nõutav. Suurte kahjustuste korral on võimalik põrand parandada. Colorex Plus Basic sobib kasutamiseks käidavates kohtades, mis vajavad põhjalikku igapäevast puhastamist, näiteks kauplustes, kaubanduskeskustes ja laoruumides. Sobib, kui probleemiks on tööseisak, niisked põrandad või halva kvaliteediga aluspõrandad.

Kiirpaigaldatavad põrandakatted
Kõik Colorex Plusi tooted kuuluvad ka meie kiirpaigaldatavate põrandakatete kollektsiooni ja võivad tänu liimi puudumisele hoida kokku üle poole paigaldusajast.

Colorex Plus Quartz

Lahtine paigaldussüsteem

Colorex Plusi lahtine paigaldussüsteem

Colorexi kollektsiooni saab kasutada paljudes valdkondades, sest saadaval on eri süsteemid ja elektrijuhtivuse tasemed.

Üks valikuvõimalus on Colorex Plusi lahtine paigaldussüsteem. Colorex Plus on väga vastupidav lahtiselt paigaldatav põrandakatteplaat kõigi kasutusalade jaoks, kus aluspõranda kulukas ettevalmistamine või tööseisak tekitaks probleeme. Colorex Plus kannatab tugevat koormust ja aluspõranda eritöötlus ei ole vajalik. Selle saab paigaldada põhitegevust segamata ja kasutusele võtta kohe pärast paigaldamist.

Ainulaadne kärgstruktuur Colorex Plusi tagaküljel võimaldab niiskeid põrandaid kasutamise ajal õhutada ja muudab hallitustõkke tarbetuks. Ka on võimalik saavutada kiire paigaldamine ja tööseisaku lühenemine. Kalasabasüsteem jääb pinna alla peitu, nii et ühenduskohti ei ole näha. See loob võimaluse kasutada eri värvitooniga plokke ja keevitamist.

Colorex Plusi lahtine paigaldussüsteem on saadaval kolme erineva kasutusala jaoks:
• Colorex Plus EC – staatilist elektrit juhtivad lahtise paigaldusega plaadid
• Colorex Plus Basic – antistaatilised lahtise paigaldusega plaadid
• Colorex Plus R10 – suurema libisemiskindluse tagamiseks reljeefse pinnaga antistaatilised lahtise paigaldusega plaadid

Colorex Plus loose lay tile

Pildid

Colorex Plus pildid

Teabetrükis

Teabetrükis

Colorex teabetrükis:
Tehnilised andmed

Colorex technical specifications table

NCS & LRV

Colorex SD | EC NCS & LRV

Laadige siit alla Colorex SD | EC LRV & NCS dokument

Valguspeegeldustegur
Arhitektuuris on valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määr protsentides, mis peegeldub pinnalt, kui seda valgustab mõni valgusallikas. Valguspeegeldustegur võib mõjutada mitmesuguseid otsuseid selle kohta, millist värvitooni valida. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõik Forbo tooted kannavad valguspeegeldustegurit. Selle võib leida pealispinna suurenduse kõrval olevast tekstist.


NCS-i kood
NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS-i määratluste abil (nagu NCS S 1080-Y70R) saab täpselt kirjeldada igat värvitooni. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määratlenud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste ruumis asuvate värviliste objektidega.

Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et kindlaks määrata värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel on värvid ja värvirühmad sõltumata kasutatavast materjalist alati määratletavad ning sobitatavad. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõik Forbo tooted kannavad NCS-i koodi. Selle võib leida pealispinna suurenduse kõrval olevast tekstist ja meie allalaadimiskeskusest.

Sphera SD | EC NCS & LRV