Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tule meie meeskonna liikmeks!

Meile meeldiks sinusse investeerida ja pakkuda stimuleerivat töökeskkonda.

Me tahame, et meie inimesed oleksid kõige kogenumad, vilunumad ja usaldusväärsemad partnerid selles tööstusharus ning keskenduksid haridusele, rääkimata turvalisest ja meeldivast töökeskkonnast.

Working for Forbo

Me pakume karjäärivõimalust igaühele

Working for Forbo

Igaüks ja igal tasemel

Me pakume karjäärivõimalust igaühele. Meie organisatsioonis on mitmesuguseid valdkondi, sealhulgas müük ja turundus, äri edendamine, rahandus, tootmine, IT ja tehnoloogia, ning kõigil tasemetel: praktikantidele, erialaekspertidele ja juhtivtöötajatele…

… igal tasemel.

Ole praktikant, noor või kogenud professionaal, meie investeerime sinu karjääri ja anname sulle võimaluse ennast edasi arendada.

Sa võid areneda

Meil kui ettevõttel on soov areneda ja me saame seda teha ainult sinu talenti arendades. Me investeerime su talenti ja hõlbustame su erialast karjääri ettevõtte sees. Pakume sulle võimalust investeerida oma karjääri ning näidata ja arendada oma talenti igapäevases elus. Sinu areng võib olla väga mitmekesine: nii professionaalne kui ka juhtimisalane, nii rahvuslik kui rahvusvaheline. Kas soovid, et paneksime su proovile?

Working for Forbo
Working for Forbo

Koos töötamine

Meie töötajad on uhked!

Uhked, et on osa ettevõttest, mis toodab ja müüb ainulaadseid põrandakattelahendusi. See on meie olemuses, et töötame koos kõikides valdkondades jõudmaks nende ainulaadsete lahendusteni. Meil on avatud kultuur, milles julgustame oma töötajaid multidistsiplinaarsetes meeskondades ja rahvusvahelises keskkonnas töötama. Täiustame pidevalt oma tööviise ja väärtustame kõigi oma töötajate panust ning kõiki sinu uusi ideid.

Kas see sobib sinu olemusega?

Rahvusvaheline keskkond

Rahvusvahelises keskkonnas koos töötamine tähendab seda, et kohtud oma väliskolleegidega projektirühmades, koolitustel ja külaskäikudel muudesse asukohtadesse. Meie rahvusvaheline koolitusprogramm on mõeldud juhtimistalentidele ja spetsialistidele üldteadmiste arendamiseks organisatsiooni erinevate osade kohta, rääkimata sellistest oskustest nagu probleemilahendus, otsuste langetamine ja projektijuhtimine. See annab ka võimaluse üles ehitada oma globaalne sisevõrgustik.

Working for Forbo
Working for Forbo

Oled teretulnud!

Oled meie ettevõttes rohkem kui teretulnud. Ettevõtte ja oma kolleegide tundmaõppimine on heaks alguseks ülioluline. Tutvustame sulle oma ettevõtet ulatuslikus ja isikupärastatud esitlusprogrammis, mis hõlmab ka nende turgude kohta ülevaate andmist, millel me tegutseme. Meie ettevõtte tausta tundmine, oma tee leidmine ja võrgustiku ülesehitamine aitavad kaasa sinu karjääri sujuvale algusele Forbo Flooringis.

Koolitus ja arendus

Arenda ennast

Forbo Flooringis tegeleme palju isikliku arenguga. Me järgime põhimõtteid ja oleme sertifitseeritud kui „inimestesse investeerijad”. Me näeme ette võimaluse täiendada oma funktsionaalseid teadmisi ja oskusi, samuti ka isiklikke, administreerimis- ja juhtimisoskusi. Oma vastavate maade saitidel saame pikemalt selgitada sealseid kohalikke võimalusi.

Forbo Expo

Saa tuttavaks oma kolleegidega

Need on sinu kolleegid

Forbo Flooring Systemsis anname tööd umbes 3000 inimesele üle maailma. Nad tegutsevad erinevates valdkondades, nagu tootmine, kvaliteedihaldus, hooldus, uurimis- ja arendustöö, hanked, logistika, IT, turundus, kommunikatsioonid, müük, rahandus ja raamatupidamine ning inimressursid, nii tootmise kui ka administreerimise tasemel.

Colleagues