Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Naima

„Minu järgmine eesmärk võiks olla lisada rahvusvaheline mõõde sellele ametikohale”

Naima

Turunduskommunikatsiooni projektijuhina töötav Naima ühines meiega aastal 1999.

Minu karjäär Forbo Sarlinos

Ma hakkasin töötama Forbo Sarlino heaks 1999. aastal ajutise palgalisena, et asendada töötajaid eri osakondades (HR, tehnikaosakond ja turundus). Sel ajal olin ma 23 aastat vana ja äsja lõpetanud õpingud rahvusvahelise kaubanduse alal. Minu eesmärk oli töötada mõnes ekspordiosakonnas.

Pärast mitmeid töökohti töötasin ma mõne kuu ekspordi müügiassistendina ühes tuntuimas šampanjamajas. Siis kutsus Forbo mu 2001. aastal tagasi ja palus ühineda ekspordiosakonnaga.

Forbo oli hästi tuntud ettevõte Reimsi piirkonnas ja mind köitis eriti just selle rahvusvaheline mõõde.

Mõne aasta järel selles osakonnas oli mul võimalus üle minna operatsioonide osakonda. Mind määrati operatsioonidirektori assistendi ametikohale ja ma töötasin selles ametis üheksa aastat.

Möödunud aastal – eesmärgiga parandada osakondadevahelist kommunikatsiooni operatsioonide ja teiste funktsioonide vahel – kutsus turundusosakond mind endiga ühinema, mis andis mulle uue võimaluse.

Minu praegune töö

Ma töötan nüüd juba aasta turunduskommunikatsiooni projektijuhina. Loon ja arendan uusi kommunikatsioonivahendeid kooskõlas müügistrateegiaga (turundus, raamatud, filmid… jne).

Mis mulle väga meeldib selle ametikoha juures on selle töö relatsiooniline dimensioon, nii väliselt kui sisemiselt (kommunikatsiooniagentuur). Eriti naudin ma oma praeguses rollis meeskonnatöö aspekti; meeskonnaliikmete mitmekesisus aitab suuresti kaasa produktiivsele töökeskkonnale.

Mis mulle Forbo juures tõesti meeldib, on see, et mul on alati olnud usaldusel põhinev suhe oma tegevusharu juhiga ja mul on alati olnud võimalik arvestada tegevusharu toetusega.

Kommunikatsioon on mulle uus ala; mulle tõesti meeldib see ja meelsasti ma jätkaksin selles valdkonnas, et oma teadmisi laiendada. Minu järgmine eesmärk võiks olla lisada rahvusvaheline mõõde sellele ametikohale.