Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Christian

„Mulle meeldib pingutama panev keskkond põrandakatete tööstuses ja võimalus töötada koos entusiastlike kolleegidega, nagu ka tihe koostöö meie mitmekesiste klientidega”

Christian

Projekti müügiesindajana Rootsis töötav Christian ühines meiega aastal 1987

Räägi meile mõnest oma projektist
Minu töö hõlmab paljusid projekte. Üks projekt, millega ma just praegu töötan, on riigikool Gothenburgi lõunaosas. See ei pruugi olla suurim projekt, küll aga väga põnev, kuna see on täielikult keskkonnahoidlikult koostatud. See sisaldab kõrgeid keskkonnaalaseid nõudmisi ehitusmaterjali ja energia suhtes. Niisugune on Rootsis selge suundumus range keskkonnaklassifikatsiooniga madala energiatarbega hoonetel. Selles projektis paigaldatakse 4000 m2 Marmoleum Decibeli.

Kuidas on sinu karjäär Forbos arenenud?
Ma alustasin 80ndate lõpus klienditeeninduse osakonnas. Tol ajal kandideerisin ma „tulevase müügiesindaja” ametisse, mis osutus ametikohaks klienditeeninduses. Mõne esimese aasta järel selles osakonnas oli mul võimalus töötada turunduses, parketiekspordis ja ka meie lao müügiosakonnas, enne kui ma jõudsin oma praegusele ametikohale projekti müügiesindajana 2000. aasta alguses. Minu jaoks oli see väga väärtuslik kogemus töötada ettevõttes erinevates kohtades – ühendav tegur on see, et kõik minu ametikohad on olnud tihedas kokkupuutes klientidega.

Mis on parim asi sinu töö juures?
Äri- ja müügiprotsessi omandamine. Otsustajate mitmekesisus, kellega tehingu sõlmimiseks kohtun, on paras proovikivi ja tekitab motivatsiooni. Minu põhilised sihtrühmad on arhitektid, hooneomanikud, põrandakatete töövõtjad, kogukonnad ja ametivõimu esindajad. Paljude turul oldud aastate järel õpin ma ikka veel iga päev uusi asju. Projektimüügis ei ole mingeid lihtsaid vastuseid, alati tuleb müügiprotsessis leida õige tee.