Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Töötamine Forbo Flooring Systemsi heaks

Forbo Flooring Systems on globaalse turu osaline linoleum-, vinüül-, tekstiil- ja karvaste põrandakatete ning sissepääsualade põrandakatete valdkonnas. Me oleme osa Forbo grupist, mis on esindatud Šveitsi aktsiabörsi tabelis.

Working for Forbo

Forbo Flooring, kes me oleme

Kes me oleme?

Me oleme globaalne, innovatiivne ja disainile orienteeritud põrandakattelahenduste pakkuja, kes peab tähtsaks oma inimesi, planeeti, tooteid ja kliente üle maailma. Me saame seda teha tänu üle 3000 töötaja inspiratsioonile ja pühendumusele.

Working for Forbo
Working for Forbo

Kus me asume?

Meil on tootmisettevõtteid ja müügikontoreid rohkem kui 20 riigis.

Mis meile meeldib – aga sulle?

Me investeerime oma inimestesse ja pakume neile stimuleerivat, meeldivat ja turvalist töökeskkonda. Me tahame, et meie inimesed oleksid kõige kogenumad, vilunumad ja usaldusväärsemad partnerid selles tööstusharus, keskendudes arendusele. Me jagame kolme meile kõige tähtsamat väärtust.

Innustus: lülitada kõik oma meeled „vastuvõtule”. Olla uudishimulik kõige suhtes, mis inimesi liikuma paneb. Olla üks idee ja üks samm eespool. Mõelda parematele lahendustele, mitte probleemidele. Teada, mis on tähtis, ja sellele keskenduda. Langetada otsuseid arukuse ja visiooni abil. Hoida kõik lihtsa ja loomulikuna. Teha uusi läbimurdeid, luues midagi erilist. Motiveerida iseennast ja teisi ellu entusiastlikult suhtuma.

Julgus: nõuda palju, ennekõike iseendalt. Mitte leppida keskpärasega ja püüda parimat. Mõelda selgelt, tegutseda otsustavalt. Enese võimetesse uskuda. Haarata võimalustest enne kui teised ette jõuavad. Võidelda parima lahenduse eest, nõustumata „piisavalt heaga”. Tegutseda kiiresti ja täpselt. Kasutada selget ja ühemõttelist keelt. Käia omaenda teed naudingu ja kirega. Olla meelekindel ja visa, et saavutada eesmärgid.

Hoolivus: kohelda ennast ja teisi kerge huumori ja lugupidamisega. Tunda ära ootused ja vajadused enne nende väljaütlemist. Jagada ja selgitada väärtusi. Olla ise tugev ja anda teistele jõudu. Oma sõnale kindlaks jääda ja koos edasi minna. Võtta vastutus olukorra eest. Pisiasjad korda ajada ja luua usaldus. Arendada pikaaegseid ja väärtuslikke suhteid.

Kui soovid Forbo Flooring Systemsi kohta rohkem teada saada, loe palun lõiku „Meist”.

Mine lehele Meist

Working for Forbo

Luues paremat keskkonda

Asjadest mida ei ole näha


Iga Forbo põrand on alati kaunis ja stiilne. Selline põrand, mis on mugav elamiseks, töötamiseks ja mängimiseks. Ent väljanägemine ei ole veel kõik; sageli on olulised hoopis asjad, mida ei ole näha.

Meie usume, et tõeline jätkusuutlikkus on jagatud kohustustest ja
väärtustest sidemete loomine kõigi huvirühmade vahel.


Working for Forbo

Sotsiaalmeedia värskendus