Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura
material

Yeni Allura Material LVT koleksiyonumuz, klasik taşlardan modern betonlara ve canlı mozaik dokulara kadar farklı desenler içerir. Karolar tasarıma bağlı olarak 50x50cm ve 100x100cm boyutlarında sunulmaktadır.

Koleksiyonda yeni olan Circle karoları Ø40cm'lik bir dairenin kesildiği 50x50cm karolardan oluşur. Esnek daireler, koleksiyondaki karo seçeneklerle ve diğer daire alternatifleri ile zeminleri hareketlendirmek için kombinlenebilir.

Ürünler

Allura Material

  Allura Dryback LVT Hakkında

  Allura Dryback lüks vinil karo

  Allura Dryback, Allura lüks vinil karo portfolyosunun tam yapıştırıcılı versiyonudur. Bu yapıştırma sistemi ile uygulanan LVT zemin kaplaması maksimum dayanıklılık ve performans ile sonsuz tasarım olanakları sunar.

  Allura Dryback tasarım, renk, boyut ve şekil bakımından en geniş seçeneği sunar. Bu, renk ve görüntü açısından birbirine dikkatli bir şekilde uyarlanmış, özenle seçilerek hazırlanan tasarım portfolyosunun sonucudur.

  Koleksiyon; çeşitli karo ve plank boyutlarda 100'den fazla farklı tasarım sunarak 50x15cm'lik küçük plank’lardan XXL plank’lara, 180x32cm ile 100x100cm'lik karolara kadar farklı boyutlar içeriyor. Yeni Allura Dryback koleksiyonuna 150x15 cm şık ve uzun planklar ile renkli vurguların yapılabileceği daire şeklindeki karo formatlar da eklendi.

  Allura Dryback koleksiyonu iki ayrı seriyi içeriyor: WOOD ve MATERIAL

  WOOD
  Allura Wood koleksiyonu, klasikten çağdaş ahşap tasarımlara kadar hem kontrast hem de düz ahşap desenlerinden oluşturuyor. Yeni kabartma yüzeyi sayesinde, ahşap tasarımlar daha gerçekçi bir görünüm sağlıyor.

  Wood serisi, daha da çarpıcı zemin tasarımları için dijital baskı teknolojisi ile hazırlanan 4 ürün içeriyor.

  MATERIAL
  Allura Material koleksiyonu yeni kabartma yüzeyi ile klasik taşlardan modern betonlara kadar çok sayıda desen alternatifleri içeriyor. Yeni daire şeklindeki karolar ile tasarım olanaklarınızı da artırabilirsiniz. Allura Circle hakkında hakkında daha fazla bilgi edinin.

  Allura Dryback Material koleksiyonundaki tüm tasarımlar 0.70 ve 0.55 aşınma tabakasına sahiptir.

  Allura dryback icon

  En Uygun Allura Çözümünü Bulun

  Her proje farklıdır ve kendine özgü istekleri vardır. Bunlar alt zemine, mekanın trafik hacmine veya projenin büyüklüğüne bağlı olabilir. Allura LVT portfolyomuzda her uygulamaya uygun farklı çözümler sunuyoruz; yapıştırıcı ile uygulanan, astar yapıştırı ile serbest döşenebilen, tamamen serbest döşenebilen ve klik bağlantı ile uygulanan.

  PROJENİZE EN UYGUN ALLURA KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN!

  Nasıl sipariş verebilirsiniz?

  Allura LVT koleksiyonlarımızın her biri, ürünün işlevini gösteren bir kimlik numarasına sahiptir:

  ● DR7 - Allura Dryback 0.70 mm aşınma tabakası
  ● DR5 - Allura Dryback 0.55 mm aşınma tabakası
  ● DR4 - Allura Dryback 0.40 mm aşınma tabakası
  ● FL1 - Allura Flex 1.0 mm aşınma tabakası
  ● FL5 - Allura Flex 0.55 mm aşınma tabakası
  ● CL5 - Allura Click Pro 0.55 mm aşınma tabakası
  ● EA7 - Allura Ease 0.70 mm aşınma tabakası
  ● PZ7 - Allura Puzzle 0.70 mm aşınma tabakası

  Her rengin 63496 gibi bir kodu vardır. İstediğiniz ürünü belirtmek için yukarıdaki kodu renk numarasının arkasına ekleyin.

  Örnek: 0.55 mm aşınma tabakasına sahip Allura Flex koleksiyonundan ‘grey waxed oak’ ürününü istiyorsunuz. Grey waxed oak ürününün 63496 olan numarasını alın ve arkasına koleksiyonun kodu olan FL5’i ekleyin: 63496FL5.

  Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

  Teknik Özellikler

  Allura technical specifications table

  Uygulama & Bakım

  Allura 62522 natural concrete | 63434 cool concrete dots

  Allura Circle

  Allura Circle

  Allura Material koleksiyonundaki yeniliklerden biri de Allura Circle karolarıdır. Ø40cm'lik bir dairenin kesilmesinden oluşan 50x50cm daireler, koleksiyondaki diğer Circle alternatifleri ile karıştırılarak farklı zemin tasarımları oluşturmak için kullanılabilir. Allura Circle ürünleri sadece 0,7 mm aşınma tabakasıyla (DR7) mevcuttur.

  Örnekler için aşağıdaki galeriyi inceleyebilirsiniz.

  Fotoğraf & Video

  Allura Material Fotoğraf & Video

  Allura Material koleksiyonunun içerdiği modern betonlar, klasik taşlar ve canlı mozaik dokular farklı zemin tasarımlarına olanak tanır. Koleksiyondaki hafif tonlar, Tessera karo halı ve Flotex flok zemin gibi diğer Forbo zemin kaplamalarıyla karıştırmak ve eşleştirmek için mükemmeldir. Aşağıdaki fotoğraf galerisini açın ve Allura Material lüks vinil karoların sunduğu olanaklardan ilham alın.