Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum
striato textura

Zeminlerinizi hareketlendirin! Forbo, Marmoleum Striato Textura koleksiyonunun Dalga Kabartmalı ve Ahşap Kabartmalı doku çeşitleri ile linolyuma dokulu zemin anlayışını sunuyor. Marmoleum Striato Textura ile artık mekanlar da zeminler sayesinde değişip hareketleniyor!

Striato Textura ürünlerindeki kabartma dokusunun kullanıma ve kir partiküllerine bağlı olarak oluşan bozuklukları görünmez hale getirme özelliği bulunur. Bir diğer önemli özellik ise R10 kayma direnci ile kazaları önler.

Ürünler

Marmoleum Striato Textura

  Çevresel Yaklaşım

  Sürdürülebilir ve dayanıklı zemin kaplaması

  97% doğal hammade
  72% yenilenebilir hammade
  43% geri dönüştürülmüş malzeme

  Doğadan gelen yüksek performans

  Doğal ve yenilenebilir malzemelerden üretilen Marmoleum, mevcut olan en sürdürülebilir esnek zemin çözümüdür. Marmoleum; fatalat, plastikleştirici ve mineral yağ içermez.

  Marmoleum'u özel yapan hammaddeler:
  ● keten bitkisinden gelen 'keten tohum yağı'
  ● ormanlardan gelen 'odun unu'
  ● ahşap sanayiiden gelen 'jüt'ün kalenderlenmesiyle elde edilen 'jüt' taban

  Marmoleum, Blue Angel ve Nordic Swan gibi sürdürülebilir global kurumlar tarafından uluslararası ölçümlere tabi tutulmuştur.

  CO2 nötr zemin kaplaması
  Marmoleum'un benzersiz özellikleri, doğal içerikleri ve modern üretim süreci nedeniyle, Marmoleum CO2 nötr bir üründür. Beşikten Kapıya CO2 Nötr bölümünde Marmoleum'un sürdürülebilir karakteri hakkında daha fazla bilgi edinin.

  Topshield 2

  Marmoleum, çift UV katmanlı Topshield 2 yüzey korumasıyla, maliyet ve performans açısından etkili çözümleri beraberinde getiriyor. Topshield2'nin doğal anti-bakteriyel özelliği sayesinde, daha az temizlikle daha hijyenik mekanlar sunar. Malzeme yapısı gereği anti-bakteriyel olan Marmoleum, sahip olduğu Topshield2 yüzey koruması sayesinde, minimum temizlik ve kimyasal kullanımı ile hijyenik mekanlar için en uygun zemin çözümü olarak öne çıkıyor.

  Sürdürülebilir

  Striato Textura Hakkında

  Marmoleum Striato Textura

  Zeminlerinizi hareketlendirin! Forbo Marmoleum zeminleri değişkenlik, sürdürülebilirlik, dayanıklılık ve şimdi de “dokunulabilirlik” özelliklerini taşır. Marmoleum Striato Textura serisinde yer alan 2 tasarım alternatifini keşfedin: Dalga kabartmalı & Ahşap dokulu

  Marmoleum Textura, diğer Marmoleum zeminlerimizin sahip olduğu tüm özellikleri ve zeminde doğabilecek kusurları rahatlıkla kamufle etmenizi sağlar. Striato Textura R1O kayma direncinde iyi bir seviyeyesahiptir .

  Marmoleum Textura kaynak kordonu gereksinimi olmadan zemine uygulanabilir.

  Marmoleum Striato Textura embossed linoleum

  Dalga Kabartma

  Dalga kabartmalı

  Dalga Kabartmalı Striato tasarımı koleksiyonun eşsiz lineer yönünü vurgular. Dalga Kabartmalı olarak üretilen Marmoleum Striato Textura, derinliği olan bir seridir. Dalga kabartma, sizin bakış açınıza ve yüzeyden yansıyan ışık miktarına göre değişiklik oluşturacak şekilde zemininize canlılık katar.

  Dalga Kabartmalı, dokuya mükemmel uyumlu 3 renk seçeneğine sahiptir.

  Flow embossing

  Ahşap Dokulu Kabartma

  Ahşap dokulu

  Ahşap Dokulu Striato Textura ürünleri zarif bir dokuya ve belli belirsiz ahşap görünümüne sahiptir. Bu özellik, günümüzün modern dekorasyonlarına sıcak bir görünüm ve doğal bir his kazandırır. Ahşap Dokulu üretilen seride, mükemmel uyumlu 4 renk seçeneği bulunur.

  Driftwood embossing

  Teknik Özellikler

  Techn. specs. Marmoleum Striato

  Temizlik & Bakım

  Temizlik & Bakım

  Marmoleum, yenilikçi çift UV katmanlı Topshield 2 tabakasıyla, maliyet ve performans olarak etkili ve yeni çözüm sunar.

  Buradan indirebilirsiniz: Marmoleum temizlik & bakım talimatları

  Marmoleum floorcare

  Fotoğraf & Video

  Fotoğraf & Video

  Marmoleum Striato zemin kaplamaları referans galerimizi ziyaret edin Marmoleum Striato Resim Galerisi yada Forbo Floorplanner ile istediğiniz zeminlerin nasıl göründüğünü keşfedin!

  Marmoleum Textura videosunu izleyerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  Floorplanner Marmoleum Striato