Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum
striato colour

Marmoleum Striato Colour serisinde bulunan 4 parlak renk; renkli ve çarpıcı görsellerle kombinasyon çözümleri gerektiren belirgin zemin tasarımları yaratmanızı sağlar.

Straito Colour serisinde bulunan 4 öğe, canlı dokunuşlara sahip nötr renklerden oluşur. Daha zarif iç mekânlar yaratmak veya çarpıcı renklerle kombinlemek için idealdir.

Ürünler

Marmoleum Striato Colour

  Çevresel Yaklaşım

  Sürdürülebilir ve dayanıklı zemin kaplaması

  97% doğal hammade
  72% yenilenebilir hammade
  43% geri dönüştürülmüş malzeme

  Doğadan gelen yüksek performans

  Doğal ve yenilenebilir malzemelerden üretilen Marmoleum, mevcut olan en sürdürülebilir esnek zemin çözümüdür. Marmoleum; fatalat, plastikleştirici ve mineral yağ içermez.

  Marmoleum'u özel yapan hammaddeler:
  ● keten bitkisinden gelen 'keten tohum yağı'
  ● ormanlardan gelen 'odun unu'
  ● ahşap sanayiiden gelen 'jüt'ün kalenderlenmesiyle elde edilen 'jüt' taban

  Marmoleum, Blue Angel ve Nordic Swan gibi sürdürülebilir global kurumlar tarafından uluslararası ölçümlere tabi tutulmuştur.

  CO2 nötr zemin kaplaması
  Marmoleum'un benzersiz özellikleri, doğal içerikleri ve modern üretim süreci nedeniyle, Marmoleum CO2 nötr bir üründür. Beşikten Kapıya CO2 Nötr bölümünde Marmoleum'un sürdürülebilir karakteri hakkında daha fazla bilgi edinin.

  Topshield 2

  Marmoleum, çift UV katmanlı Topshield 2 yüzey korumasıyla, maliyet ve performans açısından etkili çözümleri beraberinde getiriyor. Topshield2'nin doğal anti-bakteriyel özelliği sayesinde, daha az temizlikle daha hijyenik mekanlar sunar. Malzeme yapısı gereği anti-bakteriyel olan Marmoleum, sahip olduğu Topshield2 yüzey koruması sayesinde, minimum temizlik ve kimyasal kullanımı ile hijyenik mekanlar için en uygun zemin çözümü olarak öne çıkıyor.

  Sürdürülebilir

  Marmoleum Linear Hakkında

  Marmoleum Linear: mekanları tanımlıyoruz

  Diğer elementlerin üzerinde kahraman olacağı yaşayan bir zemin tasarımı: Marmoleum Linear Striato mekanları tanımlar.

  Yenilenen Striato serisi, hem modern doğal tonlar hem de dikkat çekici parlak renklerde heyecan verici lineer zemin tasarımları sunuyor.

  Marmoleum Striato Textura ve Marmoleum Striato Original'ın doğallığı, dokunsallıkla yaşam alanı hislerine cevap veriyor. Marmoleum Striato Colour ürünleri ise Marmoleum zemin kaplamasıyla oluşturulabilecek tüm parlaklığa sahiptir, renkli alanları vurgular.

  Forbo Marmoleum zeminler çok yönlülük, sürdürülebilirlik, dayanıklılık ve şimdi de dokunsallık ile eş değerdir. Striato Textura koleksiyonu, linolyumdan iki soyut kabartma dokusu ile ayrılır. Projenize dokunsallık hissi vermek, ışığının ince gölgeleriyle oynamak için harika bir fırsat yaratır.

  Marmoleum Striato, diğer Marmoleum zeminlerimizin sahip olduğu tüm avantajlara sahiptir:
  ● Son derece dayanıklı
  ● Topshield2 yüzey koruması sayesinde kolay temizlik
  ● En düşük sahiplenme maliyetli zemin çözümü
  ● Yenilenebilir doğal hammaddelerden üretilen sürdürülebilir zemin seçimi
  ● PVC içermez

  Marmoleum Linear linoleum flooring

  Sürdürülebilir ve Dayanıklı

  Sürdürülebilir ve Dayanıklı Zemin Kaplamaları

  97% doğal hammade
  72% yenilebilir hammade
  43% geri dönüştürülmüş malzeme

  Doğadan Gelen Yüksek Performans
  Marmoleum'u özel yapan ham maddeler:
  Tamamen doğal pigmentlerden oluşan Forbo Marmoleum plastikleştirici içermeyen doğal yapısıyla bakteriyostatik özelliğe sahip ve bu yönüyle insan sağlığına en uyumlu iç mekan zemin kaplamasıdır.
  Marmoleum, biyolojik olarak ayrıştırıldığından parçalanabiliyor. Alternatif olarak, Marmoleum yanması yüksek kalorili bir değer sağlar ve üretim sürecinde kullanılan enerjiden daha fazla termal enerji oluşturur. Bu, doğadan yararlanılan tam bir yaşam döngüsü olduğunu gösteriyor.

  ● keten bitkisinden gelen 'keten tohum yağı'
  ● ormanlardan gelen 'odun talaşı'
  ● ahşap sanayiiden gelen 'jüt'ün kalenderlenmesiyle ... doğal alt taban

  Marmoleum Blue Angel ve The Nordic Swan gibi sürdürülebilir global markalar tarafından uluslararası ölçümlere tabi tutulmuştur.

  Marmoleum, çift UV katmanlı Topshield 2 yüzey korumasıyla, maliyet ve performans olarak etkili çözümleri beraberinde getiriyor.
  Topshield2'nin doğal anti-bakteriyel özelliği sayesinde daha az temizlikle daha hijyenik mekanlara sahip olurken, malzeme yapısı gereği anti-bakteriyel olan Marmoleum, sahip olduğu Topshield2 yüzey koruması sayesinde minimum temizlik ve kimyasal kullanımı ile hijyenik mekanlar için en uygun zemin çözümü olarak öne çıkıyor.

  Sustainable flooring

  Teknik Özellikler

  Techn. specs. Marmoleum Striato

  Temizlik & Bakım

  Marmoleum floorcare

  Fotoğraf Galerisi

  Floorplanner Marmoleum Striato