Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

sarlon
19db material

Sarlon Material koleksiyonu; çimento, beton, taş ve tekstil gibi popüler zemin malzemelerine dayalı bir dizi modern tasarım sunar. Çimento ve beton tasarımları yaygın olarak beğenilmekte ve kullanılmaktadır; bu nedenle ürün yelpazesine ince metalik Slabstone, doğal canlı taş Stromboli ve hibrit Dissolved Stone beton/taş desenleri de dahil olmuştur. Nairobi ve Canvas, farklı ölçek ve karmaşıklık seviyelerine sahip tekstil dokuma efektleridir, her ikisi de düşük kontrastın gerekli olduğu gölgeleme kombinasyonları için çok uygundur.

Ürünler

Sarlon 19dB Material

  Ses İndirgeme

  Ses indirgeme hakkında

  Forbo Flooring, ses indirgeme konusunda uzmandır. Çalışma veya yaşam ortamınızı etkileyebilecek 2 farklı ses türü vardır: darbe sesi azaltma ve oda içi darbe sesi azaltma.

  Oda içi darbe sesi
  Oda içi darbe sesi odanın kendisindeki darbe sesi ile ilgilidir. Daha sakin ve hoş bir ortam yaratmak için bunu azaltmak istersiniz. Sarlon serisindeki tüm ürünler çok fazla ses azaltımı sunar ve mümkün olan en iyi sınıf olan A sınıfı ile derecelendirilir.

  Darbe sesi
  Darbe sesi, zeminden alttaki seviyeye iletilen sesle ilgilidir. Bu darbe sesini azaltmak, gittikçe daha fazla ortamda kritik bir özelliktir. Sarlon 19dB zemin kaplamamızla, EN ISO 717-2'de ölçülen, yüksek trafikli yerlerdeki odalardan gelen çarpma sesi üzerinde mümkün olan en iyi iyileştirmeyi sunuyoruz. Diğer üstün performans özellikleriyle birlikte Forbo Flooring, well-being'e katkıda bulunan bu önemli unsurda gerçekten liderdir.

  Akustik zemin kaplamalarındaki zorluk, en yüksek ses indirgeme seviyesini kalıcı batma değeri açısından mümkün olan en iyi performansla ilişkilendirmektir. Sarlon ve Modul'up zeminler her zaman bu iki performans sınıfının en iyi kombinasyonunu sunar.

  Sarlon acoustic flooring

  Teknik Özellikler

  Sarlon | Modul'up technical specifications table

  Uygulama & Bakım

  Sarlon cleaning & maintenance

  Fotoğraf & Video

  Sarlon fotoğraflar & videolar

  Sarlon akustik zemin serisindeki 90'dan fazla renk ve tasarım, çarpıcı zemin tasarımlarına olanak tanır. Aşağıdaki örneklerden ilham alabilir, videomuzu izleyebilirsiniz.