Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

sarlon
15db wood

Sarlon Wood serisi, gerekli olan her yerde sıcak bir atmosfer sunar. Bir ahşap zeminin doğal, otantik görünümünü en kaliteli vinil zemin kaplamasının avantajlarıyla birleştirir.

Seri, ahşap tasarımlar içinde gerçekçi bir renk varyasyonu olan yeni Chill Oak tasarımı da dahil olmak üzere, çok çeşitli ahşap tasarım ve renklerinden oluşur. Öne çıkan tasarımlardan biri de Hybrid Wood Concrete desenidir; balıksırtı ahşabı 300x200cm tekrarda beton görünümlü parke görünümü ile birleştirir, hem ahşap hem de beton desenlerle iyi bir şekilde uyum sağlar.

Ürünler

Sarlon 15dB Wood

  Sarlon 15dB Hakkında

  Sarlon 15dB hakkında

  Ödün vermeyen hibrit çözüm.
  Sarlon 15dB zemin kaplamamız, kendi segmentinde benzersiz bir ürün teklifi sunar. Özellikle ağır yüklerin ve yoğun trafiğin olduğu çok zorlu koşullar için bu zemin kaplaması, çok iyi akustik özellikleri normalde kompakt bir zemin kaplamasından beklenen performans özellikleriyle birleştirir. Gerçek bir kompakt akustik zemin.

  Koleksiyonda Wood, Material, Graphic ve Colour olarak ayrılan 90'dan fazla tasarım, çok çeşitli zorlu projeler tasarlar ve yıllardır başarısını kanıtlamaktadır.

  Geniş tasarım ve renk seçenekleri, bu zemin kaplamasını birçok dinamik ortam için uygun hale getirir. Yeni koleksiyonla birlikte sunulan XtremPUR TM koruması, uzun yıllar kullanım için kolay bakımı ile yüksek kaliteli bir performans sağlayacaktır.

  Sarlon 15dB, örneğin hastane koridorlarında kullanılan ağır tekerlekli ekipmanlar için de ideal bir zemin çözümüdür.

  Sarlon 15dB size şunları sunar:
  • 15dB darbe sesi azaltma
  • Mükemmel kalıcı batma değeri performansı
  • Sürekli performans sağlayan XtremPUR TM yüzey koruması
  • R10 kayma direnci
  • Sınıfının en iyisi kimyasal direnç
  • Sertifikalı antibakteriyel aktivite
  • Çok düşük TVOC (<0.01 mg / m2)
  • Mat kaplama
  • Geliştirilmiş çizilme direnci
  • Ftalat içermeyen zeminler

  Sarlon 3812 grey cristal

  Diversity* konsepti

  Çeşitlilik, birlikte daha iyi!

  Sarlon 15dB, yeni Diversity, better together (Çeşitlilik, birlikte daha iyi) konseptimizin bir parçasıdır. Eşi görülmemiş çeşitlilikteki zemin ürünleri ile tek bir tasarım konsepti: Akustik, kompakt, yapıştırılmış veya tamamen serbest döşenebilir.

  Konsept, Sarlon 15dB ve 19dB akustik zemin serilerimizi ve Modul'up serbest döşenebilir kaplamalarımızı içermektedir. Koleksiyonumuz işlev açısından geniş bir çeşitlilik sunar; tek renk konseptiyle birbirine bağlanır. Bu renk konsepti 90'dan fazla renk ve tasarımdan oluşmaktadır.

  Farklı aralıkların birbirini tamamlayabileceği ve bir proje için farklı işlevler gerektiğinde, serbest döşeme, akustik veya kompakt olmasına bakılmaksızın farklı döşeme ürünlerini birleştirmenin mümkün olduğu anlamına gelir.

  Sarlon ve Modul'up birlikte daha iyi.

  Diversity konsepti hakkında daha fazla bilgi edinmek ve zemin tasarım örneklerinden ilham almak için aşağıdaki videoyu izleyin.

  Sarlon diversity

  Ses İndirgeme

  Ses indirgeme hakkında

  Forbo Flooring, ses indirgeme konusunda uzmandır. Çalışma veya yaşam ortamınızı etkileyebilecek 2 farklı ses türü vardır: darbe sesi azaltma ve oda içi darbe sesi azaltma.

  Oda içi darbe sesi
  Oda içi darbe sesi odanın kendisindeki darbe sesi ile ilgilidir. Daha sakin ve hoş bir ortam yaratmak için bunu azaltmak istersiniz. Sarlon serisindeki tüm ürünler çok fazla ses azaltımı sunar ve mümkün olan en iyi sınıf olan A sınıfı ile derecelendirilir.

  Darbe sesi
  Darbe sesi, zeminden alttaki seviyeye iletilen sesle ilgilidir. Bu darbe sesini azaltmak, gittikçe daha fazla ortamda kritik bir özelliktir. Sarlon 19dB zemin kaplamamızla, EN ISO 717-2'de ölçülen, yüksek trafikli yerlerdeki odalardan gelen çarpma sesi üzerinde mümkün olan en iyi iyileştirmeyi sunuyoruz. Diğer üstün performans özellikleriyle birlikte Forbo Flooring, well-being'e katkıda bulunan bu önemli unsurda gerçekten liderdir.

  Akustik zemin kaplamalarındaki zorluk, en yüksek ses indirgeme seviyesini kalıcı batma değeri açısından mümkün olan en iyi performansla ilişkilendirmektir. Sarlon ve Modul'up zeminler her zaman bu iki performans sınıfının en iyi kombinasyonunu sunar.

  Sarlon akustik

  Teknik Özellikler

  Sarlon | Modul'up teknik özellikler

  Uygulama & Bakım

  Sarlon temizlik ve bakım

  Fotoğraf & Video

  Sarlon fotoğraflar & videolar

  Sarlon akustik zemin serisindeki 90'dan fazla renk ve tasarım, çarpıcı zemin tasarımlarına olanak tanır. Aşağıdaki örneklerden ilham alabilir, videomuzu izleyebilirsiniz.