Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

modul'up
compact wood

Modul'up Compact Wood serisi, gerekli olan her yerde sıcak bir atmosfer sunar. Bir ahşap zeminin doğal, otantik görünümünü en kaliteli vinil zemin kaplamasının avantajlarıyla birleştirir.

Seri, ahşap tasarımlar içinde gerçekçi bir renk varyasyonu olan yeni Chill Oak tasarımı da dahil olmak üzere, çok çeşitli ahşap tasarım ve renklerinden oluşur. Öne çıkan tasarımlardan biri de Hybrid Wood Concrete desenidir; balıksırtı ahşabı 300x200cm tekrarda beton görünümlü parke görünümü ile birleştirir, hem ahşap hem de beton desenlerle iyi bir şekilde uyum sağlar.

Ürünler

Modul'up Compact Wood

  Modul'up Hakkında

  Modul’up hakkında

  Modul'up esnek zemin; geleceğe adanmıştır.
  Modul'up, yoğun trafikli alanlar için mevcut en iyi esnek zemin kaplamasıdır. Yapıştırıcılar olmadan hızlı bir şekilde uygulanabilir; değiştirme sırasında zaman ve maliyet avantajlıdır.

  Dünya çapında milyonlarca m2 satılan Modul'up, yapıştırıcısız zemin konseptinin güvenilir olduğunu kanıtlayan bir zemin sistemidir. Ürün serisi, yeniden kullanılabilirliği nedeniyle sürdürülebilir çözümler için de uygundur.

  Modul’up akustik (19dB) ve kompakt versiyon olarak mevcuttur. Her iki format da mümkün olan en iyi kaliteyi ve dayanıklılığı sunar. Her iki ürün grubunda da XtremPUR™ yüzey koruması uygulanmıştır.

  Modul'up ürünlerinde uygulama esnasında yapıştırıcı kullanma gereksinimi yoktur ve yoğun alanlar için çok uygundur: standart, yapıştırılmış zemin kaplamalarına kıyasla uygulama süresi % 50'ye kadar kısalır ve minimum düzeyde zaman kesinti gerçekleşir.

  Modul'up ürünlerinin uygulamasının hemen ardından üzerinde yürünebilir. Minimum alt zemin hazırlığı gerektiğinden, standart, yapıştırılmış bir zemin kaplama ile karşılaştırıldığında, Modul'up kullanılmışsa, maliyetlerde %20'den fazla tasarruf sağlanabilir.

  Tüm akustik ve kompakt ürün koleksiyonu 90'dan fazla tasarım ve renkte mevcuttur; bu da Modul'up'ı çok çeşitli uygulamalarda ve dinamiklerde kullanılabilen bir konsept haline getirir.

  Sarlon | Modul' up 307 pastel blue Nairobi | 337 Indigo blue canvas

  Teknik Özellikler

  Sarlon | Modul'up technical specifications table

  Uygulama & Bakım

  Modul'Up Installation & floorcare

  Fotoğraf & Video

  Modul'up fotoğraf & video

  Modul'up serisindeki 90'dan fazla renk ve tasarım, çarpıcı zemin tasarımlarına olanak tanır. Aşağıdaki örneklerden ilham alabilir, videomuzu izleyebilirsiniz.