Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

eternal
material

Eternal Material heterojen vinil koleksiyonu; taş, metal ve mermer gibi popüler zemin materyallerine uzanan farklı tasarımlar sunar. Koleksiyon, bazı klasik yapıları yeni varyasyonlarla buluşturuyor. Eternal Material serisi [Eternal Wood] ve [Eternal Colour] serileri ile mükemmel bir şekilde birleştirilebilir.

Ürünler

EternalMaterial

  Eternal Hakkında

  Eternal Hakkında

  Eternal, çeşitli segmentlerdeki ve uygulamalardaki ihtiyaçlara uyan, günün her anında tercih edilebilecek şekilde tasarlanmış yüksek kalitede heterojen vinil zemin kaplamasıdır. Eternal koleksiyonu çalışma ve yaşam alanlarında rahatlamak, iyileşmek, öğrenmek ve oynamak için daha iyi ortamlar oluşturur. Forbo Zemin Sistemleri, Eternal koleksiyonu kendi içinde kombin yapılarak ya da tek başına kullanılabilecek üç farklı seri sunar: Colour, Material ve Wood.

  Eternal koleksiyonunun güvenilir ve güzel çözümleri kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir. Forbo, Eternal koleksiyonunun tasarım, performans ve sürdürülebilirliğini garanti etmektedir.

  Tasarımda Güven
  Forbo’nun uzman tasarım ekibi, herhangi bir projede en yüksek estetik standartlarını karşılayacak en gerçekçi tasarımları Eternal koleksiyonunda bir araya getiriyor.

  Performansta Güven
  Eternal’ın dengeli yapısı ve kalenderlenmiş alt tabanı sayesinde, koleksiyon mümkün olan en düşük kalıcı batma değerini sağlar.

  Sürdürülebilirlikte Güven
  Eternal ürünleri ftalat içermez, emisyonu düşük ve temizlenmesi kolaydır. Alt tabanı için kullanılan geri dönüştürülmüş malzemesi, dengeli yapısı ve fonksiyonel tabakaları nedeniyle, Eternal koleksiyonu ömür boyu garantiye sahiptir.

  Eternal Material 10032 & Eternal Colour 45132

  Segmentler

  Günün her anında

  Forbo’nun Eternal zemin koleksiyonu; geniş bir yelpazede oluşturulmuş gerçekçi tasarımlar, çok çeşitli hazırlanmış renk paleti ve ilham verici dijital baskı desenleri sunar. Eternal heterojen vinil, çeşitli segmentlerde talep edilen tüm işlevsel ve pratik gereksinimleri karşılar.

  Konaklama
  Eternal, kendi alanındaki ilham verici malzeme ve zemin tasarımları konusunda size en geniş sunar.

  Yaşlı Bakımevleri
  Eternal zemin döşemesi; kişisel ve kamuya açık alanları doğal görünümü ile samimi bir ortama dönüştürerek ev hissi oluşturur.

  Perakende
  İster katın tamamını düşünün, ister bir mağazaya odaklanın; Eternal çarpıcı bir perakende ortamı oluşturmak için aralarından seçim yapabileceğiniz birçok imkan sunar.

  Eğitim
  Eğitim alanları az bakım ile yıllarca iyi görünümünü koruyan dayanıklı zeminlere ihtiyaç duyar.

  Sağlık
  Eternal, sağlık segmentindeki zemin kaplamaları için 3 temel kriteri yerine getirir; hijyen sağlamak, kolay temizlik ve bakım uygulamaları sunmak, bununla birlikte bakteri üremesini kontrol etmeye yardımcı olmak.

  Ofis
  Yalnızca çalışılacak bir yer değil, düşünce ve ilham arasındaki dengeyi güçlendirmeye yardım edecek bir ofis ortamı tasarlayın. Eternal size bu konuda ilham verir.

  Neden günün her anı?

  • Konaklama
  Otel odasında uyanmak
  07:00

  • Eğitim
  Çocukları okula götürmek
  08:00

  • Ofis
  Ofise gitmek
  09:00

  • Sağlık
  Doktora muayene olmak
  10:30

  • Perakende
  Sevdiklerin için hediye alışverişi yapmak
  14:30

  • Konaklama
  Yoga stüdyosunda rahatlamak
  16:00

  • Konaklama
  Romantik bir akşam yemeği yemek
  19:00

  Eternal segments

  Teknik Özellikler

  Eternal Teknik Özellikleri

  İlham Alın

  Fotoğraf & Video

  Eternal heterojen vinil zemin kaplamaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için video ve fotoğraflarımızı inceleyebilirsiniz.

  Eternal Material Hakkında

  Eternal Material

  Eternal Material heterojen vinil koleksiyonu; taş, metal ve mermer gibi popüler zemin materyallerine uzanan farklı tasarımlar sunar. Bu seri, günün her anında ve her ortamda yumuşak, zarif bir görünüm sunar.

  Yeni terrazzo tasarımı kendi tercih ettiğiniz renklerle özelleştirilebilir.

  İkna edici bir kabartma yapısına sahip yeni beton tasarımı, Eternal Material serisinin öne çıkan noktalarından birini oluşturuyor. Eternal Material serisinin renk yelpazesi sıcak ve soğuk gri renk tonları arasında iyi bir denge sunuyor. Trendini koruyan mermer tasarımı ise Eternal Material serisinde farklı bir tasarım açısı oluşturuyor.

  Eternal Material 10182

  İletişim

  İletişim

  Eternal heterojen vinil koleksiyonlarından biriyle ilgileniyor ya da daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız, lütfenyerel satış organizasyonumuz ile iletişime geçin.

  Global