Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

eternal
wood

Eternal Wood, ahşap zeminin doğal ve otantik görünümünü yüksek kaliteli vinil zeminin avantajlarıyla birleştirmek için geliştirilmiştir. Tüm Eternal Wood ürünleri rustik bir görünüme sahiptir ve temiz görünümlü ahşap kabartma ile doğaya sadıktır. Ahşap yapısı nedeniyle hemen hemen her ortamda uygulanabilir.

Ürünler

EternalWood

Eternal Hakkında

Eternal Hakkında

Eternal, çeşitli segmentlerdeki ve uygulamalardaki ihtiyaçlara uyan, günün her anında tercih edilebilecek şekilde tasarlanmış yüksek kalitede heterojen vinil zemin kaplamasıdır. Eternal koleksiyonu çalışma ve yaşam alanlarında rahatlamak, iyileşmek, öğrenmek ve oynamak için daha iyi ortamlar oluşturur. Forbo Zemin Sistemleri, Eternal koleksiyonu kendi içinde kombin yapılarak ya da tek başına kullanılabilecek üç farklı seri sunar: Colour, Material ve Wood.

Eternal koleksiyonunun güvenilir ve güzel çözümleri kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir. Forbo, Eternal koleksiyonunun tasarım, performans ve sürdürülebilirliğini garanti etmektedir.

Tasarımda Güven
Our in-house team of expert designers created the most realistic designs to meet the highest aesthetical standards in any project.
Forbo’nun uzman tasarım ekibi, herhangi bir projede en yüksek estetik standartlarını karşılayacak en gerçekçi tasarımları Eternal koleksiyonunda bir araya getiriyor.

Performansta Güven
Eternal’ın dengeli yapısı ve kalenderlenmiş alt tabanı sayesinde, koleksiyon mümkün olan en düşük kalıcı batma değerini sağlar.

Sürdürülebilirlikte Güven
Eternal ürünleri ftalat içermez, emisyonu düşük ve temizlenmesi kolaydır. Alt tabanı için kullanılan geri dönüştürülmüş malzemesi, dengeli yapısı ve fonksiyonel tabakaları nedeniyle, Eternal koleksiyonu ömür boyu garantiye sahiptir.

Eternal Material 10032 & Eternal Colour 45132

Segmentler

Günün her anında

Forbo’nun Eternal zemin koleksiyonu; geniş bir yelpazede oluşturulmuş gerçekçi tasarımlar, çok çeşitli hazırlanmış renk paleti ve ilham verici dijital baskı desenleri sunar. Eternal heterojen vinil, çeşitli segmentlerde talep edilen tüm işlevsel ve pratik gereksinimleri karşılar.

Konaklama
Eternal, kendi alanındaki ilham verici malzeme ve zemin tasarımları konusunda size en geniş sunar.

Yaşlı Bakımevleri
Eternal zemin döşemesi; kişisel ve kamuya açık alanları doğal görünümü ile samimi bir ortama dönüştürerek ev hissi oluşturur.

Perakende
İster katın tamamını düşünün, ister bir mağazaya odaklanın; Eternal çarpıcı bir perakende ortamı oluşturmak için aralarından seçim yapabileceğiniz birçok imkan sunar.

Eğitim
Eğitim alanları az bakım ile yıllarca iyi görünümünü koruyan dayanıklı zeminlere ihtiyaç duyar.

Sağlık
Eternal, sağlık segmentindeki zemin kaplamaları için 3 temel kriteri yerine getirir; hijyen sağlamak, kolay temizlik ve bakım uygulamaları sunmak, bununla birlikte bakteri üremesini kontrol etmeye yardımcı olmak.

Ofis
Yalnızca çalışılacak bir yer değil, düşünce ve ilham arasındaki dengeyi güçlendirmeye yardım edecek bir ofis ortamı tasarlayın. Eternal size bu konuda ilham verir.

Neden günün her anı?

• Konaklama
Otel odasında uyanmak
07:00

• Eğitim
Çocukları okula götürmek
08:00

• Ofis
Ofise gitmek
09:00

• Sağlık
Doktora muayene olmak
10:30

• Perakende
Sevdiklerin için hediye alışverişi yapmak
14:30

• Konaklama
Yoga stüdyosunda rahatlamak
16:00

• Konaklama
Romantik bir akşam yemeği yemek
19:00

Eternal segments

Teknik Özellikler

Eternal Teknik Özellikleri

İlham Alın

Fotoğraf & Video

Eternal heterojen vinil zemin kaplamaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için video ve fotoğraflarımızı inceleyebilirsiniz.

Eternal Wood Hakkında

Eternal Wood

Eternal Wood heterojen vinil serisi, ahşap zeminin görünüm ve hisinin yanı sıra yüksek kaliteli vinil zemin avantajlarına sahiptir. Serinin ahşap efektleri, çağdaş bir görünüm sağlamak için beyaz bir harç çizgisiyle oluşturulur. Tüm Eternal Wood ürünleri rustik bir görünüme sahiptir ve temiz görünümlü ahşap kabartmaları ile doğaya sadıktır. Bu vinil zemin üzerinde yürürken, ahşap bir plakanın üzerinde yürüyormuş gibi hissedersiniz.

Zemin döşemelerindeki trendlerini takip etmeyi seviyoruz. Bu nedenle, Eternal Wood serisinde Macar kesim üretime de yer veriyoruz. Klasik ahşap döşemelerinden farklı bir döşeme yöntemi aradığınızda balıksırtı yöntemi (36022, 36042 ve 36062 için) mükemmel bir çözüm sunar.

Eternal Wood koleksiyonunu istediğiniz renkleri kullanarak kişiselleştirme olanağınız bile var! Detaylı bilgi almak için yerel satış organizasyonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Eternal Wood 11912

İletişim

İletişim

Eternal heterojen vinil koleksiyonlarından biriyle ilgileniyor ya da daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız, lütfen yerel satış organizasyonumuz ile iletişime geçin.

Global