Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tüm geçişlere hazır

İster direkt havuzdan gelsinler, ister egzersiz yapmak üzere olsunlar müşterilerinize ferah, temiz soyunma odaları sağlamanız mekanınızla ilgili deneyimlerini arttırmalarını sağlayacaktır.

Linoleum
Step safety vinyl

'Step Safety' Kaymaz vinil zemin kaplaması

Güvenli çalışma, yaşama ve kamu ortamlarının oluşturulmasında kaymaya karşı dayanıklılık önemli bir konu olduğundan Forbo'nun Step Safety vinilleri, çalışma, eğitim, oyun ya da günlük hayat alanlarının hepsinde kullanılabilir.

Yeni Forbo Step koleksiyonu, mükemmel kayma direnci özelliği ile farklı estetik unsurları bir araya getirir ve yeni 'Step Crystals'ın kullanımıyla, tüm renkler temiz, taze bir görüntü ve üstün temizleme ve bakım özellikleri sunar.

Step safety vinyl sayfasını ziyaret edin

Marmoleum

Sürdürülebilir zemin kaplaması çözümümüz Marmoleum, birçok renk seçeneği, aşınmaya karşı üstün dayanıklılık sağlarken hasarlı yüzeylerin tamir edilmesi imkanını da sunar.

Marmoleum sayfasını ziyaret edin

Linoleum
Flotex

Flotex

Sterilize edilmiş anti mikrobik koruması sayesinde %100 yıkanabilir ve hijyenik olan Flotex yoğun derecede kullanılan spor ve egzersiz alanları için ideal tekstil çözümüdür. Flotex flok halı, dirençli bir zeminin zor yıpranma ve sağlamlık özelliklerini bir halının kalite, sıcaklık ve konforu ile birleştiren eşsiz bir tekstil zemin kaplamadır. Flotex sertliğini ve dayanımını, su geçirmez köpük tabanı ve metrekareye düşen 80 milyon naylon 6.6. fiber liften oluşan yüzeyinden alırken, normalde yalnızca bir halının sağlayabileceği düşünülen sessizliği ve konforu yaşatıyor . Naylon fiberler yalnızca ses absorbe etmek ve konfor sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda mekandaki ince toz ve alerjenleri yakalıyor, ıslak veya kuru temizleme sırasında da çaba harcamadan geri bırakıyor.
Flotex sayfasını ziyaret edin