Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Staňte se součástí našeho týmu!

Rádi bychom do vás investovali a nabídli vám podnětné pracovní prostředí.

Chceme, aby naši lidé byli v sektoru těmi nejzasvěcenějšími, nejzkušenějšími a nejdůvěryhodnějšími partnery, kteří se zaměřují na vzdělání a bezpečné a příjemné pracovní prostředí.

Working for Forbo

Hledáme tě

Working for Forbo

Každý a každá úroveň

Nabízíme kariéru pro každého. V naší organizaci nabízíme řadu oborů včetně prodeje a marketingu, obchodního rozvoje, financí, výroby, IT a technologie, a to na všech úrovních – od stážistů přes specialisty až po manažerské pozice...

... na všech úrovních.

Ať jste absolvent, máte jen málo zkušeností nebo jste zkušený profesionál, budeme do vašeho profesního rozvoje investovat a nabídneme vám příležitost k osobnímu rozvoji.

Můžete růst

Máme ambice jako podnik růst a toho můžeme dosáhnout jen tehdy, pokud porostou i naši zaměstnanci. Budeme investovat do vašeho talentu a podporovat vás na vaší profesní cestě v rámci společnosti. Nabízíme vám příležitost investice do vaší kariéry a prověření i posílení vašeho talentu v každodenním životě. Váš růst může být velmi rozmanitý, odborný i na manažerské úrovni, a to jak národní, tak mezinárodní. Přijmete naši výzvu?

Working for Forbo
Working for Forbo

Pracovat společně

Naši zaměstnanci jsou hrdí!

Jsou hrdí, že jsou součástí společnosti, která vyrábí a prodává jedinečná podlahová řešení. Spolupráci se všemi disciplínami máme v genech a díky tomu jsme schopni přicházet na naše jedinečná řešení. Máme otevřenou kulturu, v níž podporujeme své zaměstnance, aby pracovali v multidisciplinárních týmech a mezinárodním prostředí. Neustále zlepšujeme své způsoby práce a dokážeme ocenit přispění všech našich zaměstnanců a všechny vaše nové nápady.

Odpovídá to vaší DNA?

Mezinárodní prostředí

Spolupráce v mezinárodním prostředí znamená, že se budete setkávat se svými zahraničními kolegy v rámci projektových skupin, na školeních a během návštěv ostatních pracovišť. Náš mezinárodní vzdělávací program je určený pro pracovníky aspirující na manažerské pozice a pro specialisty, kteří si v jeho rámci rozvíjejí a budují všeobecné znalosti o různých částech organizace a také dovednosti potřebné pro řešení problémů, rozhodování a řízení projektů. Nabízí také příležitost vybudovat si svou globální interní síť.

Working for Forbo
Working for Forbo

Jste u nás vítáni!

V naší společnosti jste více než vítáni. Seznámení se se společností a s kolegy je pro dobrý začátek rozhodující. S naší společností vás seznámíme v rámci rozsáhlého a individuálního vzdělávacího programu, včetně seznámení s trhy, na kterých působíme. Seznámení se s kontextem naší společnosti, nalezení vašich cest a budování sítě přispěje rychlému startu vaší kariéry ve společnosti Forbo Flooring.

Trénink a rozvoj

Rozvíjejte se

Ve společnosti Forbo Flooring skutečně podporujeme osobní rozvoj. Dodržujeme zásady organizace „Investors in People“ a získali jsme její certifikát, udělovaný společnostem, které investují do rozvoje svých pracovníků. Nabízíme příležitosti ke zlepšování vašich funkčních znalostí a dovedností, ale také osobních, manažerských schopností a dovedností v oblasti vedení lidí. Na našich místních webových stránkách nabízíme více informací o příležitostech v konkrétních zemích.

Forbo Expo

Poznejte své kolegy

Toto jsou vaši kolegové

Ve společnosti Forbo Flooring Systems zaměstnáváme přibližně 3 000 lidí po celém světě. Tito lidé působí v nejrůznějších oblastech od výroby, řízení jakosti, přes údržbu, výzkum a vývoj, nákup či logistiku až po marketing, komunikaci, prodej, finance a účetnictví a lidské zdroje na provozní a rovněž mezinárodní úrovni.

Colleagues

Benefity

Máme toho hodně co nabídnout

Nabízíme atraktivní balíčky zaměstnaneckých výhod, které se v jednotlivých lokalitách liší. Patří mezi ně například: slevy na pojištění pro zaměstnance (včetně zdravotní péče), penzijní připojištění, slevy na produkty Forbo.
Více informací naleznete v sekci kariéry na stránkách příslušné země.

Working for Forbo