Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Pracovať u Forbo Flooring Systems

Spoločnosť Forbo Flooring Systems je globálnym hráčom na poli prírodného linolea, vinylov, textilných krytín, zamatového vinylu a vstupných čistiacich systémov. Sme súčasťou skupiny Forbo, ktorá je zalištovania na švajčiarskej burze.

Working for Forbo

Forbo Flooring, kto sme

Kto sme

Sme poskytovateľ globálneho, inovatívneho a dizajnovo orientovaného riešenia podlahových krytín so srdcom pre našich ľudí, planétu, produkty a zákazníkov po celom svete. Môžeme tak robiť vďaka inšpirácii a odhodlanie viac ako 3 000 zamestnancov.

Working for Forbo
Working for Forbo

Kde sme

Máme výrobné závody a obchodné zastúpenie vo viac ako 20 krajinách

To máme radi - a čo vy?

Investujete do našich ľudí a ponúkame im podnetné, príjemné a bezpečné pracovné prostredie. Chceme, aby naši ľudia boli v sektore tými nejzasvěcenějšími, najskúsenejšími a najdôveryhodnejšími partnerov, ktorí sa zameriavajú na rozvoj. Zdieľame tri hodnoty, ktoré sú pre nás najdôležitejšie:

Inšpirácia: prepnúť všetky naše zmysly na "príjem". Byť zvedaví na všetko, čo ľudí posúva ďalej. Byť vždy o jeden nápad a jeden krok napred. Premýšľať nad lepším riešením, ale nie nad problémami. Vedieť, čo je dôležité a zamerať sa na to. Prijímať rozhodnutia s porozumením a víziou. Robiť veci jednoducho a prirodzene. Prísť s niečím novým a vytvoriť niečo špeciálne. Prostredníctvom nadšenie motivovať seba aj ostatných k akcii.

Odvaha: byť nároční, predovšetkým sami k sebe. Hovoriť nie priemeru a áno tomu najlepšiemu. Myslieť jasne, prijímať rozhodné opatrenia. Veriť vo vlastné schopnosti. Chopiť sa príležitosti skôr, než sa k nej dostanú ostatní. Bojovať o to najlepšie riešenie, neprijímať niečo, čo "stačí". Konať rýchlo a presne. Používať jasný a priamy jazyk. Ísť vlastnou cestou s radosťou a nadšením. Mať dostatok odhodlania a vytrvalosti k dosiahnutiu cieľov.

Starostlivosť: brať seba aj ostatných s humorom a rešpektom. Rozpoznávať očakávania a potreby skôr, než budú vyjadrené. Zdieľať hodnoty a objasňovať ich na príkladoch. Byť silní a dávať silu ostatným. Stáť si za svojím slovom a spoločne kráčať do budúcnosti. Prijímať zodpovednosť za situáciu. Starať sa o detaily a budovať dôveru. Budovať dlhodobé a hodnotné vzťahy.

Ak sa chcete dozvedieť viac o systémoch Forbo Flooring, prečítajte si prosím sekciu "O nás"

Working for Forbo

Naša organizácia

Creating better environments

Udržateľnosť máme na srdci

Náš záväzok vytvárať lepšie prostredie znamená starať sa o blaho našich ľudí, ľudí, ktorí kupujú naše produkty, ako budúcnosť našej planéty. Berieme ho veľmi vážne a stojí v jadre všetkého, čo robíme. Prečítajte si viac o našich vyhláseniach na našej stránke venovanej životnému prostrediu. Kliknite tu

Working for Forbo

Spojte sa s nami

social media