Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

SEGMENTY

V závislosti od oblasti použitia sú doporučované odlišné typy podláh, ktoré poskytnú v danom priestore najlepšiu funkčnosť. Nižšie si môžete vybrať z rôznych segmentov a pozrieť sa, ktoré podlahoviny z portfólia spoločnosti Forbo Flooring sú doporučované pre danú oblasť.

 • Colorex

  Zdravotníctvo

  Zdravotníctvo

  S milióny metrov štvorcových podláh inštalovaných v zdravotníckych zariadení je Forbo jednou z popredných spoločností, pokiaľ ide o skúsenosti a pochopenie problematiky aj potrieb oblasti zdravotníctva, čo sa týka podlahových krytín.

 • Marmoleum

  Starostlivosť o seniorov

  Starostlivosť o seniorov

  Uvedomujeme si, že pokiaľ ide o výber vhodnej podlahy pre zariadenia starostlivosti o seniorov, rozhodovanie nie je len o funkčnosti a úžitkových vlastnostiach. Okrem zaistenia odolnosti povrchu voči každodennej záťaži je tiež nutné vytvoriť prostredie, kde sa ľudia budú cítiť príjemne a uvoľnene.

 • Marmoleum

  Školstvo

  Školstvo

  Od podláh vo vzdelávacích zariadeniach, od materských škôlok až po univerzity, je očakávaný predovšetkým atraktívny vzhľad, trvanlivosť, ľahká údržba a bezpečnosť. Odolnosť a hygiena sú tiež dôležité na miestach využívaných deťmi a mladistvými.

 • Marmoleum

  Kancelárie

  Kancelárie

  Pokiaľ ide o renováciu komerčných nehnuteľností, vieme, že potrebujete podlahy rýchlo a v rámci stanoveného rozpočtu. Či už pracujete v nabitom programe a potrebujete vašu podlahu rýchlo, alebo hľadáte dizajnové riešenie podláh, ktoré zhodnotí váš majetok, alebo potrebujete riešenie podláh pre celú svoju budovu. Z portfólia spoločnosti Forbo si ľahko vyberiete ideálne krytinu, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám.

 • Allura

  Pohostinstvo a voľný čas

  Pohostinstvo a voľný čas

  Dojmy návštevníkov voľnočasového zariadenia nie sú ovplyvňované zďaleka len tým, kvôli čomu zákazník prichádza. Vplyv usporiadanie a celkového prostredia interiéru zohráva kľúčovú úlohu, pokiaľ ide o zážitok z návštevy. Od ich prvého dojmu pri vstupe do budovy, až po to, kde sa naje alebo nakúpi. Z portfólia spoločnosti Forbo si ľahko vyberiete perfektný krytinu, ktorá udá tón vášmu podnikania.

 • Retail_Thumbnail

  Obchody

  Obchody

  Dojmy zákazníkov z obchodu nie sú ovplyvňované len produktom, ktorý chce kúpiť. Vytvoriť perfektné prostredie, v ktorom sa budú cítiť uvoľnene a pohodlne je kľúčové. Od prvého dojmu, keď vstúpi, ku ľahké navigáciu. Z portfólia produktov spoločnosti Forbo si ľahko vyberiete perfektný podlahu, ktorá sa bude hodiť k atmosfére vášho obchodu.

 • Marmoleum Aquajet

  Verejné budovy

  Verejné budovy

  Spolupracujeme s manažérmi mnohých vládnych nehnuteľností a budov a zariadení patriacich miestnym orgánom - spoločnosť Forbo v súčasnosti pomáha klientom vo verejnom sektore dosahovať neustále výhodného riešenia z hľadiska pomeru cena / výkon vďaka plne integrovanému sortimentu produktov jediného spoľahlivého dodávateľa za podpory špecializovaného Key Account tímu.

 • Tessera

  Sociálne bývanie

  Sociálne bývanie

  Keď ide o veľké stavebné projekty, sme si vedomí, že potrebujete viac než len dodávateľa. Naše skúsenosti v oblasti spolupráce a účasti na raných fázach rozsiahlych projektov nám umožňujú poskytovať individuálnu podporu a pomoc pri výbere najvhodnejších produktov za výhodné ceny, ktoré splnia vaše požiadavky.

 • Industry_Thumbnail

  Priemysel

  Priemysel

  Forbo znamená záruku funkčnosti vo všetkých priemyselných odvetviach od elektroniky a farmaceutickej výroby až po laboratória. Podlahy Forbo ponúkajú kompletný rad produktov s antistatickými, akustickými, vodivými, vodeodolnými, protišmykovým, bakteriostatickými a bakteriocidními vlastnosťami. Rad produktov Forbo zahŕňa celkové riešenie pre prakticky každý typ aplikácie.

 • Transport_Thumbnail

  Transport

  Transport

  Forbo ponúka rôzne riešenia podlahových krytín pre dopravné prostriedky. Okrem výroby širokej škály pružných podlahových krytín, Forbo tiež vyrába vlastné lepidlá, zváracie šnúry (vrátane unikátnej svietiace zváracie šnúry) a ďalší inštalačný materiál, ktorý ponúka kompletné riešenie pre priemysel.

 • Furniture Linoleum

  Ostatné

  Ostatné

  Ak budete mať záujem začleniť naše výrobky do vašich výrobkov, ponúkame rad možností.

 • Marmoleum

  Sport

  Sport

  Pokiaľ ide o centrá pre šport a voľný čas, vieme, že bezpečnosť a pohodlie klientov je najvyššou prioritou. Ponúkame kompletný sortiment podlahových krytín, ktoré vyhovejú vašim požiadavkám a zároveň budú štýlové a prispôsobí sa dizajnu vášho centra.