Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

SEGMENTY

V závislosti od oblasti použitia sú doporučované odlišné typy podláh, ktoré poskytnú v danom priestore najlepšiu funkčnosť. Nižšie si môžete vybrať z rôznych segmentov a pozrieť sa, ktoré podlahoviny z portfólia spoločnosti Forbo Flooring sú doporučované pre danú oblasť.

 • Colorex

  Zdravotníctvo

  Zdravotníctvo

  S milióny metrov štvorcových podláh inštalovaných v zdravotníckych zariadení je Forbo jednou z popredných spoločností, pokiaľ ide o skúsenosti a pochopenie problematiky aj potrieb oblasti zdravotníctva, čo sa týka podlahových krytín.

 • Marmoleum

  Starostlivosť o seniorov

  Starostlivosť o seniorov

  Uvedomujeme si, že pokiaľ ide o výber vhodnej podlahy pre zariadenia starostlivosti o seniorov, rozhodovanie nie je len o funkčnosti a úžitkových vlastnostiach. Okrem zaistenia odolnosti povrchu voči každodennej záťaži je tiež nutné vytvoriť prostredie, kde sa ľudia budú cítiť príjemne a uvoľnene.

 • Marmoleum

  Školstvo

  Školstvo

  Od podláh vo vzdelávacích zariadeniach, od materských škôlok až po univerzity, je očakávaný predovšetkým atraktívny vzhľad, trvanlivosť, ľahká údržba a bezpečnosť. Odolnosť a hygiena sú tiež dôležité na miestach využívaných deťmi a mladistvými.

 • Marmoleum

  Kancelárie

  Kancelárie

  Pokiaľ ide o renováciu komerčných nehnuteľností, vieme, že potrebujete podlahy rýchlo a v rámci stanoveného rozpočtu. Či už pracujete v nabitom programe a potrebujete vašu podlahu rýchlo, alebo hľadáte dizajnové riešenie podláh, ktoré zhodnotí váš majetok, alebo potrebujete riešenie podláh pre celú svoju budovu. Z portfólia spoločnosti Forbo si ľahko vyberiete ideálne krytinu, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám.

 • Allura

  Pohostinstvo a voľný čas

  Pohostinstvo a voľný čas

  Dojmy návštevníkov voľnočasového zariadenia nie sú ovplyvňované zďaleka len tým, kvôli čomu zákazník prichádza. Vplyv usporiadanie a celkového prostredia interiéru zohráva kľúčovú úlohu, pokiaľ ide o zážitok z návštevy. Od ich prvého dojmu pri vstupe do budovy, až po to, kde sa naje alebo nakúpi. Z portfólia spoločnosti Forbo si ľahko vyberiete perfektný krytinu, ktorá udá tón vášmu podnikania.

 • Retail_Thumbnail

  Obchody

  Obchody

  Dojmy zákazníkov z obchodu nie sú ovplyvňované len produktom, ktorý chce kúpiť. Vytvoriť perfektné prostredie, v ktorom sa budú cítiť uvoľnene a pohodlne je kľúčové. Od prvého dojmu, keď vstúpi, ku ľahké navigáciu. Z portfólia produktov spoločnosti Forbo si ľahko vyberiete perfektný podlahu, ktorá sa bude hodiť k atmosfére vášho obchodu.

 • Marmoleum Aquajet

  Verejné budovy

  Verejné budovy

  Spolupracujeme s manažérmi mnohých vládnych nehnuteľností a budov a zariadení patriacich miestnym orgánom - spoločnosť Forbo v súčasnosti pomáha klientom vo verejnom sektore dosahovať neustále výhodného riešenia z hľadiska pomeru cena / výkon vďaka plne integrovanému sortimentu produktov jediného spoľahlivého dodávateľa za podpory špecializovaného Key Account tímu.

 • Tessera

  Sociálne bývanie

  Sociálne bývanie

  Keď ide o veľké stavebné projekty, sme si vedomí, že potrebujete viac než len dodávateľa. Naše skúsenosti v oblasti spolupráce a účasti na raných fázach rozsiahlych projektov nám umožňujú poskytovať individuálnu podporu a pomoc pri výbere najvhodnejších produktov za výhodné ceny, ktoré splnia vaše požiadavky.

 • Industry_Thumbnail

  Priemysel

  Priemysel

  Forbo znamená záruku funkčnosti vo všetkých priemyselných odvetviach od elektroniky a farmaceutickej výroby až po laboratória. Podlahy Forbo ponúkajú kompletný rad produktov s antistatickými, akustickými, vodivými, vodeodolnými, protišmykovým, bakteriostatickými a bakteriocidními vlastnosťami. Rad produktov Forbo zahŕňa celkové riešenie pre prakticky každý typ aplikácie.

 • Transport main image

  Transport

  Transport

  Forbo ponúka rôzne riešenia podlahových krytín pre dopravné prostriedky. Okrem výroby širokej škály pružných podlahových krytín, Forbo tiež vyrába vlastné lepidlá, zváracie šnúry a ďalší inštalačný materiál, ktorý ponúka kompletné riešenie pre priemysel.

 • Furniture Linoleum

  Ostatné

  Ostatné

  Ak budete mať záujem začleniť naše výrobky do vašich výrobkov, ponúkame rad možností.

 • Marmoleum

  Sport

  Sport

  Pokiaľ ide o centrá pre šport a voľný čas, vieme, že bezpečnosť a pohodlie klientov je najvyššou prioritou. Ponúkame kompletný sortiment podlahových krytín, ktoré vyhovejú vašim požiadavkám a zároveň budú štýlové a prispôsobí sa dizajnu vášho centra.