Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Prehľad noviniek spoločnosti Forbo Flooring Systems

Stáhněte si tiskové zprávy o posledních novinkách v portfoliu společnosti Forbo Flooring Systems.


Eternal

Dizajnový vinyl Eternal v rolkách nie je len ďalší kolekcií vinylov

Spoločnosť Forbo Flooring Systems predstavuje svoju novú kolekciu dizajnového vinylu Eternal v roliach, ktorá má všetko pre každého. Eternal je univerzálna podlahová krytina sa širokou škálou dekorov a univerzálne oblastí použitia. Táto kolekcia záťažového vinylu môže byť použitá v každom type segmente. Či už je to vo vzdelávaní, oblasť voľného času a pohostinstvá, sociálnej starostlivosti alebo obchodu, vždy je tu dizajn, ktoré splnia dané požiadavky.

Eternal digitally printed Rainbow

Tlačová správa

 • Press release Eternal

  Tlačová správa
  Stiahnuť si tlačovú správu k tomuto článku.

Hrajte sa s kolekciou Marmoleum Modular

Hrajte sa s novou kolekciou Marmoleum Modular

Mnoho druhov podlahových krytín už existuje v modulárnej forme: drevo, kameň, keramika alebo kobercové štvorce. Všetky ponúka rôzne spôsoby, ako vytvárať podlahy s ich vlastnou identitou. U krytiny Marmoleum® teraz máte rovnakú možnosť a navyše sa jedná o prírodný spôsob.

Spoločnosť Forbo Flooring Systems predstavuje novú kolekciu Marmoleum v nečakanom formáte.

Marmoleum Modular lines

Tlačová správa pre Marmoleum Modular

 • Press release Marmoleum Modular

  Marmoleum Modular
  Download press release

Flotex bionický výkon

Flotex Bionický výkon

Flotex je vysoko moderná textilná krytina, ktorá vyzerá na pohľad i dotyk ako koberec, avšak bez akýchkoľvek negatívnych vlastností spájaných s textilnými krytinami. Rovnako tak funguje ako pružná krytina s povrchom pripomínajúcim velúr, ktorý je komfortný pre chôdzu, poskytuje pocit tepla pod nohami a má vynikajúce protišmyklavé a akustické vlastnosti.

Bionic technológia kombinuje poznatky zo štúdia živých organizmov a prírodných systémov s ľudskými produkty a procesy pri vývoji nových produktov. Tento presun technológie a inšpirácie žijúci faunou a flórou pomáha vytvárať optimalizované a vysoko efektívne produkty.

Flotex colour

Tlačová správa pre Flotex

 • Press release Flotex collection 2014

  Flotex bionický výkon
  Stiahnuť si tlačovú správu.

Kolekcie luxusných vinylových dielcov

Nová kolekcia luxusných vinylových dielcov Allura

Predstavte si drevenú podlahu bez triesok, prasklín, zosychanie, vŕzganie alebo takú, ktorá je farebne stála na slnku. Prestavte si kamennú či keramickú podlahu, ktorá sa nezlomí, je komfortná a poskytuje pocit tepla pod nohami. Alebo uvažujte o kovu, ktorý nehrdzavie, ľahko sa reze alebo o sklu, po ktorom sa príjemne chodí. Vitajte vo svete luxusné vinylových dielcov, alebo ak chcete LVT, prípadne dizajnového vinylu, ako sa tejto skupine krytín najčastejšie hovorí.

Skutočne Forbo
Nová kolekcia Forbo Allura LVT je živá mnohostranná rad podlahovej krytiny, ktorá posúva svet luxusných vinylových dielcov na ďalšiu úroveň sofistikovanosti a funkčnosti. Allura je najmodernejšia kolekcia drevených, kamenných a abstraktných designov, navrhnutá priamo medzinárodným tímom dizajnérov spoločnosti Forbo Flooring. Dekory kolekcie Allura nie sú iba transponované z tlačovej databanky, ale sú naozaj unikátne, predstavujú roky skúseností s vývojom podlahových vzorov.

Allura

Zlatý certifikát pre sklad spoločnosti Forbo Flooring

Zlatý certifikát LEED pre sklad Forbo


Forbo Flooring Systems je prvou spoločnosťou, ktorá získala zlatý certifikát LEED pre svoj sklad v Holandsku. Sklad Forbo s certifikátom LEED bol tiež nominovaný na LEED projekt roka a spoločnosť bola nominovaná na ocenenie Leadership Award pre výrobcov.

Press MXD

Tlačová správa pre Zlatý certifikát LEED

 • Leed Gold certificate

  Tlačová správa
  Stáhnout si tiskovou zprávu k tomuto článku.

 • Leed certificate

  Certifikát Leed
  Stiahnuť kópiu certifikátu LEED