Zvoľte svoju krajinu

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Naima pracuje jako projektová manažerka marketingové komunikace a do společnosti nastoupila v roce 1999.

Má kariéra ve společnosti Forbo Sarlino

V roce 1999 jsem začala pracovat ve společnosti Forbo Sarlino jako dočasná náhrada za zaměstnance z různých oddělení (lidské zdroje, technické oddělení a marketing). V té době mi bylo 23 let a právě jsem končila studium mezinárodního obchodu. Mým cílem bylo pracovat v oddělení exportu.
Po několika změnách práce jsem pár měsíců pracovala jako asistentka prodeje v exportním oddělení jedné z nejslavnějších společností vyrábějících šampaňské. Pak mi v roce 2001 volali ze společnosti Forbo a požádali mě, abych u nich nastoupila do oddělení exportu.
Společnost Forbo byla v oblasti Reims renomovanou společností a mně konkrétně lákal její mezinárodní rozměr.
Po několika letech v tomto oddělení jsem dostala příležitost se přesunout do provozního oddělení. Dostala jsem pozici asistentky provozního ředitele a v této funkci pracovala devět let.
Minulý rok mě oslovilo marketingové oddělení, které chtělo zlepšit vnitropodnikovou komunikaci mezi provozem a dalšími úseky. Přestup do tohoto oddělení pro mě znamenal novou příležitost.

Má současná práce

Na pozici projektové manažerky marketingové komunikace nyní pracuji jeden rok. Připravuji a rozvíjím nové komunikační nástroje v souladu s prodejní strategií (marketingové knihy, filmy... atd.).

Co se mi na této pozici opravdu líbí, je rozměr vztahů, a to jak na externí, tak interní úrovni (komunikační agentura). Na mé aktuální roli se mi obzvlášť líbí aspekt týmové práce; rozmanitost členů týmu významně přispívá k produktivnímu pracovnímu prostředí.

A co se mi skutečně líbí na společnosti Forbo obecně, je fakt, že jsem vždy měla důvěryhodný vztah se svými nadřízenými a vždy jsem se mohla spolehnout na jejich podporu.

Komunikace je pro mě novou oblastí a jsem opravdu ráda, že i v této oblasti mohu dále rozvíjet své znalosti. Mým dalším cílem je možná doplnit tuto pozici o mezinárodní rozměr.