Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

synergy
seagrass

Forbo Synergy Seagrass piedāvā aizraujošu klāstu ar lokšņu izmēra paklāja un vinila flīzēm ar lineāru Seagrass dizainu. Šī klāsta toņi variē no gaišiem līdz tumšiem, un loksnes ir pieejamas 20x100 cm formātā, kas ir unikāls mūsu paklājflīžu piedāvājumā.

Allura Flex un Tessera paklājflīžu kombinācija piedāvā plašas iespējas, veidojot satriecošus un unikālus grīdas dizainus. Ideāls risinājums, ja vēlaties izcelt savu biroju.

Materiāli

Synergy Seagrass

Par Synergy

3 dizaini, 3 formas, 3 tekstūras:

... 1 holistiska darba vides grīdas segumu kolekcija. Forbo Synergy paver plašas iespējas satriecošu grīdas dizainu izveidē, pateicoties modulārajam formātam, daudzpusīgajai funkcionalitātei, kā arī aizraujošajām tekstūrām un krāsu gammām.

Tessera un Allura kombinācija
Kolekcijā Synergy ir apvienotas Tessera paklājflīzes un Allura Flex vinila flīzes, piedāvājot 3 dizaina elementus 1 klāstā: «Seagrass» lokšņu formātā, spilgto «Hybrid» ar izteiksmīgu tekstūru lielu taisnleņķa flīžu formātā un vienkāršo «Marble» dizainu tradicionālajā kvadrāta flīžu formātā. Katru no šiem 3 elementiem papildina Tessera Clarity klāsta tīrās krāsas.

Akustisks komforts un uzticamība
Synergy piedāvā ne tikai inovatīvu tekstūru un formātus. Šis grīdas segums nodrošina plašu funkcionalitāti, kas ir neatņemama moderna biroja sastāvdaļa. Tessera paklājflīzes ir teicama izvēle, ja vēlaties panākt akustisku komfortu un tīkamas sajūtas zem pēdām. Allura Flex vinila flīžu kopšanas īpašības un uzticamība padara tās ideāli piemērotas zonām, kurās uz grīdas mēdz nonākt ēdiens vai dzērieni, kā arī paredzama intensīva riteņu noslodze.

Vienkārša ieklāšana
Visas Synergy grīdas seguma flīzes var vienkārši ieklāt, izmantojot vienu un to pašu līmi, un tās var klāt blakus bez savienojošām pārejas joslām, papildu profiliem vai neērtām un dārgām pamatnes konstrukcijām.

Apskatiet Synergy ieklāšanas video:


Rūpējoties par veselību (Committed to the Health of One)
Veicinot Forbo «Committed to the Health of One» programmas mērķu īstenošanu, Forbo Synergy grīdas segums pārsniedz gaisa kvalitātes standartus un tiek ražots rūpnīcās, kas saņēmušas SA8000 sertifikātu, kas ir viens no pasaules augstākajiem sociālajiem standartiem.

Lasīt vairāk sadaļā "rūpes par apkārtējo vidi"

Synergy office flooring

Video

Video

Apskatīt Video par Tessera paklājflīžu un Allura Flex LVT ieklāšanu.

Tīrīšana & kopšana

Tīrīšana & kopšana

Informāciju par materiāla tīrīšanu un kopšanu atradīsiet sadaļā - Lejupielādes

Synergy tiles

Tehniskā informācija

Synergy technical specifications

Ieklāšana

Synergy ieklāšana

Apskatīt Synergy ieklāšanas video.