Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera struktur 2 linear

Struktur 2 Linear paklājflīzēm ir tonālas svītras ar maigu tekstūru, kas grīdas dizainam piešķir siltuma sajūtu un interesantu vizuālo efektu. Sešus svītrainos dizainus pievilcīgos neitrālos toņos var izmantot atsevišķi vai kombinācijā ar Struktur 1 paklājflīzēm, lai radītu izsmalcinātus dizaina akcentus un klusinātu eleganci.

Struktur 2 Linear kolekcijas 50 x 50 cm flīzes var ieklāt ceturtdaļpagriezienā, monolīti, ķieģeļu rakstā vai ar nobīdi, piešķirot variācijas iespējas un daudzveidību jebkuram interjera dizainam.

• 100% krāsots poliamīds 6, kas nodrošina 33. klases izturību un krāsas noturību
• Satur 65 % otrreizēji pārstrādātu materiālu, rēķinot pēc masas
• Akustiskā vērtība ar 17 dB lielu samazināta trokšņa vadības rādītāju
• Viegli kombinējamas ar Allura Flex dizaina vinila loksnēm un flīzēm

Materiāli

Tessera Struktur 2 linear

  Ekomarķējums un sertifikācija

  100% caurskatāma sertifikācija

  Lai pierādītu mūsu paklājflīžu ekoloģiskumu, Forbo izmanto vairākus novērtējumus. Pirmais no tiem ir aprites cikla izvērtējums (Life Cycle Assessment — LCA), kā rezultātā tiek noformēta izstrādājuma vides deklarācija (Environmental Product Declaration — EPD). Šī deklarācija, kas ir pārskatāma un trešo personu apstiprināta, ir balstīta uz tehniku, kas novērtē produkta aprites cikla ietekmi uz vidi visos posmos, sākot no izejvielu ieguves, materiālu apstrādes, ražošanas, izplatīšanas, pielietojuma, labošanas un apkopes līdz pat likvidēšanai vai otrreizējai pārstrādei.

  Šajā pārskatā tiek ņemti vērā visi tālāk minētie aspekti: izejmateriālu ieguves ietekme uz vidi, elektroenerģijas izmantošana un efektivitāte, materiālu un ķīmisko vielu sastāvs, gaisā, augsnē un ūdenī atstātās emisijas, kā arī atkritumu daudzums.

  Paklājflīžu EPD deklarācijas var apskatīt šeit

  GUT marķējums
  Forbo Flooring paklājflīzes ir saņēmušas GUT uzlīmi. Tas nozīmē, ka visas Tessera kolekcijas ir izturējušas jaunākās un nopietnākās pārbaudes attiecībā uz ķīmiskajām vielām un emisijām, lai nodrošinātu patērētāju drošību.

  Vairāk informācijas par GUT marķējumu atradīsiet šeit

  Paklājflīžu GUT sertifikāti

  Environmental Product Declaration

  Struktur 2

  Svītraini dizaini neitrālos toņos

  Struktur kolekcija rada labsajūtas un līdzsvara sajūtu — tā ir stabila pamatne, kurā ir vieta arī izaugsmei. Tā kā apstākļi mainās, var nākties palūkoties ar svaigu aci un veikt pielāgošanu, lai piešķirtu elastīgumu un interesantu vizuālo efektu, vienlaikus pieturoties pie kopīgajām vērtībām.

  Tessera Struktur 2 Linear paklājflīzēm ir mikroplūksnu šķiedru konstrukcija — tā ir cilpiņu šķiedra ar ļoti ciešu zema līmeņa konstrukciju, kas rada izturīgu un autentisku gluda klājuma tekstūru.

  Sešus svītrainos dizainus pievilcīgos neitrālos toņos var izmantot atsevišķi vai kombinācijā ar Struktur 1 paklājflīzēm, lai radītu izsmalcinātus dizaina akcentus un klusinātu eleganci. Katrs Struktur 2 Linear dizains saskan ar divām krāsām no Struktur 1 klāsta, lai varētu veidot maigu tonālu svītru dizainu. Kopīgie pavedienu elementi panāk to, ka abas Struktur kolekcijas viena otru lieliski papildina.

  Struktur 2 Linear var kombinēt arī ar citiem Forbo materiāliem, lai radītu skaistus un praktiskus grīdas segumus jebkurai videi. Tessera paklājflīzes var viegli ieklāt kombinācijā ar Allura Flex vinila loksnēm un flīzēm, izmantojot to pašu līmi vai Allura Ease opcijas bez līmes; nav nepieciešamas pārejas joslas, papildu profili vai sarežģīta pamatnes sagatavošana.

  Struktur 2 Linear kolekcijas 50 x 50 cm flīzes var ieklāt ceturtdaļpagriezienā, monolīti, ķieģeļu rakstā vai ar nobīdi, piešķirot variācijas iespējas un daudzveidību jebkuram interjera dizainam.

  Tessera Struktur 2 close up

  Attēli

  Tessera Struktur 2 Linear attēli

  Te jūs atradīsit dažādu Struktur 2 Linear dizainu fotoattēlus.
  Smelieties iedvesmu no dažādajām ieklāšanas iespējām un kombinācijām ar citiem Forbo grīdas segumu produktiem.

  NCS & LRV

  NCS & LRV

  Lejuplādēt Tessera Struktur 2 Linear LRV & NCS kodus

  LRV
  Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, pēc kuriem izvēlēties krāsu. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100%, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu. Tas ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

  NCS
  NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu, neskatoties uz to, vai tā ir standarta krāsa vai vien no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.

  LRV and NCS values

  Tehniskā informācija

  Tessera Struktur 2 Linear