Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera struktur 1

Laiku pa laikam mums nepieciešams atvilkt elpu, visu pārdomāt un koncentrēties uz svarīgākajām lietām. Mums ir jāatrod laiks, lai atjaunotu līdzsvaru un novērtētu vienkāršākas un skaidrākas eksistences vērtību un viengabalainību. Tessera Struktur 1 flīzes rada līdzīgu labsajūtas un līdzsvara sajūtu. Struktur 1 paklājflīžu kolekciju raksturo šādas īpašības:

• izsmalcinātās, kompaktās, gludi strukturētās paklājflīzes Struktur 1 rada patīkamu atmosfēru un askētisku interjera vidi, kurā apstājies laiks,
• 350 gsm šķiedras svars rada izturīgu un autentisku gluda klājuma tekstūru,
• 100% krāsots poliamīds 6, kas nodrošina 33. klases izturību un krāsas noturību,
• 50 x 50 cm flīžu formāts ceturtdaļpagrieziena klājumam (monolīta ieklāšana ir lietotāja ziņā, bet netiek garantēti neredzami savienojumi),
• satur 65 % otrreizēji pārstrādātu materiālu, rēķinot pēc masas,
• akustiskā vērtība ar 17 dB lielu trokšņa slāpēšanas rādītāju.

Materiāli

Tessera Struktur 1

  Ekomarķējums un sertifikācija

  100% caurskatāma sertifikācija

  Lai pierādītu mūsu paklājflīžu ekoloģiskumu, Forbo izmanto vairākus novērtējumus. Pirmais no tiem ir aprites cikla izvērtējums (Life Cycle Assessment — LCA), kā rezultātā tiek noformēta izstrādājuma vides deklarācija (Environmental Product Declaration — EPD). Šī deklarācija, kas ir pārskatāma un trešo personu apstiprināta, ir balstīta uz tehniku, kas novērtē produkta aprites cikla ietekmi uz vidi visos posmos, sākot no izejvielu ieguves, materiālu apstrādes, ražošanas, izplatīšanas, pielietojuma, labošanas un apkopes līdz pat likvidēšanai vai otrreizējai pārstrādei.

  Šajā pārskatā tiek ņemti vērā visi tālāk minētie aspekti: izejmateriālu ieguves ietekme uz vidi, elektroenerģijas izmantošana un efektivitāte, materiālu un ķīmisko vielu sastāvs, gaisā, augsnē un ūdenī atstātās emisijas, kā arī atkritumu daudzums.

  Paklājflīžu EPD deklarācijas var apskatīt šeit

  GUT marķējums
  Forbo Flooring paklājflīzes ir saņēmušas GUT uzlīmi. Tas nozīmē, ka visas Tessera kolekcijas ir izturējušas jaunākās un nopietnākās pārbaudes attiecībā uz ķīmiskajām vielām un emisijām, lai nodrošinātu patērētāju drošību.

  Vairāk informācijas par GUT marķējumu atradīsiet šeit

  Paklājflīžu GUT sertifikāti

  Environmental Product Declaration

  Attēlu galerija

  Tessera Struktur 1

  Tehniskā informācija

  Cilpiņu šķiedra

  Cilpiņu šķiedra

  Paklājflīzes ar standarta cilpiņu šķiedru ir radītas, lai saglabātu labu izskatu visintensīvāk noslogotajās telpās, piemēram, koridoros un uzņemšanas telpās. Cilpiņu šķiedru flīzes ar rakstu piedāvā izteiksmīgus iestrādātos rakstus un mūsdienīgu stilu, kas apvienots ar izturīgu konstrukciju.

  Loop pile construction