Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

TRĪS KOMBINĒJAMI KLĀSTI

Union kolekcija nodrošina elastīgus, praktiskus un viegli pielāgojamus risinājumus dažādiem interjeriem. Tessera trīs savstarpēji kombinējamie paklājflīžu klāsti nodrošina novatorisku darba vidi, kas veicina sadarbību, labsajūtu un produktivitāti.

Tessera Union

 • Tessera Infused, Harmony and Accord_4504_4604_4704
 • Tessera Infused, Harmony and Accord_4601_4710_4510_Chroma 3613
 • Tessera Infused, Harmony and Accord_4504_4604_4704

Union koncepcija

Līdzsvars vienotībā

Tessera Union paklājflīžu klāstā ir iekļauti trīs dizaina klāsti: dabiskais Accord raksts, maigie Harmony toņi un organiskais Infusion raksts — tie visi lieliski papildina citus izstrādājumus no Tessera klāsta, nodrošinot neierobežotas dizaina iespējas. Accord, Harmony un Infused paklājflīzēm piemīt faktūra, kas nodrošina struktūru un rakstu. Visiem Union kolekcijas klāstiem piemīt saskaņotas tekstila krāsas, toņi un praktiski dizaina stili. Union flīzes var gan izmantot atsevišķi, gan kombinācijās ar citiem krāsu variantiem un klāstiem, radot līdzsvarotu, nomierinošu un produktīvu vidi darba vietā.

Union koncepcija rada kopības sajūtu — atsevišķie kombinējamie elementi ir saskaņoti un līdzsvaroti. Atšķirīgās īpašības nekur nepazūd, taču kopums ir pārāks par tā daļu summu.

Tessera Infused

Tessera Infused kolekcija, kurā sapludināti dabas iedvesmoti elementi un apvienoti maigi organiski raksti un dabiskas struktūras, labi iederas sabiedrisku telpu interjerā. Infused virsma ar dažāda augstuma cilpiņām nodrošina praktisku un organisku dizainu lielām platībām.

• 720 gsm šķiedras svars nodrošina komfortu staigājot un izturīgumu
• 26 dB trokšņa slāpēšana nodrošina patīkamu klusumu telpā
• Satur 60 % otrreizēji pārstrādātu materiālu pēc masas
• Ieklāšana metode: monolīts, ceturtdaļapgrieziens vai bez noteikta virziena

Tessera Infused - 4504 linen ruffle
Tessera Infused_4504 linen ruffle
Tessera Infused_4504 linen ruffle

Tessera Accord

Harmonisko, mūsdienīgi ģeometrisko Tessera Accord veido līnijas, kas dabiski krustojas, radot vienotu, universāli pievilcīgu dizainu, kas būs piemērots jebkuram interjeram. Accord ir daudzlīmeņu "dizaina" cilpas, kas piešķir rakstam interesantu struktūru un tekstūras sajūtu, staigājot.

• 605 gsm šķiedras svars nodrošina komfortu staigājot un izturīgumu
• 24 dB trokšņa slāpēšana
• Satur 61 % otrreizēji pārstrādātu materiālu pēc masas
• Ieklāšanas metode: monolīts

Tessera Accord_4710 clover leaf
Tessera Accord_4710 clover leaf
Tessera Accord_4710 clover leaf

Tessera Harmony

Izsmalcināts un saskaņots dizains, kas sniedz miera un kontroles sajūtu — Tessera Harmony rada nomierinošu un produktīvu vidi, veicinot labsajūtu interjerā. Paklājflīzes ar dažāda augstuma cilpiņām rada elegantu divu toņu otas vilcienu efektu un ir piemērotas maza mēroga dizaina risinājumiem.

• 720 gsm šķiedras svars nodrošina komfortu staigājot un izturīgumu
• 25 dB trokšņa slāpēšana
• Satur 60 % otrreizēji pārstrādātu materiālu pēc masas
• Ieklāšanas metode: monolīts

Tessera Harmony_4601 morning song
Tessera Harmony_4601 morning song
Tessera Harmony_4601 morning song

Vairāk par kolekcijām:

 • Tessera Infused

  Tessera Infused

  paklājflīzes

  Tessera Infused

  Tessera Infused kolekcija atspoguļo dabas elementus un organiskus rakstus, kas iederēsies ikvienā interjerā.

 • Tessera Accord

  Tessera Accord

  paklājflīzes

  Tessera Accord

  Harmonisko, mūsdienīgi ģeometrisko Tessera Accord veido līnijas, kas dabiski krustojas, radot vienotu dizainu, kas būs piemērots jebkuram interjeram.

 • Tessera Harmony

  Tessera Harmony

  paklājflīzes

  Tessera Harmony

  A soft and balanced design, giving a sense of agreement and control, Tessera Harmony promotes a calming, more productive environment, increasing the sense of wellbeing in any interior scheme. Izsmalcināts un saskaņots dizains, kas sniedz miera un kontroles sajūtu — Tessera Harmony rada nomierinošu un produktīvu vidi, veicinot labsajūtu jebkādā interjerā.

Neierobežotas dizaina iespējas

Veidojot skaistas kombinācijas

Visi Union kolekcijas klāsti ir paredzēti izmantošanai sabiedriskās telpās. Katra kolekcija ir pieejama 12 krāsu kombinācijās un lieliski iederas interjera dizaina shēmās, kā arī sader ar citām Tessera kolekcijām. Visiem 3 Union kolekcijas paklājflīžu klāstiem piemīt saskaņotas tekstila krāsas, toņi un dizains, kas nodrošina maksimālu radošo brīvību un pielāgojamību.

6 neitrālie krāsu toņi katrā Union klāstā veido siltu paleti, kā arī ietver elementus, kas to sasaista ar Tessera Cloudscape, Inline un Layout kolekcijām. 6 krāsu akcenti tonāli saskan ar neitrālajiem toņiem: tie ir lieliski piemēroti smalku nianšu un krāsu ieviešanai dizainā.

Tessera paklājflīzes var apvienot arī ar citiem Forbo produktiem, lai radītu skaistus un praktiskus grīdas segumus jebkurai videi.

Tessera Union mood board pink purple

Infused, Accord un Harmony klāstu neitrālās krāsu kombinācijas ietver identiskus toņus, ļaujot veidot dažādas rakstu kombinācijas un viena toņa dizainus. Varat tās izmantot kopā ar citām saderīgām Tessera paklājflīzēm, tādējādi iegūstot vēl lielāku radošo brīvību.

Tessera Union mood board neutral grey

Standarta pelēkie un ogļu toņi

Tessera Union mood board neutral grey

Silti bēšie un neitrālie toņi

Infused, Accord un Harmony klāstu mūsdienīgie krāsu akcenti viens otru tonāli papildina, turklāt tos var paspilgtināt ar akcentiem un neitrālajiem toņiem no citiem Tessera klāstiem.

Tessera

Vēsi zilie un eleganti zilganzaļie toņi

Tessera Union mood board blue

Dabiski zaļie un dzeltenie toņi

Tessera & Allura

Vietās, kur jāuzlabo akustika vai komforts zem kājām vai kur vēlaties izveidot noteiktus dizaina akcentus (piemēram, sapulču telpās), varat eksperimentēt ar Allura un Tessera. Ļaujieties iztēlei un veidojiet vislabākos biroju, izklaides vai viesmīlības telpu dizainus ar šiem diviem grīdas segumu izstrādājumiem.

Tessera paklājflīzes var viegli ieklāt kombinācijā ar Allura Flex vinila loksnēm un flīzēm; nav nepieciešamas pārejas joslas, papildu profili un sarežģīta pamatnes sagatavošana.


Allura LVT kolekcijas

Allura 63843 63749_Tessera Cloudscape 3405_3407

Brošūra

Tessera paklājflīzes

Tessera paklājflīzes

Tessera paklājflīzes ir iecienīts grīdas segums, pateicoties to estētiskajam stilam un izcilajai kalpošanai intensīvas noslodzes apstākļos. Plašs variantu piedāvājums, tai skaitā cilpiņu šķiedru, griezto un cilpiņu šķiedru un dažādi kombinējami varianti — Tessera kolekcijā ir iekļauti gan mūsdienīgi, gan klasiski stili, vienkrāsaini un rakstaini varianti un spēcīgas krāsu kombinācijas, kas nodrošina plašu pielāgojamību komerciālo un publiskā sektora telpu dizaina veidošanā.

Forbo Flooring paklājflīzēm ir piešķirts GUT marķējums. Tas nozīmē, ka mūsu Tessera klāstu izstrādājumiem ir sekmīgi veiktas jaunākās un stingrākās pārbaudes saistībā ar ķīmisko sastāvu un izmešiem, nodrošinot patērētāju drošību.

Tessera Cloudscape
Tessera Basis Pro
Tessera Layout & Outline
Tessera Struktur

Paklājflīžu priekšrocības

Mūsdienu pielāgojamie biroji ir paredzēti biežai izkārtojumu maiņai. Modulārās grīdas sistēmas var ātri pielāgot jaunajām prasībām, samazinot pārkārtojumu veikšanas izmaksas. Vietās, kur ieklātas paklājflīzes, izmaiņu veikšana sakaru, elektroapgādes un citās zemgrīdas sistēmās ir vienkārša, jo minētās sistēmas ir viegli aizsniedzamas.

• Saskaņotas krāsas maksimāli pielāgojamam dizainam
• Ātrāka ieklāšana
• Samazināts pārpalikumu apjoms pēc ieklāšanas
• Iespēja nomainīt bojātās vai netīrās flīzes
• Nodiluma rotācija pagarina grīdas seguma mūžu
• Remontdarbi, minimāli traucējot darba ritmu
• Savietojamība ar pieejas sistēmām

Ilgtspējība

Mūsu ambīciju balsti

Pārredzamība
Pārredzamība ir visa pamatā, lai izdarītu pareizās ar apriti saistītās izvēles. Dzīves cikla novērtējumi kalpo par pastāvīgu vadlīniju tam, vai visu darām pareizi, un mēs turpinām virzīt nozari pretī jauniem vides standartiem. Mūsu izstrādājuma vides deklarācijas (EPD) ir trešo pušu sertificētas, tādējādi nodrošinot pilnu pārskatāmību.

Aprite
Patiesa aprite ir nepārtraukta. Aprites aspektu mēs ņemam vērā it visā, ko darām. Ar izstrādes procesa un materiālu izvēles palīdzību mēs izstrādājam produktus, kurus dzīves cikla beigās ir iespējams pārstrādāt.

Atjaunojamība
Mūsu mērķis ir kļūt par uzticamu partneri, kas piegādā no pārstrādājamiem izejmateriāliem izgatavotus aprites principam atbilstošus grīdas segumus.

Uzziniet vairāk par Forbo ilgtspējības programmu Going Round Moving Forward

Going Round Moving Forward

Vairums mūsdienās izmantoto grīdas segumu sistēmu un būvmateriālu ietekmē apkārtējo vidi. Pareizi izvēlēts grīdas segums var palīdzēt samazināt emisijas un atkritumu daudzumu — tādēļ mēs vēlamies piedāvāt ilgtspējīgākus risinājumus.

Highly durable and fit-for-purpose solutions

Vislielākais pārstrādātu materiālu saturs

Pēc masas mūsu paklājflīzes ir vienas no pārstrādātākajām paklājflīzēm nozarē. Vidēji pārstrādātu materiālu procentuālais saturs pēc masas ir vismaz 57 %. Daži mūsu klāsti, piemēram, Create Space 1, satur pārstrādātus materiālus pat 75 % apmērā pēc masas.

Mēs ražojam arī dažādi kombinējamas flīzes, kuru uzstādīšanā radītais atkritumu daudzums ir mazāks par 2 %. Ieklājot dažādi kombinējamas flīzes, ir iespējams nomainīt nolietotākās grīdas daļas, neietekmējot kopējo dizainu.

Mēs eksperimentējam ar nokalpojušu materiālu risinājumiem, īpaši tiem, kas ietver flīžu tekstila kārtas atdalīšanu no pamatnes.

Ilgtspējīga ražošana

• Visas Tessera plūksnotās paklājflīzes tiek ražotas ISO 14001 sertificētā rūpnīcā, izmantojot 100 % atjaunojamo enerģiju (zaļo elektroenerģiju un biogāzi)
• Ražotājs ir SA8000 sertificēts grīdas segumu uzņēmums
• Tessera paklājflīžu sastāvā ir vismaz 57 % otrreizēji pārstrādātu materiālu pēc masas
• Ultraskaņas griešanas process salīdzinājumā ar tradicionālajām presēšanas metodēm ļauj samazināt flīžu atlikumu daudzumu par 80 %
• Slēgta cikla process: mūsu štancēšanas iekārtas nodrošina to, ka nelielais pārpalikumu apjoms tiek otrreizēji pārstrādāts un izmantots ražošanā
• Mūsu inovatīvo, dažādi kombinējamo/bez noteikta virziena paklājflīžu ieklāšanas procesā radīto pārpalikumu apjoms ir mazāks nekā 2 %
• Pieejamas trešo pušu apstiprinātas izstrādājuma vides deklarācijas

Tessera Basis Pro
Create Space 1 EPD

Izstrādājuma vides deklarācijas (EPD)

Mūsu ilgtspējības politikas ietvaros vairumam Tessera paklājflīžu ir pieejamas izstrādājuma vides deklarācijas (EPD). Šī deklarācija, kas ir pārskatāma un trešo personu apstiprināta, ir balstīta uz tehniku, kas novērtē produkta aprites cikla ietekmi uz vidi visos posmos, sākot no izejvielu ieguves, materiālu apstrādes, ražošanas, izplatīšanas, pielietojuma, labošanas un apkopes līdz pat likvidēšanai vai otrreizējai pārstrādei.
Šajā tehnikā tiek ņemti vērā visi tālāk minētie aspekti: izejmateriālu ieguves ietekme uz vidi, elektroenerģijas izmantošana un efektivitāte, materiālu un ķīmisko vielu sastāvs, emisijas gaisā, augsnē un ūdenī, kā arī atkritumu daudzums.

Lejupielādēt Tessera EPD