Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tessera & Flotex paklājflīzes

Flotex Colour flīzes

Flotex grīda apvieno praktiskumu un elastīgumu ar tekstilam raksturīgām pretslīdēšanas un skaņas slāpēšanas īpašībām. Flotex Colour piedāvā 4 daudzpusīgus un “svaigus” dizainus: Metro, Metro Neon, Calgary un Penang. Kopā tie veido 110 unikālas krāsu kombinācijas, ko papildina 26 vienkrāsainas Artline maliņas. Visi Flotex Colour dizaini ir pieejami arī ruļļa formātā.

  • Flotex Colour flīzes
  • Flotex Colour flīzes
  • Flotex Colour flīzes
  • Flotex Colour - s445021 Canyon Limestone
    Flotex Colour flīzes

    Flotex Colour flīzes

    Flotex Colour piedāvā daudzpusīgu grīdas segumu tekstila dizainu klāstu, kam ir pieejami četri smalki viendabīgi dizaini: Metro, Calgary, Canyon un Penang. Visi dizaini ir pieejami lokšņu un flīžu formātā. Dažas krāsas ir pieejamas arī planku formātā. Šajā lapā jūs atradīsit visu informāciju par 50x50 cm izmēra Flotex Colour flīzēm.

Kolekcija

Krāsu pasaule

Flotex Colour kolekcijā ietilpst Calgary, Metro, Metro Neon un Penang. Visi dizaini ir pieejami loksnēs un flīžu formātā. Jūs varat kombinēt un eksperimentēt ar atsevišķām krāsām.

Flotex šķiedru grīda ir unikāls grīdas segums, kas apvieno elastīgās grīdas izturību un noturību pret nodilumu ar paklāja kvalitāti, siltumu un komfortu.
Flotex ir veidots no viendabīga vinila, kas stiprināts ar blīvu neilona 6.6 šķiedru virsmu, kas stingri nostiprināta pamatnes kārtā. Flotex grīdai piemīt izcila formas stabilitāte un tekstila grīdas seguma ārējais izskats, un vienlaikus tā ir funkcionāla un izturīga, kā arī tikpat viegli kopjama kā jebkurš elastīgais grīdas segums.

Flotex colour

Brošūra

Lasīt vairāk par Flotex

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Flotex, lūdzu, lejupielādējiet mūsu brošūru Flotex brošūra eng

Flotex Brochure Cover

Ilgtspējīgs produkts

Ilgtspējīga kolekcija

Forbo Flotex ražošanas procesi Lielbritānijā un Francijā nodrošina augstas kvalitātes produktus, kas ražoti, izmantojot zaļo enerģiju un radot minimālu daudzumu pārpalikumu, turklāt tie visi tiek otrreizēji pārstrādāti produktā. Flotex ir veidots no neilona 6.6 šķiedrām, un visas krāsas un balinātāji, kas izmantoti Flotex dizainā, ir uz ūdens bāzes. Krāsu nodrošināšanai netiek izmantoti papildu ķīmiskie procesi, vien augstas temperatūras tvaika apstrāde.
Nav novērojama krāsas noplūde un izniekošana.

Flotex izmanto ražošanas pārpalikumus no citiem Forbo produktiem, kas pārtop par produkta pamatni. Flotex pamatnes sastāvā ir līdz 67 % otrreizēji pārstrādātu vielu. Galvenā Flotex priekšrocība ir produkta izcilais sniegums, jo produkta kalpošanas ilgums sešas reizes pārsniedz parastā tekstila mūžu. Produktu var tīrīt, izmantojot ūdeni un vienkāršu mazgāšanas līdzekli. Vairumu traipu var izmazgāt ar parastām mājsaimniecības ziepēm, savukārt citi tīrīšanas līdzekļi tiks galā ar tintes, eļļas un daudz grūtāk iztīrāmiem traipiem. Pēc lietošanas produktu var otrreizēji pārstrādāt ražošanas procesā.

Flotex colour

Tehniskā informācija

Dokumentu lejupielādes centrs

Par visiem Forbo produktiem ir pieejams plašs reklāmas un tehniskās dokumentācijas klāsts. Dokumenti ir pieejami, apmeklējot izvēlētā produkta sadaļu.Informācijas lejupielāde
Tajā jums ir iespēja lejupielādēt saistītos dokumentus.

Šeit jūs varat arī lejupielādēt Flotex tehnisko tabulu Tehniskā informācija

Tech specs Linoleum

Tīrīšana & kopšana

Tīrāks ilgāk

Flotex ir tekstila grīdas segums, kurš ir tikpat vieglitīrāms kā elastīgie materiāli. Paklāju cilpas un vijumi, kā arī pavedienu šķiedras uzkrāj netīrumus, kurus ir grūti iztīrīt, turpretī gludās un taisnās Flotex 6.6 šķiedras ļauj tos viegli savākt izmantojot putekļu sūcēju. 100% ūdensnecaurlaidība nozīmē to, ka Flotex ir vienīgais patiesi mazgājamais tekstila grīdas segums. Ūdens tiek aizturēts blīvajā Flotex šķiedrā, kas nodrošina rūpīgu mitro tīrīšanu un ātru žūšanu.

* Netīrumus var vienkārši savākt ar parasto putekļu sūcēju;
* Traipus var vienkārši notīrīt ar ūdeni un / vai ikdienas tīrāmo līdzekli.
* Pat košļājamo gumiju var viegli iztīrīt;
* Vienīgais patiesi mazgājamais tekstila grīdas segums.

Flotex cleaning

Flotex ieklāšana

Flotex_Colour_Calgary_59002