Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tessera & Flotex paklājflīzes

Floltex Linear flīzes

Flotex Linear ietilpst 5 dažādi lineāri dizaini dažādās krāsu kombinācijās. Šie dizaini lieliski iederēsies sabiedriskos interjeros, tāpat arī papildinās atpūtas, viesmīlības un mazumtirdzniecības vietas. Izvēlētie Flotex Linear dizaini ir pieejams arī ruļļu formātā.

 • Floltex Linear flīzes
 • Floltex Linear flīzes
 • Floltex Linear flīzes
 • 270002
  Flotex Cirrus

  Flotex Cirrus

  Flotex Cirrus dizains ir ideāli piemērots liela mēroga konstrukcijām, un dažādās savienojumu metodes sniedz papildu elastīgumu.
  Kombinējot to ar Stratus dizainu, ir viegli radīt dažādus krāsu risinājumus.

 • 350012
  Flotex Integrity²

  Flotex Integrity²

  Flotex Integrity² piedāvā gan liegas krāsas, gan elegantu dizainu. Šim klāstam izmantojiet mozaīkas klāšanas metodi, lai radītu pieklusinātu grīdas dizainu.

  Tā panāksiet maigu, izsmalcinātu, lineāru efektu.

 • 565011
  Flotex Pinstripe

  Flotex Pinstripe

  Pinstripe smalki veidotā dizaina grīdas segumu var klāt ķieģeļu klājumā, mozaīkas veidā vai ar nobīdi.
  Viena un tā pati flīze, ieklāta dažādos veidos, rada ļoti atšķirīgu efektu, apliecinot dizaina daudzpusību.

  Pinstripe ir vienlīdz piemērots mājām, birojiem, mazumtirdzniecības vai atpūtas telpām, jo tā stils papildina gan lielas, gan mazas mūsdienīgas telpas.

 • 242005
  Flotex Stratus

  Flotex Stratus

  Dažādās Flotex Stratus ieklāšanas metodes paver plašas grīdas dizaina iespējas, un kombinācijā ar Cirrus dizaina mūsdienīgajām krāsām radošās iespējas kļūst gandrīz neierobežotas.

 • 550005
  Flotex Complexity

  Flotex Complexity

  Vienalga, vai izvēlaties pierasto mozaīkas klājumu vai neparastāko ķieģeļu klājuma metodi, Flotex Complexity jebkurā komerciālā telpā radīs spilgtu un intriģējošu efektu.

  Lineārais dizains ir pieskaņots Integrity² maksimālām variācijas iespējām.

Kolekcija

Flotex Linear

Flotex Linear piedāvā plašu klasisku un mūsdienīgu līniju dizaina klāstu, kas pieejams loksnēs vai flīžu formātā un izmantojams atsevišķi vai kombinējot.
Ir pieejami pieci dizaini: Integrity², Complexity, Stratus, Cirrus and Pinstripe.


Flotex Linear kolekcijas krāsas ir savstarpēji saskaņotas, un tās ir iespējams kombinēt, jo īpaši Integrity² ar Complexity un Stratus ar Cirrus.

Dažādās kolekcijas lokšņu un flīžu variācijas sniedz plašas kombināciju iespējas.

Flotex linear stratus and cirrus combined

Brošūra

Lasīt vairāk par Flotex

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Flotex, lūdzu, lejupielādējiet mūsu brošūru Flotex brošūra eng

Flotex Brochure Cover

Ilgtspējīgs un izturīgs

Ilgtspējīga kolekcija

Forbo Flotex ražošanas procesi Lielbritānijā un Francijā nodrošina augstas kvalitātes produktus, kas ražoti, izmantojot zaļo enerģiju un radot minimālu daudzumu pārpalikumu, turklāt tie visi tiek otrreizēji pārstrādāti produktā. Flotex ir veidots no neilona 6.6 šķiedrām, un visas krāsas un balinātāji, kas izmantoti Flotex dizainā, ir uz ūdens bāzes. Krāsu nodrošināšanai netiek izmantoti papildu ķīmiskie procesi, vien augstas temperatūras tvaika apstrāde.
Nav novērojama krāsas noplūde un izniekošana.

Flotex izmanto ražošanas pārpalikumus no citiem Forbo produktiem, kas pārtop par produkta pamatni. Flotex pamatnes sastāvā ir līdz 67 % otrreizēji pārstrādātu vielu.

Galvenā Flotex priekšrocība ir produkta izcilais sniegums, jo produkta kalpošanas ilgums sešas reizes pārsniedz parastā tekstila mūžu. Produktu var tīrīt, izmantojot ūdeni un vienkāršu mazgāšanas līdzekli.
Vairumu traipu var izmazgāt ar parastām mājsaimniecības ziepēm, savukārt citi tīrīšanas līdzekļi tiks galā ar tintes, eļļas un daudz grūtāk iztīrāmiem traipiem. Pēc lietošanas produktu var otrreizēji pārstrādāt ražošanas procesā.

Flotex

Tehniskā informācija

Dokumentu lejupielādes centrs

Par visiem Forbo produktiem ir pieejams plašs reklāmas un tehniskās dokumentācijas klāsts. Dokumenti ir pieejami, apmeklējot izvēlētā produkta sadaļu.Informācijas lejupielāde
Tajā jums ir iespēja lejupielādēt saistītos dokumentus.

Šeit jūs varat arī lejupielādēt Flotex tehnisko tabulu Tehniskā informācija

Tech specs Linoleum

Tīrīšana & kopšana

Tīrāks ilgāk

Flotex ir tekstila grīdas segums, kurš ir tikpat vieglitīrāms kā elastīgie materiāli. Paklāju cilpas un vijumi, kā arī pavedienu šķiedras uzkrāj netīrumus, kurus ir grūti iztīrīt, turpretī gludās un taisnās Flotex 6.6 šķiedras ļauj tos viegli savākt izmantojot putekļu sūcēju. 100% ūdensnecaurlaidība nozīmē to, ka Flotex ir vienīgais patiesi mazgājamais tekstila grīdas segums. Ūdens tiek aizturēts blīvajā Flotex šķiedrā, kas nodrošina rūpīgu mitro tīrīšanu un ātru žūšanu.

* Netīrumus var vienkārši savākt ar parasto putekļu sūcēju;
* Traipus var vienkārši notīrīt ar ūdeni un / vai ikdienas tīrāmo līdzekli.
* Pat košļājamo gumiju var viegli iztīrīt;
* Vienīgais patiesi mazgājamais tekstila grīdas segums.

Flotex cleaning

Flotex ieklāšana

Flotex_Colour_Calgary_59002