Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

eternal
weave

Eternal Weave ir kolekcija ar patīkamu, maigu tekstūru, kas pateicoties izteiktai faktūrai līdzinās tekstilam.

Kolekcijā ietilpst piecas krāsas ar satīnam līdzīgu virsējo kārtu.

Materiāli

Eternal Weave

Ilgtspējīgs un uzticams

Saudzīgs pret vidi

Eternal universālā vinila kolekcija ir izcils piemērs Forbo centieniem aizsargāt vidi un sniegt ieguldījumu ilgtspējīgā nākotnē.
Eternal kolekcija tiek ražota, izmantojot "zaļo enerģiju" un modernas ražošanas tehnoloģijas, kas iespēju robežās samazina veicamo procesu skaitu.
Eternal atbilst visiem standartiem, tostarp jaunajai VOC emisiju klasifikācijai.
Eternal kolekcija tiek ražota Eiropā — galvenokārt Eiropas tirgum, tādējādi samazinot transportēšanas radītās oglekļa emisijas.
Vieglā kopšana un nelielais nepieciešamo tīrīšanas līdzekļu daudzums, kā arī garais kalpošanas mūžs dažādos veidos palīdz veidot labāku vidi.

Compliance Plus
Forbo ievēro "Compliance Plus" principus — tās ir mūsu standartos noteiktas saistības, kas pārsniedz valdības noteikto regulējumu un prasības. Ieguldījumus cilvēkos, procesos un produktos, kas uzlabo vidi, mēs uzskatām par ieguldījumu nākotnē, nevis par uzņēmējdarbības izmaksām.
Mēs izmantojam dzīves cikla novērtējumu, lai nepārtraukti meklētu veidus, kā izmērīt un mazināt mūsu produktu ietekmi uz vidi, sākot ar izejmateriālu izvēli un beidzot ar dzīves cikla noslēgumu.
Tīrīšanas un kopšanas darbību ierobežošana
Tīrīšanas darbību ierobežošana ir viens no ilgtspējīguma un kalpošanas elementiem.
PUR Pearl apdare atvieglo produkta kopšanu, un pagarinātais kalpošanas mūžs nozīmē to, ka Eternal saglabās teicamu kvalitāti pat intensīvas noslodzes apstākļos.
Turklāt, uzstādot kādu no mūsu ieejas grīdas segumu sistēmām, jūs samazināsiet netīrumu un mitruma iekļūšanu telpās par 90 %.

Eternal_weave_13642

Tehniskā informācija

Tehniskā informācija

Lejupielādes centrs
Forbo ir pieejams plašs reklāmas un tehniskās dokumentācijas klāsts par katru tā produktu. Dokumenti ir pieejami, apmeklējot izvēlētā produkta sadaļu. Tajā jums ir iespēja lejupielādēt saistītos dokumentus.

Jūs varat arī uzreiz lejupielādēt Eternal tehnisko specifikāciju

Eternal TS image

Tīrīšana & kopšana

Tīrīšana & kopšana

Tīrīšana & kopšana
Forbo projektu vinila kolekcijas ir viegli kopjamas pateicoties PUR pārklājumam.


Šeit var lejuplādēt Eternal kopšanas instrukciju.

Floorcare method

Ieklāšana

Ieklāšana

Projektu vinila ieklāšana

Preiza materiāla ieklāšana ir ļoti svarīga, tā paildzinās materiāla kalpošanas laiku un ļaus jūsu grīdai izskatīties nevainojami.

Pamatgrīdas sagatavošana
Projektu vinila grīdas ieklāšana sākas ar pamatni, kurai ir jābūt sausai, stingrai un gludai. Forbo Europlan ir ideāls izlīdzināšanas līdzeklis. Forbo Quickfit ir ātra alternatīva pamatnes sistēma, kas ir jo īpaši piemērota gadījumos, kad nepieciešama skaņas izolācija.

Forbo piedāvā arī plašu klāstu mitrumu aizturošu izstrādājumu un gruntējumu, lai sagatavotu pamatgrīdu materiāla ieklāšanai.
Vairāk informācijas par ieklāšanu pievienotajā dokumentā

Project vinyl installation.

Brošūra

Brošūra

Šeit var lejuplādēt Eternal brošūru. Eternal


Eternal brochure cover

Saistītie materiāli