Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

eternal
material

Eternal Material projektu vinila kolekcija ietver dažādus dizainus, kuru pamatā ir tādi populāri grīdas segumu materiāli kā akmens, metāls un marmors. Tā sniedz maigu, elegantu izskatu un sajūtu jebkurā vidē katrā dienas brīdī.

Materiāli

Eternal Material

Par Eternal

Par Eternal

Eternal ir augstas kvalitātes heterogēns projektu vinils, kas ir piemērots dažādiem segmentiem un pielietojuma veidiem katru dienas brīdi. Tas rada labāku vidi, kurā strādāt, dzīvot, sadarboties, atpūsties, ārstēties, mācīties un rotaļāties. Forbo Flooring Systems iepazīstina ar trim dažādiem Eternal veidiem: Colour, Material un Wood. Tos var labi kombinēt vai izmantot atsevišķi.

Eternal kolekcija ir sekmīgi pierādījusi spēju nodrošināt uzticamus un skaistus risinājumus. Mēs jums varam garantēt:
- uzticību dizainam,
- uzticību sniegumam,
- uzticību ilgtspējībai.

Uzticība dizainam
Mūsu pieredzējušo dizaineru komanda ir radījusi reālistiskus rakstus, kas atbilst augstākajiem estētikas standartiem ikvienā projektā.

Uzticība sniegumam
Pateicoties materiāla uzbūvei un kalandrētajai pamatnei, Eternal materiāli nodrošina vislabāko nodilumizturību.

Uzticība ilgtspējībai
Eternal materiāli nesatur ftalātus, tiem ir zems emisiju līmenis, un tos ir viegli tīrīt. Ražošanas laikā mēs izmantojam otrreizējās pārstrādes materiālus pamatkārtai, un, pateicoties pareizai materiāla uzbūvei tam ir garantēta ilgmūžība.

Eternal Material 10032 & Eternal Colour 45132

Segmenti

Katru dienas brīdi

Forbo Eternal grīdas segumu kolekcija piedāvā plašu, reālistisku rakstu klāstu, krāsu paleti un iztēles bagātus digitāli drukātus dizainus, kuru mērķis ir sniegt iedvesmu. Eternal dizaina vinila loksnes atbilst visām funkcionālajām un praktiskajām prasībām, kas tiek pieprasītas dažādos segmentos.

Atpūta un viesmīlība
Eternal piedāvā, iespējams, plašāko iedvesmojošo materiālu un abstraktu grīdas segumu dizainu klāstu, kāds šobrīd atrodams tirgū.

Veco ļaužu aprūpe
Eternal grīdas segumi padara tīkamas privātas un publiskas vietas, uzņemšanas un ēdināšanas zonas, pateicoties dabiskajam izskatam, kas rada māju sajūtu.

Mazumtirdzniecība
Neatkarīgi no tā, vai materiāls ir ieklāts visā veikalā vai tikai kādā zonā, Eternal sniedz plašas izvēles iespējas mazumtirdzniecības vides radīšanai.

Izglītība
Mācību vide pieprasa minimālu uzturēšanu un augstas nodilumizturības grīdu, kas gadiem ilgi izskatās labi.

Veselības aprūpe
Eternal izpilda trīs galvenos kritērijus grīdas segumiem veselības aprūpes iestādēs — tas nodrošina higiēnu, palīdz kontrolēt baktēriju augšanu un ir viegli tīrāms un uzturams.

Birojs
Radiet biroju, kas ir ne vien darba vieta, bet arī vide, kurā palielinās līdzsvars starp domām un iedvesmu. Eternal to spēj.

Kāpēc katru dienas brīdi? Mēs jums sniegsim piemēru:

• Atpūta un viesmīlība
Pamošanās viesnīcas numuriņā
Plkst. 7.00

• Izglītība
Mazuļa aizvešana uz bērnu aprūpes centru
Plkst. 8.00

• Birojs
Došanās uz biroju
Plkst. 9.00

• Veselības aprūpe
Darbs ārsta praksē
Plkst. 10.30

• Mazumtirdzniecība
Dāvanas iegāde mīļotajam cilvēkam
Plkst. 14.30

• Atpūta un viesmīlība
Relaksācija jogas studijā
Plkst. 16.00

• Atpūta un viesmīlība
Romantiskas vakariņas kopā ar mīļoto
Plkst. 19.00

Eternal segments

Par Eternal Material

Eternal Material

Eternal Material projektu vinila kolekcija ietver dažādus dizainus, kuru pamatā ir tādi populāri grīdas segumu materiāli kā akmens, metāls un marmors. Tā sniedz maigu, elegantu izskatu un sajūtu jebkurā vidē katrā dienas brīdī.

Jaunais betona raksts ar reālistisku betona reljefa struktūru ir viens no Material kolekcijas jaunumiem. Tam ir labs silto un vēsi pelēko krāsu toņu līdzsvars. Marmora raksts ir vienmēr aktuāla tendence, tāpēc mēs šajā Eternal heterogēnā vinila kolekcijā radījām savus pirmos marmora dizainus. Melnu un baltu marmoru var kombinēt ielaidumiem vai zonu veidošanai.

Jauno terrazzo dizainu var pielāgot, izmantojot jums tīkamas krāsas.

Eternal Material 10182

Kontakti

Kontaktinformācija

Vai jūs interesē kāda no Eternal vinila lokšņu kolekcijām, vai arī jums ir nepieciešama plašāka informācija, ko sniedz kāds no mūsu vinila grīdas segumu ekspertiem? Sazinieties ar mums!

Global

Iedvesma

Eternal Material grīdas segumi

Eternal Material piedāvā daudzpusīgus grīdas dizainus gan atsevišķi, gan kombinācijā ar citiem materiāliem. Noklikšķiniet uz tālāk redzamajiem attēliem un iedvesmojieties no dizaina iespējām!

Tehniskā informācija

Eternal Technical Specifications