Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

eternal
wood

Eternal Wood ir izstrādāts, lai piedāvātu dabisku, autentisku koka grīdas izskatu un augstas kvalitātes vinila grīdas sniegtās priekšrocības. Visiem Wood dizainiem ir reāls izskats, kas nodrošina dabisku efektu, pateicoties tīrajai Wood tekstūrai. Koka struktūras dēļ to var izmantot praktiski jebkurā vidē.

Materiāli

Eternal Wood

Par Eternal

Par Eternal

Eternal ir augstas kvalitātes heterogēns projektu vinils, kas ir piemērots dažādiem segmentiem un pielietojuma veidiem katru dienas brīdi. Tas rada labāku vidi, kurā strādāt, dzīvot, sadarboties, atpūsties, ārstēties, mācīties un rotaļāties. Forbo Flooring Systems iepazīstina ar trim dažādiem Eternal veidiem: Colour, Material un Wood. Tos var labi kombinēt vai izmantot atsevišķi.

Eternal kolekcija ir sekmīgi pierādījusi spēju nodrošināt uzticamus un skaistus risinājumus. Mēs jums varam garantēt:
- uzticību dizainam,
- uzticību sniegumam,
- uzticību ilgtspējībai.

Uzticība dizainam
Mūsu pieredzējušo dizaineru komanda ir radījusi reālistiskus rakstus, kas atbilst augstākajiem estētikas standartiem ikvienā projektā.

Uzticība sniegumam
Pateicoties materiāla uzbūvei un kalandrētajai pamatnei, Eternal materiāli nodrošina vislabāko nodilumizturību.

Uzticība ilgtspējībai
Eternal materiāli nesatur ftalātus, tiem ir zems emisiju līmenis, un tos ir viegli tīrīt. Ražošanas laikā mēs izmantojam otrreizējās pārstrādes materiālus pamatkārtai, un, pateicoties pareizai materiāla uzbūvei tam ir garantēta ilgmūžība.

Eternal Material 10032 & Eternal Colour 45132

Segmenti

Katru dienas brīdi

Forbo Eternal grīdas segumu kolekcija piedāvā plašu, reālistisku rakstu klāstu, krāsu paleti un iztēles bagātus digitāli drukātus dizainus, kuru mērķis ir sniegt iedvesmu. Eternal dizaina vinila loksnes atbilst visām funkcionālajām un praktiskajām prasībām, kas tiek pieprasītas dažādos segmentos.

Atpūta un viesmīlība
Eternal piedāvā, iespējams, plašāko iedvesmojošo materiālu un abstraktu grīdas segumu dizainu klāstu, kāds šobrīd atrodams tirgū.

Veco ļaužu aprūpe
Eternal grīdas segumi padara tīkamas privātas un publiskas vietas, uzņemšanas un ēdināšanas zonas, pateicoties dabiskajam izskatam, kas rada māju sajūtu.

Mazumtirdzniecība
Neatkarīgi no tā, vai materiāls ir ieklāts visā veikalā vai tikai kādā zonā, Eternal sniedz plašas izvēles iespējas mazumtirdzniecības vides radīšanai.

Izglītība
Mācību vide pieprasa minimālu uzturēšanu un augstas nodilumizturības grīdu, kas gadiem ilgi izskatās labi.

Veselības aprūpe
Eternal izpilda trīs galvenos kritērijus grīdas segumiem veselības aprūpes iestādēs — tas nodrošina higiēnu, palīdz kontrolēt baktēriju augšanu un ir viegli tīrāms un uzturams.

Birojs
Radiet biroju, kas ir ne vien darba vieta, bet arī vide, kurā palielinās līdzsvars starp domām un iedvesmu. Eternal to spēj.

Kāpēc katru dienas brīdi? Mēs jums sniegsim piemēru:

• Atpūta un viesmīlība
Pamošanās viesnīcas numuriņā
Plkst. 7.00

• Izglītība
Mazuļa aizvešana uz bērnu aprūpes centru
Plkst. 8.00

• Birojs
Došanās uz biroju
Plkst. 9.00

• Veselības aprūpe
Darbs ārsta praksē
Plkst. 10.30

• Mazumtirdzniecība
Dāvanas iegāde mīļotajam cilvēkam
Plkst. 14.30

• Atpūta un viesmīlība
Relaksācija jogas studijā
Plkst. 16.00

• Atpūta un viesmīlība
Romantiskas vakariņas kopā ar mīļoto
Plkst. 19.00

Eternal segments

Par Eternal Wood

Eternal Wood

Eternal Wood vinila loksnei ir koka grīdas izskats un sajūta, kā arī priekšrocības, ko sniedz augstas kvalitātes vinila grīda. Koka efekts ir materiāla iekšpusē, kas nodrošina mūsdienīgu izskatu. Visiem Wood dizainiem ir reāls izskats, kas nodrošina dabisku efektu, pateicoties tīrajai Wood tekstūrai. Staigājot pa šo vinila grīdas segumu, rodas sajūta, ka staigājat pa koka dēļiem.

Mums patīk sekot grīdas segumu tendencēm, tāpēc mēs radījām Eternal Wood dizainus lokšņu formātā skujiņu rakstā. Skujiņveida raksti (36022, 36042 un 36062) ir teicams risinājums, ja vēlaties ko atšķirīgu no parastā koka dēļu klāšanas virziena.

Eternal Wood kolekcijas krāsainie dēļi (10112 un 10132) ir radīti, kombinējot Eternal Wood un Eternal Colour dizainus. Jums pat ir iespēja pielāgot šo grīdas segumu, izmantojot sev tīkamas krāsas. Lai uzzinātu vairāk sazinieties ar mums!

Eternal Wood 11912

Kontakti

Kontaktinformācija

Vai jūs interesē kāda no Eternal vinila lokšņu kolekcijām, vai arī jums ir nepieciešama plašāka informācija, ko sniedz kāds no mūsu vinila grīdas segumu ekspertiem? Sazinieties ar mums!

Global

Iedvesma

Eternal Wood grīdas segums

Eternal Wood piedāvā daudzpusīgus grīdas dizainus gan atsevišķi, gan kombinācijā ar citiem materiāliem. Noklikšķiniet uz tālāk redzamajiem attēliem un iedvesmojieties no dizaina iespējām!

Tehniskā informācija

Eternal Technical Specifications