Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Pretslīdes grīdas segumi

Step Safety vinyl

Drošība. Dizains. Pārliecība. Step kolekcijas ietvaros Forbo nāk klajā ar savu jauno, unikālo un inovatīvo pretslīdes apdari "Step Crystals", kas apvieno teicamas pretslīdes īpašības ar tīru un dzidru ārējo izskatu. Ar daļiņām papildinātais grīdas segums nodrošina pretslīdes īpašības mūža garumā, tīru un svaigu dizainu, kā arī rūpes par vidi.

Mūsu Step kolekcijā ir produkti ar R12 pretslīdes klasifikāciju, kas piedāvā vislabāko "basu kāju" un "basu kāju/apavu" pretslīdes risinājumu.
 • Step Safety vinyl
 • Step Safety vinyl
 • Step Safety vinyl
 • 171642 Surestep Original tabletop
  Surestep Original

  Surestep Original

  Mūsu Surestep Original pretslīdes grīdas segums ar uzlabotu askētiskāku dizainu ir jauna alternatīva parastajiem pretslīdes grīdas segumiem. 33 krāsu paleti veido nokrāsu un dažādu gaišuma līmeņu pārejas.

  Četri kolekcijas dizaini ir pieejami akustiskajā versijā, kas nodrošina trieciena trokšņu samazinājumu par 17dB: 172862/171072/172092/171592.

 • 176422 Surestep Star tabletop
  Surestep Star

  Surestep Star

  Novatorisks, neuzkrītošs un izsmalcināts. Šī izturīgā pretslīdes grīdas seguma 9 mūsdienīgie toņi piedāvā dažādas pelēkā nokrāsas. Surestep Star grīdas segumam ir spilgtāks vizuālais izskats, ko nodrošina hologrāfiskās daļiņas Terrazzo vai dabiskās pamatkrāsās.

  Trīs dizaini no kolekcijām – Snow, Smoke un Concrete ir pieejami arī ar “basu kāju” pretslīdes risinājumu.

 • 177982 Surestep Steel tabletop
  Surestep Steel

  Surestep Steel

  Surestep Steel papildina mūsu Step pretslīdes vinila kolekciju ar jaunu vizuālo risinājumu, kas izskatās pēc gluda betona ar vieglu metālisku mirdzumu fonā.

 • 17512 Surestep Material tabletop
  Surestep Material

  Surestep Material

  Surestep Material kolekciju raksturo izteiksmīgi akmens, tekstūru un minerālu raksti, kas piešķir dziļuma efektu un izsmalcinātību mūsu Step pretslīdes vinila grīdas segumu klāstam.

  Četri kolekcijas dizaini ir pieejami akustiskajā versijā, kas nodrošina trieciena trokšņu samazinājumu par 17dB: 17122/17422/17482/17172.

 • 18952 Surestep Wood tabletop
  Surestep Wood

  Surestep Wood

  Mūsu Surestep Wood kolekciju raksturo dabiski koka dizaini, kas jebkurā zonā rada patīkamu atmosfēru. Gandrīz nemanāmās Step Crystal daļiņas, piešķir koka dizainiem skaidru un izteiksmīgu vizuālo izskatu un nodrošina nemainīgas pretslīdes īpašības visā to kalpošanas laikā.

  Surestep Wood 11 krāsu paletē ir iekļautas mūsu populārākas krāsas, kā arī jauni abstrakti koku un vienlaidus raksti.

  • 4 kolekcijas dizaini ir pieejami ar mūsu jauno PUR Wood Pearl tekstūru: 18372/18972/18382/18952.
  • 4 kolekcijas dizaini ir pieejami akustiskajā versijā, kas nodrošina trieciena trokšņu samazinājumu par 17dB: 18972/18962/18882/18802.

 • Step Digital Print 1798 moon
  Surestep Digitālā druka

  Surestep Digitālā druka

  Surestep Digital print sniedz iespēju izveidot savu grīdas seguma dizainu, nezaudējot Step tehniskās un pretslīdes īpašības.

  Mūsu 2 gatavie dizaini – Ice Cream un Moon – ir piemēri, kas atspoguļo šīs novatoriskās ražošanas tehnoloģijas neierobežotās iespējas.

  Lai uzzinātu, kā mēs varam īstenot jūsu pielāgotā dizaina prasības, sazinieties ar Forbo Flooring pārstāvniecību.

 • 181982 Surestep Laguna tabletop
  Surestep Laguna

  Surestep Laguna

  Surestep Laguna pretslīdes grīda apvieno basu kāju un apavu pretslīdes īpašības un ir paredzēta zonām, kur notiek pārvietošanās gan basām kājām, gan apavos. Tā kā grīda atbilst abu vajadzību normām, Surestep Laguna ir piemērots segums visās pārvietošanās zonās, piemēram, ģērbtuvēs un cirkulācijas zonās.
  Virsmā ir iestrādātas neuzkrītošas, netīrumus maskējošas daļiņas, kas nodrošina tīru un koptu izskatu.

 • 180212 Safestep Aqua tabletop
  Safestep Aqua

  Safestep Aqua

  Safestep Aqua ir vinila grīdas segums mitrajām telpā. Tas ir viegli ieklājams un atbilst higiēniskajām prasībām, kas jāievēro vannas istabu un peldbaseinu zonās. Materiālam ir visaugstākā baso kāju pretslīdes klasifikācija.

 • 174952 Safestep R11 tabletop
  Safestep R11

  Safestep R11

  Forbo Safestep R11 pretslīdes vinils ir piemērots zonās ar augstu paslīdēšanas risku, piemēram, profesionālās virtuvēs, pārtikas ražotnēs, floristu veikalos, dārzniecības centros.

  Visas pieejamās R11 krāsas ir saskaņotas ar Surestep kolekcijas produktiem.

 • 175752 Safestep R12 tabletop
  Safestep R12

  Safestep R12

  Mūsu Safestep R12 pretslīdes grīdas segumu klāstam ir augsta līmeņa pretslīdes īpašības, kas atbilst R12 līmeņa prasībām un novērš slīdēšanu pat visbīstamākajos apstākļos.

  9 netīrumus maskējošās krāsas ir piemērotas lietošanai vieglās rūpnieciskās zonās. Materiāla krāsas ir saskaņotas ar Safestep R11 kolekciju.

 • Surestep_Decibel_18802_Elegant Oak
  Surestep Decibel

  Surestep Decibel

  1 klāsts, kas nodrošina gan trokšņu samazinājumu, gan pretslīdes īpašības.

  Surestep Decibel ir unikāls, Veselības un drošības pārvaldes (Health and Safety Executive) prasībām atbilstošs pretslīdes grīdas segums, kas nodrošina ilgstošas R10 līmeņa pretslīdes īpašības, pievilcīgus dizainus un trieciena trokšņu samazinājumu par 17 dB.

Kolekcija

Drošība. Dizains. Pārliecība

Mūsu Step kolekcija ir visādā ziņā unikāla. Tas ir izturīgs grīdas segums, kas apvieno pretslīdes īpašības (līdz R12) ar plašām dizaina iespējām. PUR Pearl virsma nodrošina izcilu ārieni un īpašības ilgtermiņā.

Kolekcija ir sadalīta trīs klāstos — Surestep (R10), Safestep (R11, R12) un Wetroom.

Surestep
R10 pretslīdes rādītājs: visi Surestep produkti ir papildināti ar pretslīdes daļiņām un ir piemēroti dažādām staigāšanas zonām ar palielinātu paslīdēšanas
risku. Tās parasti ir intensīvas noslodzes zonas, koridori, rampas, īpašās zonas, piemēram, kafijas stūri, vannas istabas, tualetes, amatu mācības telpas un sabiedriskās telpas.

Safestep
Safestep produkti ir piemēroti vietām ar paaugstinātu paslīdēšanas risku, ko izraisa nejauša vai ilgstoša grīdas notraipīšana. Šajās vietās nevar izvairīties no šķidrumu izliešanas darba vides dēļ. Tipiskas zonas ir profesionālas virtuves, vieglās rūpniecības pārtikas ražotnes, floristu veikali, dārzniecības centri.

Wetroom
Wetroom grīdas segumi ir izstrādāti ilgstoši slapjām zonām, kur bieži tek ūdens un tiek staigāts basām kājām vai gan basām kājām, gan apavos. Tipiskākās zonas ir dušas telpas, SPA/peldbaseinu zonas un ģērbtuves.

1180x664_Surestep_Digital-print_1799_B.jpg

Ko un kur izmantot?

Ko un kur izmantot?

Step pretslīdes grīdas kolekcija piedāvā pilnīgu grīdas segumu klāstu, kas atbilst drošības prasībām plašā pielietojumā. Visi Step kolekcijas produkti atbilst un pārsniedz stingrās Veselības aizsardzības un darba drošības pārvaldes (Health and Safety Executive — HSE) un Eiropas standartu prasības.

Surestep - vispārējās un slapjās zonās ar paaugstinātu paslīdēšanas risku.

Safestep R11 - zonās ar paaugstinātu paslīdēšanas risku nejaušas vai ilgstošas notraipīšanas rezultātā.

Safestep R12 - vieglās rūpniecības mērķiem.

Surestep Laguna - slapjām zonām, sevišķi kur pārvietošanās notiek basām kājām, kā arī apavos.

Safestep Aqua - dušu un peldbaseinu zonās.


Surestep Laguna 181912 flamingo and 181982 aquamarine

Pretslīdes īpašības

Pretslīdes īpašību skaidrojums

Ilgtspējīga kalpošana, pateicoties produkta sastāvā esošajām daļiņām, ir prasība, kas minēta EN 13845 standartā. Šajā standartā ir definētas prasības, kas jāievēro, lai nodrošinātu ilgstošas pretslīdes īpašības dažādas intensitātes apstākļos. Visas Step grīdas atbilst EN13845 standartam.

Grīdu pretslīdes īpašības bieži tiek novērtētas "R" skalā, kas ir saistīta ar DIN 51130 standartu. Pretslīdes mērījumi tiek veikti uz rampas, kas noklāta ar eļļu dažādos leņķos, tādējādi definējot dažādas slīdēšanas klases.

Step pretslīdes grīdas atbilst R10 un R12 klasēm visaptverošā produktu klāstā, kas tiek izmantoti apstākļos, kuros apavu valkāšana ir standarta nosacījums. Materiāliem, kas tiek izmantoti zonās, kur pārvietojas basām kājām, tiek piemērots DIN 1097 standarts. Testēšanas metode ir līdzīga DIN 51130 standartā minētajai, bet šajā gadījumā materiāls tiek noklāts ar ziepju un ūdens maisījumu, kas vairāk atbilst apstākļiem, kuros pārvietošanās notiek basām kājām.

Step klāsts piedāvā arī unikālus risinājumus ar augstākās klases drošību apstākļos, kad pārvietošanās notiek basām kājām. Izvēloties pareizo Step grīdu atbilstošiem apstākļiem, ir iespējams izvairīties no negadījumiem, ko izraisa paslīdēšana.

Slip resistance explained

Tehniskā informācija

Step Safety vinyl TS cover