Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

sarlon
zebrano

Sarlon Zebrano ir lineārs dizains, kas līdzinās koksnei, un ir pieejams 3 dabiskās krāsās.
Šis akustiskā vinila grīdas segums ir pieejams ar 15 dB un 19 dB trieciena trokšņu samazinājumu un apvieno akustisko komfortu ar dabīgu dizainu.

Materiāli

Sarlon Zebrano

  Kolekcija

  Sarlon akustiskais vinils

  ...vēl augstāka līmeņa trokšņu samazinājums

  Trokšņu piesārņojuma samazināšana līdz minimumam var novērst nelabvēlīgu ietekmi uz cilvēka ķermeni, kā, piemēram, miega traucējumus, stresu, galvassāpes, atmiņas zudumu, agresivitāti un mācīšanās grūtības. Tāpēc, projektējot ēku, ļoti būtiska ir akustiskā kvalitāte.

  30 gadu pieredze akustisko grīdas segumu ražošanā
  Akustiskās grīdas ir risinājums, kas palīdz samazināt troksni ēkās. Forbo Flooring ir akustisko grīdu speciālists ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. Mums ir specifiskas nozares zināšanas, kas ļauj radīt vislabākos akustiskos grīdas segumus nozarē jebkuram lietojumam.

  Nodrošina trieciena trokšņu samazinājumu
  Sarlon akustiskā vinila klāsta grīdas segumi ir izstrādāti un testēti, lai pēc iespējas vairāk veicinātu trieciena trokšņu samazinājumu, vienlaikus nodrošinot atbilstību noslogotu komerciālo telpu prasībām. Lai pielāgotos visiem lietojuma veidiem, Sarlon akustiskā vinila klāstā tiek piedāvāti 2 triecienu trokšņa samazinājuma līmeņi:
  15 dB un 19 dB.

  Trokšņu samazinājums pretstatā nodilumizturībai
  Izstrādājot ikvienu no mūsu grīdas segumiem, tiek ņemti vērā 2 galvenie kritēriji: trieciena trokšņa samazinājums un nodilumizturība.

  Sarlon 19 dB
  Mūsu Sarlon 19 dB grīdas piedāvā vislabākās akustiskās īpašības jebkuram projektam un vislabāko šāda tipa grīdas segumu nodilumizturību visā nozarē.

  Sarlon 15 dB
  Kad prasības ir augstas, svarīga ir lokanība, jo uz grīdas tiks novietoti smagumi. Mūsu Sarlon 15 dB būs vislabākais akustiskā grīdas seguma risinājums ar ļoti labu nodilumizturību. Apstākļi noteiks tā seguma izvēli, kas būs vispiemērotākais jūsu projektam. Forbo garantē, ka iegūsiet vislabāko no iespējamajiem akustisko grīdas segumu risinājumiem tirgū.

  Jauna dizaina koncepcija
  Jaunās Sarlon dizaina koncepcijas pievienotā vērtība ir radīta, ņemot vērā tirgus prasības un klientu vajadzības, kā arī lai demonstrētu vislabāko akustisko grīdas segumu klāsta dizainu nozarē, kas ir arī ļoti funkcionāls. Mūsu jaunā Sarlon kolekcija ir sabalansēts un rūpīgi pārdomāts grīdas segumu klāsts, kas vilinās aizdomāties par tā izmantošanas iespējām. Mēs piedāvājam ne tikai visaizraujošākos dizainus tirgū, bet arī krāsu, kombināciju un piemērotu produktu konstrukciju izvēli, kas atbilst jebkādām akustiskā grīdas seguma prasībām.

  Sarlon best in class

  Trokšņa samazināšana & nodilumizturība

  Trokšņa samazināšana & nodilumizturība

  Forbo Flooring ir trokšņa samazināšanas eksperts.
  Ir 2 dažādu veidu skaņas, kas var ietekmēt vidi, kurā dzīvojat vai strādājat: trieciena trokšņu samazinājums un telpas trieciena trokšņu samazinājums.


  Telpas trieciena trokšņu samazinājums
  Telpas trieciena trokšņu samazinājums ir saistīts ar triecienu troksni pašā telpā. Standarts NF-S31-074 iedala visus grīdas segumus dažādās kategorijās.
  Visas Forbo Sarlon grīdas atbilst A klasei – visaugstākajam līmenim klasē!

  Trieciena trokšņu samazinājums
  Trieciena trokšņu samazinājums ir saistīts ar troksni, kas no telpas tiek pārvadīts uz telpām apakšējos stāvos. Šis ir visbiežāk pieminētais trokšņa samazinājuma mērs. Forbo ir līderis šajā jomā, un mūsu Sarlon grīdas nodrošina dažādus uzlabojuma līmeņus trieciena troksnim, kas nāk no augšējo stāvu telpām. Šos normatīvus nosaka EN ISO 717-2, un mūsu Sarlon grīdas segumu trieciena trokšņu slāpēšanas spēja pēc šī normatīva ir 15 un 19 dB.

  Nodilums
  Grīdām ir jābūt izturīgām un jāsaglabā pievilcīgs ārējais izskats, tāpēc nodilums spiediena ietekmē ir būtiska problēma. Šī noturība ir jānodrošina ilgtermiņā un liela svara ietekmē. Nodilumizturība ir jebkura grīdas seguma galvenā īpašība, un Forbo Sarlon nodrošina vislabākos rādītājus savā klasē.

  Sarlon 19 dB
  Mūsu Sarlon 19 dB grīdas piedāvā vislabākās akustiskās īpašības jebkuram projektam un vislabāko šāda tipa grīdas segumu nodilumizturību visā nozarē.

  Sarlon 15 dB
  Kad prasības ir augstas, svarīga ir lokanība, jo uz grīdas tiks novietoti smagumi:
  Sarlon 15 dB būs vislabākais akustiskā grīdas seguma risinājums ar ļoti labu nodilumizturību. Apstākļi noteiks tā seguma izvēli, kas būs vispiemērotākais jūsu projektam, taču Forbo garantē, ka iegūsiet vislabāko akustiskā grīdas seguma risinājumu tirgū.

  Sarlon acoustic flooring

  Brošūra

  Sarlon brochure

  LRV un NCS kodi

  LRV un NCS kodi

  Lejupielādēt LRV un NCS kodus Sarlon kolekcijai Sarlon LRV & NCS

  LRV un NCS kodi
  Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots.
  LRV var ietekmēt virkni lēmumu, veicot krāsu izvēli.
  Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros.
  Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0 %, un tā absorbē visu gaismu.
  Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100 %, un tā atstaro gaismu un saglabā telpā vēsumu.
  Šis apstāklis ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu.
  Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.
  NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu.
  Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā dēvētajiem NCS apzīmējumiem, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu.
  NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu spektru.
  Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu neatkarīgi no tā, vai tā ir standarta krāsa vai viena no 1950 standarta gammas krāsām.
  Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.
  Gaismas atstarošanas (LRV) un NCS krāsu kodi ir norādīti attiecībā uz visiem kolekcijas produktiem.

  Dabīgo krāsu sistēma (NCS) ir izstrādāta, lai identificētu produkta krāsas vērtību, intensitāti un toni.
  Izmantojot NCS sistēmu, ir iespējams identificēt krāsas un krāsu grupas un saskaņot tās, neskatoties uz izmantoto materiālu.
  Šādā veidā var noteikt krāsas dažādiem interjera aspektiem.
  Visiem Forbo produktiem ir NCS kods, kas norādīts visu kolekcijas produktu aprakstā.

  Sarlon LRV & NCS

  Ieklāšana & grīdas kopšana

  Ieklāšana & grīdas kopšana

  Forbo Sarlon vinila grīdas segumus ir viegli kopt pateicoties PUR pārklājumam.

  Ieklāšanas un kopšanas instrukcijas meklējiet sadaļā Lejupielādes

  Sarlon cleaning & maintenance

  Tehniskās specifikācijas

  Sarlon Acoustic vinyl technical specifications