Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kājslauķu Sistēmas

Kājslauķu Sistēmas

Ieejas grīdas segums ir būtiska modernu ēku dizaina sastāvdaļa. Labi konstruēta ieejas grīdas seguma sistēma novērš netīrumu un mitruma nonākšanu telpās, tādējādi pagarinot iekštelpu grīdu mūža ilgumu un samazinot tīrīšanas un uzturēšanas izmaksas, kā arī mazinot paslīdēšanas risku. Mūsu klāstā atradīsiet gan tekstila (Coral), gan stingrās (Nuway) ieejas grīdas seguma sistēmas, tāpēc varēsim Jums piedāvāt risinājumu jebkurai situācijai.

 • Kājslauķu Sistēmas
 • Kājslauķu Sistēmas
 • Kājslauķu Sistēmas
 • Kājslauķu Sistēmas
 • DSC_3831_HD
  Nuway

  Nuway

  Neviena ieejas zona nav pārāk liela, pārāk maza vai pārāk neparastā formā, lai tai nebūtu piemērota Nuway stingro kājslauķu sistēma. Nekāda līmeņa noslodze nav par smagu, un nekāds netīrumu līmenis nav par augstu. Nuway piedāvā plašu vienpusējo un divpusējo pēc pasūtījuma izgatavoto kājslauķu klāstu, kas piedāvā izcilu pirmo aizsardzību pret netīrumu un mitruma iekļūšanu ēkā, kur tie nonāk ar kurpju zolēm un braucamrīku riepām.

 • Coral Classic 4726 4764
  Coral

  Coral

  Pirmie soļi jūsu ēkas aizsardzībai. Aizturot līdz 95% ar kājām ienesto netīrumu un mitruma, Coral ieejas grīdas segumi pagarina grīdas kalpošanas ilgumu un ievērojami samazina uzkopšanas izmaksas un paslīdēšanas risku. Coral var lepoties ar gandrīz 50 gadus ilgu pieredzi, tāpēc spēj piedāvāt vislabākos ieejas grīdas segumus tieši Jūsu ieejas zonai.

Ieejas grīdas segumi

Saglabājiet savu ēku tīru un drošu

Ja patiesi vēlaties, lai jūsu ēka būtu tīra un droša, nepietiek tikai ar paklāja novietošanu pie durvīm. Veselības un drošības uzraudzības dienesti iesaka izvairīties no brīvi ieklātiem kājslauķiem, jo tie "var radīt dažādus riskus un ne vienmēr ir efektīvi".

Radot efektīvu ieejas kājslauķu sistēmu, ir jāpadomā par noslodzi — cilvēku skaitu, kas noteiktā periodā ienāk ēkā un iziet no tās — un maršrutiem (virzieniem, kādos cilvēki dodas pēc ienākšanas telpās), un šī informācija ir jāizmanto ieejas zonas plānošanā. Viens no labākajiem veidiem, kā plānot ieejas grīdas seguma sistēmu, ir ņemt vērā pielietojumu:

1. pielietojums: ārpusē
Jebkurš segums, kas novietots ēkas ieejas ārpusē, veido pirmo aizsardzības līniju pret netīrumiem, kas tiek ienesti ar apaviem, notīrot tos no zolēm pirms sliekšņa šķērsošanas.

2. pielietojums: iekšpusē
Ieejot telpā, nākamā aizsardzības līnija aiztur mitrumu un sīkākus netīrumus, kas tiek ienesti ar apaviem.

3. pielietojums: citas pārvietošanās zonas
Arī citas ēkas zonas cieš no netīrumiem un mitruma; apmeklētāju uzņemšanas zona, koridori, pārejas starp ēkām, lifti, kāpņu telpu izejas utt. Atlikušie netīrumi var nonākt visās šajās zonās, un liels ieguvums būs šim mērķim īpaši izstrādātais Coral ieejas paklājs, kas absorbē netīrumus.Coral 2021 mud

Atstāj netīrumus pie durvīm

Ieejas izveidošana

Kājslauķu sistēmām ir būtiska nozīme, runājot par drošību.
Paslīdēšana, paklupšana un kritieni veido vairāk nekā pusi no reģistrētajiem negadījumiem 2010. un 2011. gadā (avots: RIDDOR), kā rezultāts ir ciešanas un finansiāli zaudējumi, kas rodas cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrībai kopumā. Paslīdēšanu var izraisīt gan mitri, gan sausi netīrumi, bet, pieņemot pārdomātus lēmumus par grīdas segumu izvēli un uzstādot efektīvu kājslauķu risinājumu, paslīdēšanas varbūtību var ievērojami samazināt.

Labi konstruēta ieejas grīdas seguma sistēma novērš netīrumu un mitruma nonākšanu telpās, tādējādi pagarinot iekštelpu grīdu mūža ilgumu un samazinot tīrīšanas, remonta un kopējās uzturēšanas izmaksas.

Wellington_Academy

Ietaupiet naudu

Ietaupiet naudu

Pētījumi atklāj, ka līdz pat 94 % netīrumu, kas nonāk ēkā, tiek ienesti ar kurpju zolēm un riteņiem. Šie mitrie un sausie netīrumi padara iekštelpas piegružotas un nepievilcīgas, rada iekštelpu grīdas segumu strukturālus bojājumus un nelabvēlīgi ietekmē cilvēku veselību un drošību.

Ja netiek veiktas efektīvas darbības, lai novērstu šo problēmu, tipiska grīdas seguma remonta un uzturēšanas izmaksas var deviņas reizes pārsniegt sākotnējo ieguldījumu. Pareizi izstrādāta kājslauķu sistēma novērš netīrumu un mitruma nonākšanu telpās, tādējādi pagarinot iekštelpu grīdu mūža ilgumu un samazinot tīrīšanas, remonta un kopējās uzturēšanas izmaksas.

capture