Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kājslauķu Sistēmas

Nuway

Neviena ieejas zona nav pārāk liela, pārāk maza vai pārāk neparastā formā, lai tai nebūtu piemērota Nuway stingro kājslauķu sistēma. Nekāda līmeņa noslodze nav par smagu, un nekāds netīrumu līmenis nav par augstu. Nuway piedāvā plašu vienpusējo un divpusējo pēc pasūtījuma izgatavoto kājslauķu klāstu, kas piedāvā izcilu pirmo aizsardzību pret netīrumu un mitruma iekļūšanu ēkā, kur tie nonāk ar kurpju zolēm un braucamrīku riepām.

 • Nuway
 • Nuway
 • Nuway
 • Nuway
 • Nuway
 • Nuway
 • Whitewater_HD
  Nuway Tuftiguard

  Nuway Tuftiguard

  Nuway Tuftiguard ir izturīgs, lielām noslodzēm paredzēts kājslauķis, kas lieliski kalpo un izskatās ļoti intensīvas noslodzes zonās. Visi Tuftiguard kājslauķi ir izgatavoti no anodēta alumīnija vai melna anodēta alumīnija skrāpju stieņiem un gumijas vai gumijas un poliamīda šķiedru tīrītāju joslām. Tīrītāju joslas un skrāpju stieņi ir samontēti atvērtā vai slēgtā konstrukcijā ar izturīgiem tērauda stienīšu savienojumiem, kas izvilkti caur stieņiem un nodrošinātu kājslauķim izcilu izturību pret slodzi.

 • Kensington_Site_Visit_September_06_002_HD
  Nuway Grid

  Nuway Grid

  Nuway Grid piedāvā mūsdienīgu un izmaksu ziņā efektīvu alternatīvu Nuway Tuftiguard ieejas paklājiem, un tas ir ideāli piemērots risinājums ieejas zonās ar intensīvu kustību, kur ļoti svarīgi ir estētiskie apsvērumi. Šie vienpusējie stingrie paklāji ir pievilcīgi, izturīgi un daudzveidīgi.

 • Castle_Quay_02_HD
  Nuway Connect

  Nuway Connect

  Nuway Connect ir ļoti daudzpusīga sarullējamā, vienpusējā ieejas sistēma, kuras izmēru var viegli piemērot uz vietas, tāpēc tā ir ideāli piemērota ātrai uzstādīšanai pat tad, ja ieejas zona ir nestandarta formas.

 • Schritt7490rz_ret_HD
  Nuway Cable

  Nuway Cable

  Nuway Cable ir daudzpusīga elastīgā, sarullējamā, vienpusējā ieejas sistēma, kas pieejama ar plašu ielaidumu un aksesuāru izvēli.
  Nuway Cable pacelšana, lai iztīrītu paklāja apakšu, ir vienkārša darbība.

 • Nuway_man_with_palette_HD
  Nuway Heavy Duty

  Nuway Heavy Duty

  Nuway Heavy Duty ir izturīgākais kājslauķis Nuway klāstā.
  Nuway Heavy Duty ir ideāls risinājums visās iekšējās un ārējās ieejas zonās, kas pakļautas smagu kravu noslodzei un intensīvai gājēju un/vai braucamrīku kustībai.

Kāpēc izvēlēties Nuway?

Kalpošana un izcils serviss

Nuway piedāvā plašu vienpusējo un divpusējo pēc pasūtījuma izgatavoto kājslauķu klāstu, kas piedāvā izcilu pirmo aizsardzību pret netīrumu un mitruma iekļūšanu ēkā, kur tie nonāk ar kurpju zolēm un braucamrīku riepām. Neviena ieejas zona nav pārāk liela, pārāk maza vai pārāk neparastā formā, lai tai nebūtu piemērota Nuway kājslauķu sistēma. Nekāds noslodzes vai netīrumu līmenis nebūs par augstu. Lai kāda stingro kājslauķu sistēma jums būtu padomā, Nuway pieredzējusī pārdevēju un tehniskā komanda spēs piemeklēt risinājumu, kas ir ideāli piemērots jūsu vajadzībām.

New Picture (11).jpg

"Zonēta" pieeja

Zonu tabulas skaidrojums

Plānojot ieejas sistēmu, ir noderīgi izvērtēt ieejas telpu, sadalot to zonās. Jūs varat izvēlēties dažāda veida kājslauķus, lai izveidotu ieejas grīdas seguma sistēmu, kas pilnībā iederas jūsu dizaina shēmā:

Pirmais ārējais kājslauķis
Pirmais kājslauķis, kas novietots ēkas ieejas ārpusē, veido pirmo aizsardzības līniju pret netīrumiem, kas tiek ienesti ar apaviem, notīrot tos no zolēm pirms sliekšņa šķērsošanas.

Pirmais iekšējais kājslauķis
Tūlīt pēc ārējā kājslauķa ir jānovieto pirmais iekšējais kājslauķis, kas aiztur ar apaviem ienesto mitrumu un smalkākos netīrumus.

Otrais iekšējais kājslauķis
Grīdas segumam, kas ved prom no ieejas zonas — apmeklētāju uzņemšanas zonā, koridoros un citur — ir jābūt īpaši izturīgam pret lielu noslodzi un intensīvu uzkopšanu. Uz tā nonāks atlikušie netīrumi, un būs nepieciešama intensīva uzkopšana, lai saglabātu tā kvalitāti un izskatu.


zone chart explanation

Nuway & vide

Nuway & vide

Mēs piedāvājam dažāda veida ieejas grīdas segumus; kopā tie aizturēs līdz 94 % netīrumu, kas tiek ienesti jūsu ēkā:

- Ārējais kājslauķis raupjajiem netīrumiem no kurpēm;
- Iekšējais pirmais kājslauķis ar kājslauķu pavedieniem aiztur mitrumu un smalkākus netīrumus;
- Iekšējais otrais kājslauķis aiztur atlikušo mitrumu, pasargājot no paslīdēšanas.

Samaziniet nepieciešamību pēc uzkopšanas
Kopā šie risinājumi samazina nepieciešamību pēc uzkopšanas, ietaupot jūsu naudu un enerģiju un mazinot jūsu ietekmi uz vidi. Turklāt Nuway stingrie ieejas kājslauķi ir apgriežami otrādi, tāpēc varat pagarināt to mūžu, tos vienkārši apgriežot otrādi. Mūsu Nuway stingro ieejas sistēmu klāstā tiek izmantots otrreizēji pārstrādāts alumīnijs.

Mēs otrreizēji pārstrādājam visus tērauda un alumīnija pārpalikumus, un gumijas pārpalikumi tiek izmantoti jāšanas sporta centros.

trees.