Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Heterogēnais vinils

Modul'up Compact

Rūpējoties par nākotni. Modul’up ir labākais brīvi stāvošais grīdas segums, kas ir pieejams lietojumam zonās ar intensīvu noslodzi. To var ātri ieklāt bez līmes, un materiāla nomaiņas gadījumā tas ir vēl izdevīgāks laika un izmaksu ziņā. Modul’up ir pieejams akustiskajā (19 dB) un kompaktajā versijā. Abi formāti piedāvā labāko iespējamo kvalitāti un izturību. Modul'up Compact piedāvā vairāk nekā 90 krāsu 4 dizaina virzienos: Wood, Material, Graphic un Colour.

 • Modul'up Compact
 • Modul'up Compact
 • Modul'up Compact
 • Modul'up Compact
 • Sarlon | Modul'up 8514 pure chill oak
  Modul'up Compact Wood

  Modul'up Compact Wood

  Sarlon Wood klāsts piedāvā siltu gaisotni jebkurā vietā, kur segums ir ieklāts. Tas apvieno koka grīdas dabisko, autentisko izskatu ar augstākās kvalitātes vinila grīdas segumu priekšrocībām.
  Klāstā ir ietverti mūsdienīgi koka dizaini dažādās krāsās, tostarp jaunais dizains Chill Oak ar reālistisku krāsu variāciju dēļu formātā. Dizains, kas neatstās vienaldzīgu nevienu, ir Hybrid Wood Concrete. Tajā ir sakombinēts skujiņveida koks un betona dēļi, kas atkārtojas ik pēc 300 x 200 cm un teicami apvieno koka un betona dizainus.

 • Sarlon | Modul'up 761 concrete steel
  Modul'up Compact Material

  Modul'up Compact Material

  Kolekcija Sarlon Material piedāvā modernu dizainu klāstu, kuru pamatā ir tādi populāri grīdas segumu materiāli kā cements, betons, akmens un tekstilizstrādājumi. Cementa un betona dizaini ir plaši atzīti un izmantoti. Tagad klāstā ir ietverts arī izsmalcinātais metāliskais Slabstone, dabiskais, dzīvespriecīgais akmens Stromboli un hibrīda Dissolved Stone ar betona/akmens efektu. Nairobi un Canvas ir piešķirti tekstilauduma efekti ar dažādiem mēroga un izsmalcinātības līmeņiem. Abi grīdas segumi ir ļoti piemēroti toņu kombinācijām, kur ir nepieciešams zems kontrasts.

 • 9307 pastel Kubik
  Modul'up Compact Graphic

  Modul'up Compact Graphic

  Sarlon Graphic klāstā ir ietverti satriecoši grafiski un organiski raksti, kas jūsu grīdai patiesi piešķirs raksturu. Topography ar roku zīmētās tekstūras un jaunais Doodle dizains tiek pārnests uz grafisko terrazzo grīdas interpretāciju Graphito dizainā. Terrazzo pamatā ir īsts akmens. Drosmīgākais dizains, kas neatstās vienaldzīgu nevienu, ir Kubik, kurā apvienots Doodle un Graphito dizains. Visas Graphic klāsta preces sniedz iedvesmu kombinēšanai ar citām klāsta daļām.

 • Sarlon | modul'up 9100 multi color splash
  Modul'up Compact Colour

  Modul'up Compact Colour

  Sarlon Colour piedāvā vienkrāsainu un smalkas tekstūras viendabīgu dizainu klāstu daudzās krāsās. Dizainiem Uni un Stardust ir krāsains nodiluma slānis. Tas piešķir intensīvu un dziļu krāsas efektu. Klāsts atspoguļo jaunākās krāsu tendences, un tā produktus var kombinēt ar gandrīz visiem dizainiem no kopējā klāsta. Rotaļīgais Colour Splash dizains ir krāsains pozitīvisma apliecinājums. Šis organiskais, drosmīgais un krāsainais dizains ietver 24 krāsas un atkārtojas ik pēc 600 x 200 cm!

Par Modul'up

Par Modul’up

Modul’up brīvi stāvošais grīdas segums, rūpējoties par nākotni.

Modul’up ir labākais brīvi stāvošais grīdas segums, kas ir pieejams lietojumam zonās ar intensīvu noslodzi. To var ātri ieklāt bez līmes, savukārt materiāla nomaiņas gadījumā tas ir vēl izdevīgāks laika un izmaksu ziņā.

Miljoniem pārdotu kvadrātmetru visā pasaulē pierāda to, ka Modul’up koncepcija bez līmes ir droša un uzticama. Klāsts ir piemērots ilgtspējīgiem risinājumiem otrreizējās izmantojamības dēļ.
Modul’up ir pieejams akustiskajā (19 dB) un kompaktajā versijā. Abi formāti piedāvā labāko iespējamo kvalitāti un izturīgumu, ko tagad papildina arī XtremPUR™ pārklājuma aizsardzība uz visiem materiāliem.

Abu produktu priekšrocība ir tā, ka ieklāšanā nevajag izmantot līmi, un tie ir ļoti piemēroti intensīvi izmantotās zonās. Salīdzinājumā ar standarta līmējamiem grīdas segumiem ieklāšanas laiks ir samazināts par 50 %, darba ritms tiek traucēts minimāli un neizplatās līmes smaka.
Pa Modul’up var staigāt uzreiz pēc seguma ieklāšanas. Tā kā Modul’up ir nepieciešama minimāla pamatnes sagatavošana, izmaksas var samazināt par vairāk nekā 20 % salīdzinājumā ar standarta līmējamo grīdas segumu.

Pilns akustisko un kompakto grīdas segumu klāsts tagad ir pieejams vairāk nekā 90 dizainos un krāsās, tādējādi padarot to par koncepciju, ko var izmantot dažādiem lietojuma un dinamikas veidiem.

Sarlon | Modul' up 307 pastel blue Nairobi | 337 Indigo blue canvas

Daudzveidības koncepcija

Daudzveidība, labāk kopā

Sarlon 15 dB ir daļa no mūsu jaunās koncepcijas “Daudzveidība, labāk kopā”. Tā ir viena dizaina koncepcija ar neatkārtojamu grīdas segumu produktu daudzveidību. Akustiski, kompakti, līmējami vai pilnībā brīvi klājami produkti.

Koncepcija ietver mūsu Sarlon 15 dB un 19 dB akustisko grīdu klāstus, kā arī Modul'up brīvi klājamos grīdas segumus. Šie klāsti piedāvā daudzveidību funkciju ziņā, bet tos vieno viena krāsu koncepcija. Šī krāsu koncepcija ietver vairāk nekā 90 krāsu un dizainu.

Tas nozīmē, ka dažādi klāsti var cits citu papildināt, un, ja projektā ir nepieciešamas dažādas funkcionalitātes, vienmēr ir iespējams kombinēt dažādus grīdas segumu produktus neatkarīgi no tā, vai tas būtu brīvi klājams, akustisks vai kompakts segums.

Sarlon un Modul'up kopā ir labāki.

Noskatieties tālāk redzamo video, lai uzzinātu vairāk par daudzveidības koncepciju un smeltos iedvesmu no mūsu grīdas dizainu paraugiem.

Sarlon diversity

Trokšņa samazināšana & nodilumizturība

Trokšņa samazināšana & nodilumizturība

Forbo Flooring ir trokšņa samazināšanas eksperts.
Ir 2 dažādu veidu skaņas, kas var ietekmēt vidi, kurā dzīvojat vai strādājat: trieciena trokšņu samazinājums un telpas trieciena trokšņu samazinājums.


Telpas trieciena trokšņu samazinājums
Telpas trieciena trokšņu samazinājums ir saistīts ar triecienu troksni pašā telpā. Standarts NF-S31-074 iedala visus grīdas segumus dažādās kategorijās.
Visas Forbo Sarlon grīdas atbilst A klasei – visaugstākajam līmenim klasē!

Trieciena trokšņu samazinājums
Trieciena trokšņu samazinājums ir saistīts ar troksni, kas no telpas tiek pārvadīts uz telpām apakšējos stāvos. Šis ir visbiežāk pieminētais trokšņa samazinājuma mērs. Forbo ir līderis šajā jomā, un mūsu Sarlon grīdas nodrošina dažādus uzlabojuma līmeņus trieciena troksnim, kas nāk no augšējo stāvu telpām. Šos normatīvus nosaka EN ISO 717-2, un mūsu Sarlon grīdas segumu trieciena trokšņu slāpēšanas spēja pēc šī normatīva ir 15 un 19 dB.

Nodilums
Grīdām ir jābūt izturīgām un jāsaglabā pievilcīgs ārējais izskats, tāpēc nodilums spiediena ietekmē ir būtiska problēma. Šī noturība ir jānodrošina ilgtermiņā un liela svara ietekmē. Nodilumizturība ir jebkura grīdas seguma galvenā īpašība, un Forbo Sarlon nodrošina vislabākos rādītājus savā klasē.

Sarlon 19 dB
Mūsu Sarlon 19 dB grīdas piedāvā vislabākās akustiskās īpašības jebkuram projektam un vislabāko šāda tipa grīdas segumu nodilumizturību visā nozarē.

Sarlon 15 dB
Kad prasības ir augstas, svarīga ir lokanība, jo uz grīdas tiks novietoti smagumi:
Sarlon 15 dB būs vislabākais akustiskā grīdas seguma risinājums ar ļoti labu nodilumizturību. Apstākļi noteiks tā seguma izvēli, kas būs vispiemērotākais jūsu projektam, taču Forbo garantē, ka iegūsiet vislabāko akustiskā grīdas seguma risinājumu tirgū.

Sarlon acoustic flooring

XtremPUR™

XtremPUR™ - pārliecinoša aizsardzība

Xtrem PUR™ pārklājums ir visām Sarlon kolekcijām. Tas ir īpaši izturīgs un nodrošina labāko iespējamo noturību pret traipiem, nodilumu, skrāpējumiem un piešķir matētu izskatu materiālam.

Noturība pret traipiem
Xtrem PUR™ laka piedāvā labāko iespējamo noturību pret traipiem. Mūsu Sarlon grīdas segumi ir teicami piemēroti veselības aprūpes segmentam, kur ķīmiski šķidrumi var radīt traipus.

Viegla tīrīšana ar minimālu laika patēriņu un samazinātas izmaksas
Xtrem PUR™ rada 3D virsmas aizsardzību, kas darbojas kā īsts vairogs pret netīrumiem. Grīda ir viegli tīrāma, un tai nav nepieciešama vaskošana vai pulēšana. Tīrot grīdas, tas ietaupa gan naudu, gan laiku.

Izturīga un ilgi kalpojoša
Jaunais pārklājums ir testēts visintensīvākajos un agresīvākajos apstākļos. Xtrem PUR™ virsmas aizsardzība demonstrē izcilu noturību pret nodilumu un skrāpējumiem. Xtrem PUR™ ir visizturīgākais risinājums. Laika gaitā grīdas segums nezaudē savu sākotnējo izskatu pat zonās ar intensīvu noslodzi vai augstām prasībām.

Matēta virsma
Xtrem PUR™ uzlabo grīdas vizuālo izskatu, piešķirot tai reālistiskāku un mazāk spīdīgu izskatu.

Xtreme PUR protection

Attēli & video

Modul'up attēli & video

Apskatiet tālāk redzamo attēlu un video galeriju, lai uzzinātu vairāk par daudzveidības koncepciju un smeltos iedvesmu no mūsu grīdas dizainu paraugiem.

Tehniskā informācija

Sarlon | Modul'up technical specifications table