Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex linear

Flotex Linear kolekcijā ietilpst pieci moderni lineāri dizaini, kurus var ieklāt dažādos veidos. Flotex Linear kolekcijas krāsas ir savstarpēji saskaņotas, un tās ir iespējams kombinēt, lai radītu aizraujošus grīdas seguma dizainus.

Materiāli

Flotex Linear

  Par Flotex Linear

  Moderni lineāri dizaini

  Flotex Linear piedāvā plašu klasisku un mūsdienīgu dizainu klāstu, kas pieejams ruļļu un flīžu formātā un izmantojams atsevišķi vai kombinējot. 5 dizaini — Integrity2, Complexity, Stratus, Cirrus un Pinstripe — paver iespēju dažādām aizraujošām kombinācijām.

  Flotex ir unikāls tekstila grīdas segums, kas apvieno elastīgās grīdas izturību un noturību pret nodilumu ar paklāja kvalitāti, siltumu un komfortu. Flotex ir vinila pamatne, kurā ir stiprinātas blīvas neilona 6.6 šķiedras.

  Izcila formas stabilitāte
  Flotex piemīt izcila formas stabilitāte un tekstila grīdas seguma āriene, taču tas ir tikpat funkcionāls, izturīgs un viegli kopjams kā jebkurš cits elastīgais grīdas segums. Flotex materiāli ir pieejami loksnēs un flīžu formātā.

  Kluss, taču higiēnisks
  Neilona šķiedras ne tikai nodrošina skaņas absorbēšanu un komfortu, bet arī aiztur alergēnus un gaisā esošos sīkos putekļus, kas bez piepūles tiek savākti gan ar sausu, gan mitru tīrīšanas metodi. Flotex konstrukcija nodrošina ilgu kalpošanu un lielisku izskatu, jo grīdas stāvoklis atjaunojas katrā tīrīšanas reizē.

  Silts un mazgājams
  Parasta ikdienas tīrīšana ar putekļsūcēju iztīra netīrumus un putekļus, kas ieķērušies blīvajā neilona virsmā. Taču pēc nopietnākas noslodzes var izmantot arī tvaika vai dziļāku mehānisko tīrīšanu, izmantojot nelielu daudzumu piemērotu tīrīšanas līdzekļu. Ikdienas tīrīšanas metodes atjauno Flotex sākotnējo izskatu. Flotex krāsas un raksti saglabā savu sākotnējo izskatu un dzīvīgumu gluži kā ieklāšanas dienā.

  Drošs un skaņu absorbējošs
  Flotex nodrošina gan zemu trokšņa līmeni telpā (A klase), gan labu skaņas slāpēšanu (>20 dB), tādējādi garantējot klusu telpu un klusu ēku. Flotex atbilst HSE mitras un sausas virsmas pretslīdes klasifikācijai gan uz gludas virsmas, gan pakāpieniem.

  Flotex Linear flocked flooring

  Allergy UK

  Grīda ar pretalerģijas sertifikātu

  Flotex grīdas segumam ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka šis grīdas segums pozitīvi ietekmē to cilvēku labsajūtu, kuri cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un drošā veidā atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs.

  Salīdzinājumā ar parasto paklāju tīrīšanas procesu Flotex tīrīšanas laikā atbrīvo divreiz vairāk alergēnu. Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

  Floors for allergy

  Foto & video

  Flotex attēlu galerija

  Noklikšķiniet uz tālāk redzamajiem attēliem & video un iedvesmojieties no dizaina iespējām, ko piedāvā Flotex.

  Tehniskā informācija

  Technical Specifications

  Ieklāšana un kopšana

  Flotex ieklāšana un kopšana

  Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

  Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

  Noskatīties Flotex ieklāšanas video

  Flotex cleaning & maintenance instructions