Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex colour flīzes ar reljefu

Flotex Metro kolekcijā vairākas krāsas ir pieejamas ar reljefām struktūrām. Mēs piedāvājam divas struktūras - stikla un organisko. Šajā lapā atradīsiet informāciju par materiāla tekstūru un aplūkot visas šai tehnikai pieejamās krāsas.

Materiāli

Flotex Colour flīzes ar reljefu

  Par Flotex Colour

  Krāsu pasaule

  Izvēles pamatā ir iespējas, un dizainā izvēle sākas ar krāsām. Krāsa var paust vēstījumu bez vārdiem. Tā izraisa emocijas, rada asociācijas un spēj ietekmēt visu apkārtējās vides noskaņu un sajūtu. Krāsa ir individuāla lieta. Tā atspoguļo mūsu jūtas un vērtības un ir svarīgs izvēles brīvības priekšnosacījums. Tāpēc mūsu dizaineri ir radījuši jaunu Flotex kolekciju, kas pilnībā balstīta uz nebeidzamām krāsu iespējām. Atklājiet jauno Flotex Colour!

  Flotex Colour kolekcija ietver četrus dizainu klāstus ar reljefu — Calgary, Metro, Penang un Canyon. Katram ir atšķirīgs viendabīgs stils un smalkas apdrukas nianses. Visi materiāli ir pieejami lokšņu un flīžu formātā. Dažas krāsas ir pieejamas arī planku formātā.

  Vai vēlaties grīdā izcelt noteiktas zonas? Apsveriet iespēju izmantot flīzes ar reljefu. Tas jums dod iespēju spēlēties ar grīdas dizainu un atsevišķas zonas vai flīzes izcelt uz pārējā grīdas seguma. Visus šajā lapā redzamos materiālus var izvēlēties ar organisko vai stikla reljefu. Visiem Flotex materiāliem ar reljefu ir tādas pašas kalpošanas īpašības kā jebkuram citam Flotex materiālam.

  Stikla reljefs
  Šo nejaušības noteikto ģeometrisko rakstu ir iedvesmojis stikls. To var izmantot, lai grīdas segumam piešķirtu satriecošu akcentu.

  Organisks reljefs
  Šis ir daudzpusīgs raksts, kas piešķir izsmalcinātu efektu, norādot flīžu virzienu ne pārāk formālā veidā.

  Flotex šķiedru grīda ir unikāls grīdas segums, kas apvieno elastīgās grīdas izturību un noturību pret nodilumu ar paklāja akustiskajām īpašībām, siltumu un komfortu zem kājām. Flotex ir veidots no viendabīga vinila, kas stiprināts ar blīvu neilona 6.6 šķiedru virsmu, kura stingri nostiprināta pamatnes kārtā.

  Izcila izmēru stabilitāte
  Flotex piemīt izcila izmēru stabilitāte un tekstila grīdas seguma āriene, taču tas ir tikpat izturīgs un viegli kopjams kā jebkurš cits elastīgais grīdas segums. Flotex ir pieejams ruļļu un flīžu formātā.

  Izturīgs un ērts
  Atklājiet Flotex izturību, ko nodrošina 80 miljoni neilona 6.6 šķiedru katrā kvadrātmetrā, vienlaikus gādājot par klusumu un komfortu, kāds, pateicoties necaurlaidīgajai vinila pamatnei un lielajam šķiedru blīvumam, parasti ir raksturīgs paklājam.

  Kluss, taču higiēnisks
  Neilona šķiedras ne tikai nodrošina skaņas absorbēšanu un komfortu, bet arī aiztur alergēnus un gaisā esošos sīkos putekļus, kas bez piepūles tiek savākti gan ar sausu, gan mitru tīrīšanas metodi. Flotex konstrukcija nodrošina ilgu kalpošanu un lielisku izskatu, jo grīdas stāvoklis atjaunojas katrā tīrīšanas reizē.

  Silts un mazgājams
  Parasta ikdienas tīrīšana ar putekļsūcēju iztīra netīrumus un putekļus, kas ieķērušies blīvajā neilona virsmā. Taču pēc nopietnākas noslodzes var izmantot arī tvaika vai dziļāku mehānisko tīrīšanu, izmantojot nelielu daudzumu piemērotu tīrīšanas līdzekļu. Ikdienas tīrīšanas metodes atjauno Flotex sākotnējo izskatu. Flotex krāsas un raksti saglabā savu sākotnējo izskatu un dzīvīgumu gluži kā ieklāšanas dienā.

  Drošs un skaņu absorbējošs
  Flotex nodrošina gan zemu trokšņa līmeni telpā (A klase), gan labu skaņas slāpēšanu (>20 dB), tādējādi garantējot klusu telpu un klusu ēku. Flotex atbilst HSE mitras un sausas virsmas pretslīdes klasifikācijai gan uz gludas virsmas, gan pakāpieniem.

  Flotex Colour (2019) - 546005 embossed

  Allergy UK

  Grīda ar pretalerģijas sertifikātu

  Flotex grīdas segumam ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka šis grīdas segums pozitīvi ietekmē to cilvēku labsajūtu, kuri cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un drošā veidā atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs.

  Salīdzinājumā ar parasto paklāju tīrīšanas procesu Flotex tīrīšanas laikā atbrīvo divreiz vairāk alergēnu. Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

  Floors for allergy

  Foto & video

  Flotex attēlu galerija

  Noklikšķiniet uz tālāk redzamajiem attēliem un iedvesmojieties no dizaina iespējām, ko piedāvā Flotex.

  Brošūra

  Flotex Colour brochure

  Tehniskā informācija

  Technical Specifications

  Ieklāšana un kopšana

  Flotex ieklāšana un kopšana

  Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

  Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

  Noskatīties Flotex ieklāšanas video

  Flotex cleaning & maintenance instructions