Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex cityscape flīzes

Flotex Cityscape reljefa līnijas rada intriģējošu trīs dimensiju grīdas dizainu, kas, raugoties no dažādiem skatu leņķiem, gaismas ietekmē mainās. Šo unikālo flīžu klāstu iedvesmoja pilsētvides ainavu līnijas un krustpunkti. Tīklam līdzīgais raksts, kas iestrādāts neilona šķiedrās, veido komfortablu grīdu ar tekstūru. Cityscape klāstā iekļauts izsmalcinātais un lineārais Integrity dizains, kā arī daudzkrāsainais Complexity dizains.

Materiāli

Flotex Cityscape flīzes

Par Flotex Cityscape

Flotex Cityscape flīzes ar reljefu

Flotex Cityscape reljefa līnijas rada intriģējošu trīs dimensiju grīdas dizainu, kas, raugoties no dažādiem skatu leņķiem, gaismas ietekmē mainās. Tīklam līdzīgie raksti rada aizraujošu un taustāmu ārieni, saglabājot 33. klasei atbilstošās īpašības. Šo unikālo Flotex flīzi ar reljefu veido blīva no izturīgām neilona 6.6 šķiedrām izgatavota virsma, kas ir apstrādāta ar karstumu un spiedienu, ko rada precīzās reljefveidošanas plāksne. Ar šo metodi uz Flotex flīzes virsmas tiek iegūta ainava, saglabājot visas unikālās Flotex produkta īpašības.

Kāpēc izvēlēties Flotex Cityscape flīzes?

Izturīgas un komfortablas
● Izturīgās neilona 6.6 šķiedras rada ilgi kalpojošu augstāko tehnoloģiju tekstilu, kas piemērots augstas noslodzes zonām.
● Blīvās šķiedras (līdz 70 miljoniem katrā m2) veido siltu un komfortablu virsmu.
● Flotex flīzēm piemīt izcila formas stabilitāte, un to ieklāšana ir vienkārša.

Higiēniskas un mazgājamas
● Pateicoties konstrukcijai, Flotex ir augsto tehnoloģiju tekstils, kas novērš alerģijas.
● Flotex šķiedras iesprosto netīrumus, kas ir iztīrāmi ar standarta tīrīšanas ierīcēm.
● Flotex var tīrīt ar putekļsūcēju, tvaiku vai birsti un ūdeni.
Flotex virsma žūst ātri un vienmēr atgūst savas īpašības un sākotnējo ārējo izskatu.

Droša un klusa
• Flotex ir tekstila grīdas segums, kas novērš pelējuma un nepatīkamu smaku veidošanos, pateicoties tā tehniskajām un bakteriostatiskajām īpašībām.
• Flotex rada drošu vidi visu vecumu grupu pārstāvjiem, jo mazina paklupšanas vai paslīdēšanas risku gan sausā, gan mitrā vidē.
• Flotex ir akustiskas grīdas risinājums (A klase) ar izcilām skaņas absorbēšanas īpašībām, nodrošinot 19 dB trieciena trokšņu samazinājumu.

Flotex Cityscape embossed tiles

Allergy UK

Grīda ar pretalerģijas sertifikātu

Flotex grīdas segumam ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka šis grīdas segums pozitīvi ietekmē to cilvēku labsajūtu, kuri cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un drošā veidā atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs.

Salīdzinājumā ar parasto paklāju tīrīšanas procesu Flotex tīrīšanas laikā atbrīvo divreiz vairāk alergēnu. Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

Floors for allergy

Foto & video

Flotex attēlu galerija

Noklikšķiniet uz tālāk redzamajiem attēliem un iedvesmojieties no dizaina iespējām, ko piedāvā Flotex.

Tehniskā informācija

Technical Specifications

Ieklāšana un kopšana

Flotex ieklāšana un kopšana

Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

Noskatīties Flotex ieklāšanas video

Flotex cleaning & maintenance instructions