Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex acousticplus flīzes

Akustikas problēmas ir otra populārākā sūdzība saistībā ar darba vidi. Uzlabotas akustiskās īpašības ļauj palielināt koncentrēšanos. Lai piešķirtu papildus akustiskās īpašības, mēs piedāvājam īpašu pamatkārtu mūsu Flotex flīzēm, kas palielina trieciena trokšņu samazinājumu par 3 dB līdz pat 22 dB: Flotex AcousticPlus.

Materiāli

Flotex AcousticPlus flīzes

  Par Flotex Acousticplus

  Flotex AcousticPlus

  Forbo Flooring Systems piedāvā īpašu pamatkārtu Flotex flīzēm, kas palielina trieciena trokšņu samazinājumu līdz 22 dB. Tā ir svarīga funkcija izglītības iestādēm, birojiem un publiskajām zonām. AcousticPlus var pasūtīt tikai flīžu materiāliem.

  Flotex AcousticPlus piedāvā labu 0,25 skaņas absorbēšanu, kas ruļļu paklājiem un paklājflīzēm. Neskaitot skaņas absorbēšanu, Flotex AcousticPlus piedāvā arī ļoti labu triecienu absorciju. Tas ir ļoti svarīgi zonām, kurās cilvēki ilgstoši stāv un kur nepieciešams komforts zem kājām.

  * AcousticPlus var pasūtīt visām flīzēm, minimālais pasūtījuma daudzums 700 m2 vienai krāsai. AcousticPlus t746006 (pelēks) dizains ir pieejams no noliktavas.

  Flotex Colour tiles - t545022, t545024, t545028

  Allergy UK

  Grīda ar pretalerģijas sertifikātu

  Flotex grīdas segumam ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka šis grīdas segums pozitīvi ietekmē to cilvēku labsajūtu, kuri cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un drošā veidā atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs.

  Salīdzinājumā ar parasto paklāju tīrīšanas procesu Flotex tīrīšanas laikā atbrīvo divreiz vairāk alergēnu. Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

  Floors for allergy

  Brošūra

  Flotex Colour brochure

  Tehniskā informācija

  Technical Specifications

  Ieklāšana un kopšana

  Flotex ieklāšana un kopšana

  Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

  Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

  Noskatīties Flotex ieklāšanas video

  Flotex cleaning & maintenance instructions