Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex

Flotex Colour

Flotex Colour kolekcijā ietilpst trīs dizaini, kas kopā veido ļoti plaša spektra krāsu rapsodiju.

Ideāli piemērots segums izglītības, veselības un veco ļaužu aprūpes iestādēs, atpūtas, mazumtirdzniecības un komerciālās telpās.

Flotex Colour ir vispusīga tekstila dizainu kolekcija, kas ir sagatavota trīs dažādos visaptverošos stilos ar smalkām drukas niansēm: Metro, Calgary and Penang. Metro Neon piešķir kolekcijai īpašu akcentu. Visi dizaini ir pieejami loksnēs vai flīžu formātā.

 • Flotex Colour
 • Flotex Colour
 • Flotex Colour
 • 290002_590002
  Flotex Calgary

  Flotex Calgary

  Flotex Calgary piedāvā maiga un dabiska dizaina krāsu izvēli, ko var viegli kombinēt ar citām Flotex klāsta vai elastīgajām grīdām. Flotex Calgary ir ideāla izvēle telpām, kurās nepieciešams radīt pieklusinātu atmosfēru.

 • Flotex Metro 246005-546005
  Flotex Metro

  Flotex Metro

  Flotex Metro ir daudzpusīgs dizains ar daļēju reljefu un plašu modernu krāsu klāstu. Klusinātajam rakstam ir nenoteikta forma, kas rada Flotex unikālo autentisko sajūtu.

 • Flotex Penang 482007-382007
  Flotex Penang

  Flotex Penang

  Flotex Penang piešķirs satriecošu izskatu jebkurai mūsdienīgai videi. Tās līdzība koka dēļiem nodrošinās klusu, neitrālu grīdas dizainu.

 • Flotex Metro Neon 287006
  Flotex Metro Neon

  Flotex Metro Neon

  Atklājot gluži jaunu dizaina iespēju dimensiju, jaunais Flotex Metro Neon klāsts piedāvā 8 dzīvīgas krāsas, kas ir izstrādātas tā, lai labi izskatītos atsevišķi vai kombinācijā ar Metro standarta klāstu.

  Izmantojiet tās, lai izceltu noteiktas zonas, izgriezumus un robežas, vai iezīmējiet celiņus un individuālās zonas atvērtā plānojumā. Flotex Metro Neon grīdas segums ir pieejams flīžu un lokšņu formātā.

 • Flotex Artline 211110 tempest
  Flotex Artline

  Flotex Artline

  Artline palīdzēs veidot apmales, interesantus ielaidumus un līnijas starp dažādām krāsām vai pat dažādiem dizainiem. Artline ir pieejams 11 vai 22 cm platumā un atbilst dažādu klasisko Flotex dizainu pamata toņiem.

Kolekcija

Krāsu pasaule

Flotex Colour kolekcijā ietilpst Calgary, Metro, Metro Neon un Penang. Visi dizaini ir pieejami loksnēs un flīžu formātā. Jūs varat kombinēt un eksperimentēt ar atsevišķām krāsām.

Flotex šķiedru grīda ir unikāls grīdas segums, kas apvieno elastīgās grīdas izturību un noturību pret nodilumu ar paklāja kvalitāti, siltumu un komfortu.
Flotex ir veidots no viendabīga vinila, kas stiprināts ar blīvu neilona 6.6 šķiedru virsmu, kas stingri nostiprināta pamatnes kārtā. Flotex grīdai piemīt izcila formas stabilitāte un tekstila grīdas seguma ārējais izskats, un vienlaikus tā ir funkcionāla un izturīga, kā arī tikpat viegli kopjama kā jebkurš elastīgais grīdas segums.

Flotex colour

Allergy UK

Grīda ar pretalerģijas sertifikātu

Flotex grīdas segumam ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka šis grīdas segums pozitīvi ietekmē to cilvēku labsajūtu, kuri cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un drošā veidā atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs.

Salīdzinājumā ar parasto paklāju tīrīšanas procesu Flotex tīrīšanas laikā atbrīvo divreiz vairāk alergēnu. Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

Floors for allergy

Flotex & vide

Ilgtspējīga grīda

Forbo Flotex ražošanas procesi Lielbritānijā un Francijā nodrošina augstas kvalitātes produktus, kas ražoti, izmantojot zaļo enerģiju un radot minimālu daudzumu pārpalikumu, turklāt tie visi tiek otrreizēji pārstrādāti produktā.

Flotex ir veidots no neilona 6.6 šķiedrām, un visas krāsas un balinātāji, kas izmantoti Flotex dizainā, ir uz ūdens bāzes. Krāsu nodrošināšanai netiek izmantoti papildu ķīmiskie procesi, vien augstas temperatūras tvaika apstrāde. Nav novērojama krāsas noplūde un izniekošana.

Flotex izmanto ražošanas pārpalikumus no citiem Forbo produktiem, kas pārtop par produkta pamatni. Flotex pamatnes sastāvā ir līdz 67 % otrreizēji pārstrādātu vielu. Galvenā Flotex priekšrocība ir produkta izcilais sniegums, jo produkta kalpošanas ilgums sešas reizes pārsniedz parastā tekstila mūžu. Produktu var tīrīt, izmantojot ūdeni un vienkāršu mazgāšanas līdzekli. Vairumu traipu var izmazgāt ar parastām mājsaimniecības ziepēm, savukārt citi tīrīšanas līdzekļi tiks galā ar tintes, eļļas un daudz grūtāk iztīrāmiem traipiem. Pēc lietošanas produktu var otrreizēji pārstrādāt ražošanas procesā.

Flotex the sustainable floor

Brošūra

Lasīt vairāk par Flotex

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Flotex, lūdzu, lejupielādējiet mūsu brošūru Flotex brošūra eng

Flotex Brochure Cover

Ieklāšana un kopšana

Flotex ieklāšana un kopšana

Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

Noskatīties Flotex ieklāšanas video

Flotex cleaning & maintenance instructions